Благодаря

  • 1 695
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте, аз съм Анна Златева от Велико Търново. Преди 20 дни преживях най-щастливото събитие в моя съзнателен живот-раждането на моята малка дъщеричка Нелина. Тя се появи на белият свят, благодарение на екипа от професионалисти на Велико Търновското Родилно Отделение. Искам да изкажа моите най-сърдечни благодарности на Д-р В. Хаджирадев, Д-р Цонев, Д-р Русанов, детските специалисти Д-р Ташевска и Д-р Пущиева, на акушерките М. Цветкова, Р. Кънева, Василева и Спасова и на всички останали, които се грижеха за мен и моето бебче. Уверявам всички бъдещи майки във високият професионализъм и топлото човешко отношение на този колектив. И горещо препоръчвам да се възползват от тях, а не да робуват на прехвалени лекари от други градове. БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 588
Честито!!!
Да ти е живо и здраво детенцето и много да ви радва!
newsm51

# 2
  • Мнения: 2 891
Честито бебе! Да ти е живо и здраво!

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Искам и аз да се присъединя към Ани. Така се случи, че родихме в един и същи ден и за двете ни се грижеха същите специалисти. Аз също съм изключително благодарна на медиците, които се погрижиха раждането ми да мине възможно най- добре и бебчето ми  - Кристина да се роди живо и здраво. Надявам се, че ще успеем да разбием погрешните представи за лекарите, акушерките и сестрите от родилното отделение във Велико Търново. Отново благодаря на всички и им желая бъдещи успехи.

# 4
  • Мнения: 4 784
Честито! Да сте живи и здрави! И послушни.....  Grinning

# 5
  • Мнения: 712
Честита рожба и на двете ви. Да ви радват много и да оправдаят грижите и очакванията ви!

Радвам се, когато чувам добри думи за лекари, изпълняващи служебния си дълг, без непременно това да означава, че са подкупни. Дано стават все повече!

  bouquet

# 6
  • Мнения: 8 505
Честото!  bouquet
Да ти е жива и здрава!

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Честито бебе! Да ти е живо и здраво!
И много да слушка!  bouquet

# 8
  • Самоков
  • Мнения: 561
Честито! Да са ви здрави и послушни дечицата!  bouquet

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ЧЕСТИТО!!!
Да са ви живи и здрави малките госпожици!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 404
Честито, мила   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Честито,мами!
Да се ви живи и здрави бебоците!

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честито бебе! Да ти е живо и здраво!
Да расте щастливо и безгрижно и да слуша мама и тати.  bouquet

# 13
  • Мнения: 990
Честито   bouquet

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Да ти е живо и здраво бебето!
За другото не мисля,че тук е мястото да споря с теб!

# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Честито за малките слънчица!

# 16
  • Мнения: 532
Честити ви слънца.Повече   bigdance2 , по - малко  newsm45.На вас бързо възстановяване и много да ви радват.

# 17
  • Мнения: 4 621
Честито бебче и за двете мами bouquet
Да са ви живи и здрави и много много да ви радват Hug

# 18
  • Мнения: 8 917
Честито  bouquet Живи и здрави бъдете Hug

# 19
  • Мнения: 1 364
Честито!
Да ви е жива и здрава малката госпожица и много да ви радва!

# 20
честито  бебче  smile3522 да ви е ижива и здрава малката госпожица и много много да ви радва newsm51

# 21
  • Мнения: 3 334
Честита дъщеричка Hug  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 064
Най-добри пожелания и от мен! Честито! Да ти е жива и здрава малката принцеска!  bouquet

# 23
  • Мнения: 6 461
Честито
Да ти е живо и здраво детенцето
  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 245
Честита радост и на двете майчета   bouquet   bouquet   bouquet
Да са ви живи и здрави бебоците и да ви носят само радост!
Радвам се, че сте доволни от медицинският екип, дано все по-често четем такива хубави думи  Grinning

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Честито бебе! Да ти е живо и здраво!Предстоят ти все по-щастливи мигове. Hug

# 26
  • Мнения: 350
Здравейте,
И аз се присъединявам към аnna81 и  florencia с благодарности към екипа на д-р Хаджирадев, при когото се роди моята прекрасна Рада на 02.04.2007 г.    bouquet Дано поне от части възстановим доброто име на търновското Родилно.   Praynig
BTW докато аз лежах там отделението беше пълно.  По 4 раждания за тези три дни, които прекарах там.    ylinfant  smile3504 passifier  babyuu newsm32
Така, че не се притеснявайте момичета раждайте с във Велико Търново.  Peace

# 27
  • Мнения: 1 353
Честито на всички новоизлюпени майки и  welcome на всички бебета

# 28
  • Мнения: 5 103
Честито бебе  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 695
Честито! Да ти е жива и здрава   bouquet

# 30
  • София
  • Мнения: 2 967
Да Е живо и здраве детенцето и много, много да е щастлива.

# 31
  • Мнения: 2 022
Честито на младите търновски мами! Да са им живи и здрави малките "болярки", да растат здрави, хубави и послушни за радост на мамите и татковците!


baloni  baloni  baloni

# 32
  • Мнения: 117
Честито на младите търновски мами! Да са им живи и здрави малките "болярки", да растат здрави, хубави и послушни за радост на мамите и татковците!


baloni  baloni  baloni
и от нем   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт