Бременност и жесток цистит-какво да правя??

  • 4 570
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 448
Задължително изследване на урината си пусни, есента пих Ципрофлоксацин като замаяна, а накрая се оказа, че изхвърлям песъчинки и пих антибиотик  Tired Когато усетя неразположение започвам да се наливам с вода и се топля с електрическа възглавница /но за бременни не знам дали става/  Blush Успех!   bouquet

# 16
  • Мнения: 424
много благодаря за съветите Simple Smile още онази ве4ер след като писах, направих и бъбре4на криза- а щипането се засили непоносимо. веднага се консултирах с гинеколога си и той ми изписа антибиотик Оспамокс, Неуренал ( за песъчинките които изкарвам) и Геритамин( комбинирани витамини А,Е и още някакви). вече се чувствам по-добре.
открих, че само след 1-2 таблетки Геритамин , щипането веднага затихна Simple Smile тези витамини се използват за задравяване на разранени лигавици вътре в тялото и явно веднага действат , защото от антибиотика и Неуренала не ми стана толкова бързо добре.смятам да опитам и отварата със смрадлика, която ем4ето каза, защото преди винаги ми е помагала .
благодаря ви още веднъж !

# 17
  • Мнения: 8 917
При цистит трябва дас е ограничи соленото, киселото, горчивото, газираните напитки, сладките неща и де се наблегне на много вода.

# 18
  • Мнения: 3 500
Задължително се консултирай с лекаря, който ти следи бременността, защото може да са бактерии и да се окаже сериозно. Цистит се лекува с антибиотик и Неоренал.Преживявала съм го много пъти, включително и по време на бременността.Ще ти се вземе урина и ще ти се предпише най-подходящото лечение, което според мен ще включи и антибиотик, но той не бива да те притеснява.Лекарите изписват АБ, подходящи за бременна жена, те са леки и безопасни, но лекуват опасните бактерии.Те са проблема, а не АБ и могат много повече от него да навредят.Аз лично съм пила АБ по време на бременността 3 пъти и 5 месеца всеки божи ден съм пила Неоренал.Не можех да се отърва от Е-коли и цистит.Както виждаш нищо му няма на бебето ми от АБ, но бактериите се бяха предали и на нея и след раждането и тя беше на антибиотици.Така, че този цистит трябва да се види от специалист.Задължително отиди на консултация при лекаря си.Успех!

# 19
  • Мнения: 111
Здравейте мили МАМИ!
На изследванията, които ми излязоха днес от урината ми пише масово бактерии, което много ме притеснява - иначе нямам никакви оплаквания! Сетих се, че сутринта правихме секс със съпруга ми и после се изпишках в шишенцето и чак след това си взех душ - възможно ли е да са от това бактериите? Ако наистина ги има какво следва от тук нататък?

# 20
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
А доктора какво каза? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт