прясно мляко?

  • 842
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
здравейте!:)захраних бебка с прясно мляко,под формата на крем нишесте.мисля,че се прие добре.искам да попитам,  мога ли всеки ден да правя
следобедната закуска с прясно мляко или трябва да редувам с нещо друго?моля споделете,как процедирате и какво приготвяте?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 След като детето ти е навършило 1г. можеш, стига да не и омръзне.Вариантите са кремчета(аз не съм им привърженичка), грис, мляко с ориз, овсени ядки с мляко е банан, задушена тиква с мляко, овсени ядки с мляко и яйце печени във фурна и т.н.Моето дете много обича шейк.Пасираш банан с прясно мляко и за следобедна закуска върви идеално.

# 2
  • Мнения: 2 936
аз давам всеки ден мляко-било то прясно или кисело  Peace редувам за да не и омръзне!
все пак трябва малко разнообразие...един ден давам сутрин,на другия следобяд...

# 3
  • София
  • Мнения: 15 218
По принцип може. Стига на детето да не му втръсне .

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 06:49 от Vivi

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Може разбира се  Simple Smile Детето трябва да приема калции всеки ден независимо под каква форма /мляко /кисело, прясно/, кашкавал, сирене, извара и т.н/. в това число и храните направени с млечни продукти   Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Можеш. Аз купувам готови обикновено.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Всяка вечер пие прясно мляко, откакто е станала на година.
Яде кисело поне веднъж на ден.
През ден следобедната й закуска е на млечна основа.

# 7
  • София
  • Мнения: 676
 Ако детенцето ти ги хапва, можеш всеки ден  Peace. При нас прясното мляко си го пие с биберона. Иначе кремчета взимам от кухнята.

# 8
  • Мнения: 432
а варите ли купешкото пр.мляко от кутийте или затопляте само?давала съм само в десерти.

# 9
  • Мнения: 101
Може и да сме малки още, но от 8 мес му давам пр. мляко под формата на кремчета, грис, кисели и кис .мляко с бисквити. Редувам ги, няма му нищо, а и ги харесва.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 218
а варите ли купешкото пр.мляко от кутийте или затопляте само?давала съм само в десерти.

Витаги кипвам прясното мляко, дори и когато на кутията пише, че е за директна консумация.

# 11
  • Мнения: 4 621
Може да и правиш всеки ден, стига да не и омръзне Hug

# 12
  • Мнения: 1 446
изцяло подкрепям мнението на Биляна

# 13
  • Мнения: 432
Мерси,Виви.Ще пробвам и с чаша да пие.

# 14
  • Мнения: 1 877
Имаше период,в който Боян ядеше основно кисело мляко с бисквити - беше му любимо .И колкото и да се нервех,че няма разнообразие в храната - нищо не можах да направя,той си искаше само това.

Общи условия

Активация на акаунт