Здравословно отслабване с диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 17 163
  • 353
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 346
Здравейте момичета  Hug
Солима стискам палци newsm10 сигурна съм, че ще успееш, на мен този път ми е по-трудно, но около мен само саботьори  Mr. Green, а от друга страна загорелите мацки с перфектни фигури, които сноват по плажа ме мотивират.
Съни и аз последната седмица съм по-дисциплинирана и спортувам всяка сутрин, дано да продължа така, защота се чувствам страхотно заредена с енергия  Peace
Натка и на мен не ми е удобно, а и ръката ми омалява, но ти сподели ако има ефект.

# 346
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Момичета, минавам само да ви кажа по едно "здравей", не съм ви забравила и много ми липсвате. В период на голям къртовски труд съм.
Съни, от мен успех!!! Аз получих моя резултат наскоро и съм доволна. Остава ми само стажа на есен.
Само да докладвам, че напоследък задържам и не свалям, защото съм на друга вълна. Садя растения по цял ден и вечер съм труп от умора, но поне така спестявам хиледарка, която мисля да вложа другаде. Изобщо, проектите около къщата са ми приоритет засега.

Специални поздрави и усмивки на всички от мен!!!

# 347
  • Мнения: 305
здравейте прекрасни момичета   bouquet

хот момма, радвам се, че си се представила на ниво и най-важното е, че си доволна.  Hug Когато живеехме в Кипър мама и татко се разтоварваха докато се занимаваха с цветята в градината, за тях това си беше едно прекрасно хем физическо, хем емоциоанлно изживяване. Да не говорим, че след това когато видиш след време плодовете на твоят труд сигурно се чувстваш повече от прекрасно.  newsm51

Стефания, браво на теб и сутришните ти спортни моменти   smile3501 След това няма как да не се чувстваш страхотно и да не си заредена с много енергия.

Натка, аз съм с ниско кръвно и пия много течности - основно вода и чайчета. На мен лично това ми помага много.  Пожелавам ти тези дни да се почувстваш по-добре и да си заредена с много положителни емоции. Приятно четене и ще стискаме палци за следващото професионално предизвикателство пред теб във формата на изпит.  smile3525

Момичета, много усмивки и един прекрасен петъчен ден от мен. Аз съм много добре - спортувам, ям си плодчета, зеленчуци, вчера имах и скумрия на скара  Mr. Green изобщо наслаждавам се на живота си максимално. Солима, успех с плодчетата. С теб сме!   love001

# 348
  • София
  • Мнения: 488
Здравейте, мили момичета  bouquet

Хот мома - благородно ти завиждам, че живееш в къща ... блазе ти за грижите около нея и цветенцата. Чакаме снимки и пожелавам много неусетно свалени килца покрай всичаката тая работа Simple Smile

Съни, Стефи - благодаря за покрепата Hug  bouquet Засега издържам и се чувствам добре

Натка - като свърша с плодчетата - ти идвам на гости на тиквички на скара  chef

Вери - хубаво ме подсети за грейпфуртче - ще го включа към черешките Simple Smile

На всички вас - приятен уикенд и ще се видим във вторник - взимам си отпуска и аз да поуча за изпити Twisted Evil

# 349
  • Мнения: 305
Солима, приятно плодуване и интересно четене, пълзотворна подготовка за изпитите   bouquet

# 350
  • Мнения: 12 624
...
Натка и на мен не ми е удобно, а и ръката ми омалява, но ти сподели ако има ефект.
Стефания, малко съм скептична точно от това да ми намалее драстично целулитът - "масажистът ми" никак не се кефи на тая дейност с масажора и само гледа как да изклинчи или се надява аз да забравя  Rolling Eyes Ама и аз не се отказвам, де - по-добре нередовно, отколкото никак
Hot momma, тези занимания наистина могат да бъдат много разтоварващи
Sunny girl, solima, ще го борим ученето, няма къде да ходи

Днес мисля вече да съм по-примерна - дотук съм на вода и едно мааааалко парче кашкавал (може би колкото кибритена кутийка или по-малко). След малко отивам да си направя някаква салата, а за по-късно не знам още.
Лек ден на всички

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте момичета  bouquet!
Много ми е мъчно, че не мога да ви пиша по-често, но съм залята с работа и грижи покрай детето. Просто е такава лудница, че нямам време дори и да дишам. Чета ви, но нямам време да пиша. По цял ден съм пред компютъра, но не ми остава възможност да драсна някой друг ред. А вечер така съм трупясала, че и за телевизия не остава време.
Иначе схемата на хранене е ясна Crazy. Ям каквото има на пазара, който за мое удобство Mr. Green е на 100м (буквално) от офиса - домати, краставици, черешки, ягодки, ябълки... Вечер попрегрешавам Embarassed Embarassed, за съжаление... Но затова пък съм редовна на упражненията в обедната почивка, макар и само два пъти седмично.
Това е от мен, не знам кога пак ще ви пиша, но съм с вас Hug
P.S. Натка, я издай тайната за тиквичките Praynig, че ми звучат много вкусно  chef
Прегръщам ви още един път Hug Hug Hug

# 352
  • Мнения: 12 624
b]Натка[/b], я издай тайната за тиквичките Praynig, че ми звучат много вкусно  chef
Нищо особено не е - просто си ги нарязах на филийки посолих мноооого леко и преди да ги сложа да се пекат, ги намазвах съвсем леко с олио. Всъщност, миналия ден беше първият ми опит, но ще го повторя в най-скоро време, понеже много ми хареса. Предполагам, че могат и без нищо да се сложат на скарата, но не знам дали ще са ми вкусни така. Мислех си да ги мариновам първо с нещо, ама не измислих с какво, пък и бях гладна. Освен тях изпекох и кромид лук на дебели филийки по същия начин, а за разкош сложих отстрани и няколко малки гъбки. Лукът придобива един карамелен привкус, който е направо божествен.
Всъщност, аз използвам тефлонов тиган-скара, но щом за мръвки няма разлика, предполагам, че и за зеленчуците е така. Казвали са ми, че и патладжаните стават вкусни на скара, ама аз не ги обичам, така че не съм пробвала. На тиквичките вкусът е горе-долу като на пържените, само че не са така мазни и тежки - абе точно за хора на диета Grinning. Естествено, вървят страхотно с класиката в жанра - кисело мляко, овкусено с чесън и зелени подправки   chef

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Момичета, понеже Water Lily нещо я няма напоследък, а пък ние много се разпростряхме, реших да отворя нова темичка Hug
Ето я и нея: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197412.msg4168991#msg4168991

Общи условия

Активация на акаунт