ВМ-НВХ Ям мазно в изобилие-отслабвам без усилие 12 част

  • 16 339
  • 376
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Довечерка ще са цъкна Laughing, ама нещо ме боли главата-сигурно щот не съм свикнала с цайсите и сега минавам нещо като нагаждане.Уморих се много-и нещо ме смързява, мисля си за тая вечер и тайбото-дали да пропусна-не са усещам спортен, от друга страна вече изядох една паста Балкан и сега я мисля Sadпък ми се почива нещо-ох само оправдания, мързел не ами направо съм медузен мързел


Ооо Бамби-екстра си, ама що тъй се сплеска бе-я са виж къв си весел мучачос Heart Eyes
Бравос-радост-красивост Blush

# 46
  • Мнения: 135



Ооо Бамби-екстра си, ама що тъй се сплеска бе-я са виж къв си весел мучачос Heart Eyes
Бравос-радост-красивост Blush
Оф щот требаше да я намалям, то не е сплескано, ами урязано малко, че и едни красоти зад мен има, така е екстра, поне разбраф как да го копирам.
Да, мерси за комплимента, и ти не лъжеш, няма да се излагаме в сериала сига! smile3521

# 47
  • Мнения: 330
Добър ви ден!

Снощи нещо не ми хареса информациата за карфиола в ФИТдай и реших да проверя на други места и естествено ги хванах в измама.

# 48
  • Мнения: 236
аз бях 45 дни на НВД и нищо почти само 1 кило свалих,че после и си го върнах.има ли вариант при някои хора да не действа НВД-то?защото знам,че има такива случаи.

# 49
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Сузи, амче то за 45 дни тепърва организма се настройва за новия хранителен режим. Ако много рязко си сменила начина си на хранене е нормално отначало да има шок и стрес за тялото, докато 'приеме' новите условия. След това обаче идва хубавото  Hug На мен също ми беше нужен повече от месец, за да 'вляза в крачка'
Този хранителен режим е походящ най-вече за хора, които имат да свалят повечко кг Ако става въпрос за 2-3 кг, то по-добре опитай някоя кратка диетка като японската например

# 50
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добър ви ден!

Снощи нещо не ми хареса информациата за карфиола в ФИТдай и реших да проверя на други места и естествено ги хванах в измама.
кой хвана,че лъже...? Вече няколко пъти въвеждам стойности на БГ храни от опаковките във Фитдей и ми дава,че са навалидни-изкарва ми  формулата за смятане-т.е. нашите яко лъжат.
Много ме ядоса значи, последната издънка беше за натурално какао, на което за 1с.л. е посочено 13кал от БГ- таблица, а във Фитдей като му въведеш стойности за мазн/въгл/белт и ти казва,че трябва да е минимум 15кал това количество-умен бе умен Laughing

Ето стойности на сушеница на 100гр: кал 463/въгл 0/мазнини 39,7гр/белт 25,6гр

# 51
  • София
  • Мнения: 6 791
Не съм много в час с инглишъ, дайте къде ги смятате тези калории във фотдей-я, не ги намирам и тва е.
Днес съм
2 варени яйца;
100гр. рошави пил. филенца
300гр пиле със сметана и синьо сирене
2 чаши червено вино
 
довечера зелена салата

# 52
  • Berlin
  • Мнения: 11 238
благодаря за сушенотооо Simple Smile Simple Smile Simple Smile че както обичам месце...
аз съм от 1 седмица на НВД и разлика не виждам, но ще продължавам, защото искам да си подобря начина на хранене.досега само junk food съм праскала  Sick а килограмчетата ми тежаааат... Blush

# 53
  • Мнения: 330
Тонка според фит дай карфиола има                    A Calorieking


Amount Per 1 oz, raw, yields 
Calories 2.75                                                                       Calories 7                                         
Calories from Fat 0.208 
   
% Daily Value * 
 
Total Fat 0.0231g  0%                                                 Total Fat 0 g 0%
    Saturated Fat 0.00352g  0%                                    Saturated Fat 0 g 0%
    Polyunsaturated Fat 0.0109g  
    Monounsaturated Fat 0.00154g                                
Cholesterol 0mg  0%                                                   Cholesterol 0 mg 0%                                           
Sodium 3.3mg  0%                                                       Sodium 9 mg 0%                                                 
Potassium 33.33mg  1%                                              Potassium 86.1 mg   

Total Carbohydrate 0.572g  0%                                  Total Carbohydrates 1.5 g 1%
Dietary Fiber 0.275g  1%                                             Dietary Fiber 0.7 g 3%                                     
Protein 0.218g  0%                                                     Protein 0.6 g

 

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 18:21 от Cake

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Кейке виж на първа страница постнах още един сайт за храни www.nutritiondata.com-сега проверявам в него и виж какво излезе cauliflower
А в една БГ таблица излизат 8,4кал/1 oz
Луда работа #Crazyнавсякъде различно, но си мисля,че във Фитдея са прекалено малко калориите, все пак карфиола е като броколито-пък то не е с 2кал...?

# 55
  • Мнения: 330
Тонка,

Аз вчера проверих 10 страници и на фитдай е най- ниско, чат пат проверих и други продукти те са ОК.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз пък си въведох във Фитдея БГ-храни и техните стойности, щото няма аналог на нашето кис.мляко и краве сирене там-все излизат с по 2-3гр въглехидрат повече Close
Тъй ясно е вече, че днес мързелувам, пропуснах тайбото, но ще си направя упражненията с гирите-сега са ми голяма краста, освен туй вече ръцете ми взеха да заздравяват и съм доволитетен. Айди сига малко сметки и манжи

Закуска 200гр кис.мляко+2л лен+10гр орехи
Обяд-краставица 180гр+150гр сметан+2варени яйца
Тук някъде-суха паста Балкан+1 бисквита Мираж-пък едно време цялата кутия изяждах Twisted Evil
Вечеря-марулкен лист 100гр+80гр рибе-тон,25гр кашкавал+50гр сушеница+3л майнез+1стръкче пресен лук

1442/71%мазнини/12%въглх(43гр Close)/17%белтък

В сметката влиза пастата и бисквитата-няма са лъжим пък я Crossing Armsсичко на показ, ама кой ли пък да се засрами-то таквоз дебелокожо кат мен няма срама-поне ей тъй да са спре за 1ден да не яде сладко-ма не bambam

Клеми за Фитдей ще ти иска регистрация-а за регистрация- височина в инчове-пиши 5,7, колкото да мине, после отиваш на Food и почваш да въвеждаш фууд-а Laughing

# 57
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Хайде - загасям ТВ то .

Отивам да го ям - салата с тон ( снощи не успях да сложа вътре рибока .
Утре ще пиша %

А да - и аз съм от очиларките - ама само за далеч ( по далеч от комп не виждам  hahaha  ) . Ама ги нося само за каране на кола на извънградско и за ТВ .
Айде  Hug

# 58
 Hug
Уау! Тонимире, ава, много убав с очила ва...Много интелегентАн изглеждаш, много чаровен и особено красиф.
 Heart Eyes

# 59
  • Варна
  • Мнения: 5 193
хамчи хубав, ама на работа ми са подиграха Close освен туй купих сладки да ги почерпя да не ми са счупят, че колко поли отидоха подир тез очила....поне да са здрави. Лоши хора Twisted Evil
Джуниъра и майка ми още не са ме виждали-очаквам тяхната реакция-ама като ги знам и двамата много ще ме харесат Blush
Пък днес случайно ме срещна по пътя една бивша колежка от бивша работа, дет не ме е виждала 2 годинас и едва ме познала-не зарад цайса,ами станал съм ного нов и различен пипъл-туй сигур ще рече слаб  Rolling Eyesзнам ли, ама ми стана хубу
Фень-божке как та обичам ако знаш-толкоз ми дигаш и без друго дигнатото самчувствуву Hug

Общи условия

Активация на акаунт