Кремче за телцето на бебчо

  • 1 313
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 567
А как разбрахте, че е алергичен към зехтина? newsm12  Малко странно ми звучи.. Щото на мен именно при суха и белеща се кожа на новородено, точно зехтин ми препоръчаха. В последствие и за атопичен дерматит, след терапията, отново и пак зехтин. Вече един литър и половина сме омазали  newsm53
Ще купиш от най-скъпия, екстра върджин, който е само от маслините и има зеленикав цвят, ще го превариш около 10 мин на водна баня и сте готови...
Или пък както са ти писали другите майчета - свинска или гъша мас, естествено от "познато" прасе- гъска....
Мани ги химиите... Shocked

# 16
  • Мнения: 2 655
Аз масажирам АЛИ сутрин и вечер с олиото на Джонсан. Това ни препоръча доктора. До сега сме изхабили две шишенца с различни съставки. Мисля, че е много добро. Кожата и става гладка и пухкава като на бебе. И ухае приятно. Laughing

# 17
  • Мнения: 4 187
Цитат на: Sim
Цитат на: star
Цитат на: Sim
Хипоалергенни са продуктите на Мустела, но лосионът им за тяло не овлажнява достатъчно според мен. Най-доволна съм от Pflege Milch на Бюбхен - не е мазно като олиото и кожичката става много мекичка.  Можеш да пробваш и олио Линола Фет.




Има ли парафин в млякото? Аз ползвам олиото и съм доволна но ако млякото също е добро мога да го пробвам! Само ме интересува има ли парафин!


Не, няма парафин,  до колкото знам парафин се слага само в почистващото олио, за парафин в мляко не съм чувала.




То и аз не съм чувала ама.....Да питам......Извинете глупавия ми въпрос! Flushed

# 18
  • Мнения: 522
Клоран, а също и обновената козметична серия на Чико е мнооого добра и изключително нежна към бебешката кожа. Което и да избереш, няма да сбъркаш.

# 19
  • Мнения: 8 769
Цитат на: vilito
Клоран, а също и обновената козметична серия на Чико е мнооого добра и изключително нежна към бебешката кожа. Което и да избереш, няма да сбъркаш.

Първото не съм ползвала, но от Чико съм много доволна. Особено негативно се отрази върху кожата на бебето олиото на Джонсън&Джонсън. Пробвала съм и олиото на Бюбхен-не е зле.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 562
много внимателно какво ползваш за детенцето!ас съм МНОГО НЕДОВОЛНА ОТ ОЛИОТО БЮБХЕН!на 8 дни я заведохме в болница с много пъпки по телцето от олиото!една друга позната майка ползва Бюбхен но от Германия без проблеми,започнала да маже с Бюбхен от България и веднага получиха същия проблем като при нас!аз мажа с мляко на Клоран и кожата и е чудесна!но не мога да гарантирам че и при вас ще има такъв ефект!
дано да успеете да намерите решение!

# 21
  • Мнения: 5 228
Цитат на: assia
много внимателно какво ползваш за детенцето!ас съм МНОГО НЕДОВОЛНА ОТ ОЛИОТО БЮБХЕН!на 8 дни я заведохме в болница с много пъпки по телцето от олиото!една друга позната майка ползва Бюбхен но от Германия без проблеми,започнала да маже с Бюбхен от България и веднага получиха същия проблем като при нас!аз мажа с мляко на Клоран и кожата и е чудесна!но не мога да гарантирам че и при вас ще има такъв ефект!
дано да успеете да намерите решение!


От олиото Baby Ol на Бюбхен и дъщеря ми се изрина, защото в него има парфин и то е за почисване, а не за  мазане на телцето, докато от Pflege Ol съм много доволна.

# 22
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Nivea za dupeto i Johnson za telceto!!!

# 23
  • Мнения: 317
От самото начало ползвам козметиката на ЧИКО, сега ползвам обновените продукти от новия им каталог 2005 , мноооого са  добри!!!Единствено не ми допадна крема им п/в подсичане и го замених с крема на Бюбхен, много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт