витамини

  • 2 082
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 505
Същата е.Матерна и Центрум са на една и съща фирма-производител.Така и не разбрах какво не и харесваха,аз бях много доволна.
А за спирането-може би не са я произвеждали или не е имало внос известно време.

# 46
  • Мнения: 465
От началото до края на бременността си пиех само Матерна.

аз също Peace

# 47
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Аз пия от средата на 2-ри месец витамини за бременни - Пренатал. Лекарят ми каза да ги започна още тогава. Много се чудех дали да не изчакам до 4-ти месец, но реших да му се доверя и засега, да чукам на дърво, не съм боледувала въобще (междувременно всички около мен се тръшнаха по няколко пъти). От днес започнах и зимафлуор - и за флуора има много противоречиви мнения, но аз съм с ужасно трошливи зъби и не мога да си позволя да не пия нищо за тях, както и за тези на бебчо при такава кьопава майка. Wink

# 48
  • Мнения: 2 616
Аз така и не пих витами по време на бремеността,но пък пих Цитросепт и ядох много цитруси, за да не ни пипне някой вирус.

# 49
  • Мнения: 2 381
Изпих 2 опаковки "Матерна"-в средата и в края на бременността.Наблегнах на плодове, зеленчуци, кис.мляко.

# 50
  • Мнения: 2 040
Само Матерна съм пила, нищо друго ..

# 51
  • Мнения: 2 587
Определено не са вредни в определеното количество.Друг е въпроса дали помагат с нещо.аз не можех да се храня балансирано или съобразявайки се с нуждата от витамини и пиех Матерна.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 391
Причината, поради която спряха Матерна от внос бе нарастналото безпокойство сред докторите, че приема и води до прекомерно високо тегло сред бебетата, както и проблеми с фонтнелата. Тази, която в момента се предлага на пазара е уж с подобрена формула.

# 53
  • Мнения: 195
И аз това чух, Матерна имала високо съдържание на калции и на бебетата трудно им се затваряла фонтанелата. Препоръчаха ми Новата на Центрум, която е с подобрена формула. Някой чувал ли е нещо за флор за зъбките? Мисля, че трябва да се пие от 5 месец на бременотта та до края, но и за него чух противоречиви мнения.

# 54
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Някой чувал ли е нещо за флор за зъбките? Мисля, че трябва да се пие от 5 месец на бременотта та до края, но и за него чух противоречиви мнения.

Ето как представят зимафлуора. Чела съм всякакви мнения, много хора са против взимането му, дори може би надделяват негативните мнения, но аз реших да го пия, питах и доктора ми, той също каза, че е хубаво да го пия.

# 55
  • София
  • Мнения: 245
Някой чувал ли е нещо за флор за зъбките? Мисля, че трябва да се пие от 5 месец на бременотта та до края, но и за него чух противоречиви мнения.

Ето как представят зимафлуора. Чела съм всякакви мнения, много хора са против взимането му, дори може би надделяват негативните мнения, но аз реших да го пия, питах и доктора ми, той също каза, че е хубаво да го пия.
Peace И аз ще започвам да го пия, защото зъбите ми са доста проблемни. Може би, ако имате здрави зъби не е нужно.
Иначе за витамините, аз пия центрум матерна, но през ден. При предишната бременност пиех по същия начин матерна, дъщеря ми се роди много фина, с малка и нежна главичка, не е имала никакви проблеми.

# 56
  • София
  • Мнения: 928
През цялата бременност пиех само фолиева киселина и от 3-тия месец Sorbifer Durules (желязо).

# 57
  • Мнения: 179
Аз пиех в началото само фолиева киселина, а от 6-ия месец сиропа Хип Натал за бременни

# 58
  • Мнения: 2 271
Пиех фолиева киселина месеци преди да забременея-ясно,че бебето е планово.Правих 2 курса с Матерна и 2 с Витарал.Чувствах се добре и от двата вида препарати.

Общи условия

Активация на акаунт