Доста по-високи цени това лято на Албена.

  • 8 531
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Миналата година курорта беше фрашкан, и този ще бъде така. Ние ходим само там в последните 5 години, всяка година увеличават плавно цените, тази вече са си височки, но пак ще бъде фраш.Има вероятност при промоцията "първите печелят" цените да са по-високи от сега обявените. Ако сте готови да рискувате препоръчвам да изчакате ласт минит офертите.

Съгласна съм, че курорта беше пълен последните две години, които сме ходили там.И че пак ще е пълен няма съмнение.
 Досега  не съм виждала такива оферти за последната минута.Кога горе-долу се появяват?

# 16
  • Мнения: 4 668
На тях не им дреме ... аз Албена празна не съм я виждала  Rolling Eyes не знам кога е наблюдаван този феномен ... но гадното е , че пак ще напълнят хотелите с румънци и руснаци , които да ядат като невидели и като за последно  Animal Pig и ще откажат доста българи , които с удоволствие ходеха там ...
 

# 17
  • Мнения: 2 401
Ами през целия сезон периодично излизат тези оферти, трябва постоянно да следиш.
Иначе и за мен тумбите рускини, блъскащи се и ядящи като невидели са доста неприятно нещо, миналата година доста се изнервих от това. 

# 18
  • София
  • Мнения: 6 555

Миналата година курорта беше фрашкан, и този ще бъде така.
не сме били през аввгуст, но през юли на плажа имаше по 20 човека на 50 чадъра (ние затова и ходим там) заведенията тоже бяха пустеещи, явно чужденците (щото БГ туристите са малцинство там) се меткат само на басейните и на ол инклузив-а.
а и last minute офертите бяха с 30-40 та и с 50% надолу, защо ще го правят , ако е фраш  Rolling Eyes

# 19
  • France
  • Мнения: 726
От 10г почивам на Албена,но цените станаха безобразно високи,за тези пари по-добре в чужбина.Но т.к. свикнах там вече наемам етаж от вила във вилната зона,2 стаи,2 бани,2 хладилника,огромна тераса със страхотен изглед,барбекю.Е вярно,че си готвиш понякога,но спокойствието си струва.Това удоволствие ни струва 50лв

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Мдааа, щях да пускам тема точно по този въпрос.
Преди около 2 седмици влизам аз да проверя как стоят нещата, попълвам си всичко за Ралицата Супериор и ще да видят очите ми #Crazy та за тия пари изобщо нямя да се замислим да останем лятната почивка в БГ.

Миналата година за 10 дни платихме точните 1400 лв за трима души (2възр.и 1 дете) в двойна стая - естествено ол инклузив, а тази година за същото време майка си и баща си.

ами няма как да стане просто.

не че 1400 лв не са пари, (но 140 лв за трима души на ден за такъв хотел беше иделано) но тази година просто нещата са отишли мнооооого далеч.

# 21
  • София
  • Мнения: 304
Сега пуснах запитване за АЛБЕНА БИЙЧ КЛУБ и ми каза, че няма свободни места. Аз не съм почивала в Албена досега, ще разкажете ли повече за хотелите. Ралица Супериор изглежда добре, но не е ли много далече от морето?
А за    АЛБЕНА БИЙЧ КЛУБ не разбрах има ли собствен басеин - пише че има : '... открит басейн до хотел "Гергана"',
Какво ще кажете за 'Лагуна биийч'?- изглежда добре на картинките, но май не е all inclusive. A 'Калиакра' добре ли е?

# 22
  • Мнения: 525
Ние ходим две години подред в Магнолия гардън и цените си бяха едни и същи.Не ползваме услугите на агенции-те няма как да ви направят допълнителни отстъпки.Резервираме направо в хотела.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
От 10г почивам на Албена,но цените станаха безобразно високи,за тези пари по-добре в чужбина.Но т.к. свикнах там вече наемам етаж от вила във вилната зона,2 стаи,2 бани,2 хладилника,огромна тераса със страхотен изглед,барбекю.Е вярно,че си готвиш понякога,но спокойствието си струва.Това удоволствие ни струва 50лв

А къде ходите на плаж? Вилната зона е доста далеч от плажа на Албена.

# 24
  • Мнения: 2 821
От 10г почивам на Албена,но цените станаха безобразно високи,за тези пари по-добре в чужбина.Но т.к. свикнах там вече наемам етаж от вила във вилната зона,2 стаи,2 бани,2 хладилника,огромна тераса със страхотен изглед,барбекю.Е вярно,че си готвиш понякога,но спокойствието си струва.Това удоволствие ни струва 50лв
Много добре сте го решили...с колата дзрък прък до плажа и обратно..а и в Албена не си струва нощния живот, т.е. не губиш кой знае колко от атмосферата.
Ние сме наблизо и ходим само на плаж, но допреди 2-3 г. почивах 3 поредни лета и бях доволна..не е като преди вече ..и не само за цените важи това.

# 25
  • Мнения: 1 951
..не е като преди вече ..и не само за цените важи това.


В какъв смисъл не е както преди?

Ние ходим две години подред в Магнолия гардън и цените си бяха едни и същи.Не ползваме услугите на агенции-те няма как да ви направят допълнителни отстъпки.Резервираме направо в хотела.

И ние две поредни години, и с едни и същи цени, но тази не са...

# 26
  • София
  • Мнения: 4 867
Помня времето, когато Албена беше почти затворен комплекс и наистина си струваше да се плати по-висока цена за спокойствие и чистота. Откакто всеки може да влиза и да излиза свободно, нито плажът, нито алеите си струват. Прииждат коли, разтоварват се бохчи, джебчийки се смесват с почиващите...

# 27
  • Мнения: 525
..не е като преди вече ..и не само за цените важи това.


В какъв смисъл не е както преди?

Ние ходим две години подред в Магнолия гардън и цените си бяха едни и същи.Не ползваме услугите на агенции-те няма как да ви направят допълнителни отстъпки.Резервираме направо в хотела.

И ние две поредни години, и с едни и същи цени, но тази не са...


Миналата година направо се обадихме на управителката и казахме,че сме редовни клиенти.Даде ни по-ниска цена от обявената в сайта.Ние сме с три деца-14,12 и 4 год.Големите бяха в отделна стая,платихме им детски инклузиви,а за малката май само половин инклузив(не съм сигурна).Почивката не ни е излязла повече от 1500 лева като включвам пътните до там и обратно.Хотела е **,но ползва инклузива на другия,който е ***.

# 28
  • Мнения: 2 641
дамммм неразбирам какво ви харесва в БГ на черноморието освен храната де? в чужбина 5 звезден хотел ми излиза по евтино и се скъсват да ме обслужват, да не говорим за развлеченията за децата. миналото лято останахме в БГ заради Ема че беше малка и да не я тънтурим по самолети и какво стана? в 4 звезден хотел спахме на синтетични шалтета сложени върху матрака и обвити в чаршаф и а мръднеш си наматрака  Sick голяма гнус ми се видя, а бяхме на Константин и Елена защото е отделен комплекс с гора и малко хотели

# 29
  • Мнения: 2 641
а да нямаше храна за малки деца, отказаха да ми изварят шишетата, целия персонал беше смръщен сякаш насила работят там и това е по цялото черноморие за жалост. в чужбина са винаги усмихнати, идват и ти предлагат забавления ако искаш, за децата е рай, има си стерилизатори, детска кухня, нормални легла и столчета за хранене, А НЕ ИМПРОВИЗИРАНИ КОИТО НЕ СТАВАТ ЗА НИщО. който е ходил на К&Е знае какво имам предвид. да не говорим колко беше мръсно морето, нищо не се пази у нас вече само на гушене с пари са го ударили
е в чужбина ще идем в БГ немога да си почина където и да ида на хотел

Общи условия

Активация на акаунт