Доста по-високи цени това лято на Албена.

  • 8 528
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Вчера реших да погледна да не би да има промяна в цените на хотела, в който ходим две поредни години ( Ралица Супериор в Албена) и бях неприятно изненадана.Цените са с по 100 лв. отгоре за двойна стая  Cry
Вярно е, че го очаквахме, защото Албена остана най-спокойния и чист курорт, но много ме е яд...После разгледах и другите хотели и мисля, че и там са повишени цените макар да не съм много сигурна, защото сме почивали само в Ралица Супериор

# 1
  • Мнения: 13 512
Da не  би да е продиктувано от изискването за уеднаквяване на цените за българи и чужденци?Тогава пък  трябваше да ги намалят  със 100 лева, newsm78

# 2
  • Мнения: 2 550
Хм, скоро резервирах хотел във Варна и въпреки обявените цени, за български граждани имаше 50% намаление (неофициално, разбира се). Може и в Алебна да действат така  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 951
Хм, скоро резервирах хотел във Варна и въпреки обявените цени, за български граждани имаше 50% намаление (неофициално, разбира се). Може и в Алебна да действат така  Simple Smile

Това звучи много обнадеждаващо.Ще взема да се обадя на тур-операторската фирма, която работи с Албена в Плевен и ще разпитам.

Е, обадих се.За съжаление няма там такова нещо.Цените, които са обявени не подлежат на промяна и няма разделение на български и чуждестранни туристи. Единствената промоция е "Първите печелят"  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 11:47 от дикси

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аааааа и Лас минит'с печелят  Hug

# 5
  • Мнения: 4 668
А какви са цените и какви бяха ?
Защото ние ходим в Албена бийч клуб и там разликата в цената с миналата година е много малка  Rolling Eyes
Другият ми любим хотел Калиакра  Hug е със 30 лв. отгоре ...

И друго - аз винаги си правя резервацията директно с хотела . Много ме нервират тур операторите , все нещо не правят както трябва .

# 6
  • Мнения: 1 951
Бяха 144, а сега са 241 лв. двойна стая. Това е с 10-те% отстъпка за платилите да кой там юни беше  Rolling Eyes

Колко беше двойната стая в "Албена бийч клуб" миналото лято? Аз тогава и за него се чудех, но решихме пак в "Ралица супериор" да отидем. Сега гледам, че е 250лв.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дикси - къде гледаш цените за Албена?

# 8
  • Мнения: 1 951

дикси - къде гледаш цените за Албена?

http://albena.bg/

За да видиш цените трябва първо да си попълниш регистрационната форма.

# 9
  • Мнения: 4 668
Колко беше двойната стая в "Албена бийч клуб" миналото лято? Аз тогава и за него се чудех, но решихме пак в "Ралица супериор" да отидем. Сега гледам, че е 250лв.
Ами , към 230 лв. в сезона , 200 лв. от септември ... плюс - минус 10 лева не съм точна ...

Аз тази година съм се навила на Калиакра , че Бийч клубът ми поомръзна ... погледни го и него Hug .
Освен това хотелите си имат и собствени сайтове , разгледай ги , там има и телефони за директна връзка ...не е задължително през бюрата на Албена да контактуваш  Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 6 550
Миналата година курортът беше по-скоро празен и тази май така ще стане с тези цени. Но пък повечето хотели били реновирани през тази зима и вече и в 3 -звездните имало климатици.
Мен обаче дебелшко ми се вижда 250 лв + още 125 за едното дете и това на ден  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 4 668
Мен обаче дебелшко ми се вижда 250 лв + още 125 за едното дете и това на ден  Rolling Eyes
Не дебелшко , ами направо е прекалено  Sick

# 12
  • Мнения: 1 329
Малко са вдигнали цените, още е трябвало. Те направо прекаляват. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 401
Миналата година курортът беше по-скоро празен и тази май така ще стане с тези цени. Но пък повечето хотели били реновирани през тази зима и вече и в 3 -звездните имало климатици.
Мен обаче дебелшко ми се вижда 250 лв + още 125 за едното дете и това на ден  Rolling Eyes

Миналата година курорта беше фрашкан, и този ще бъде така. Ние ходим само там в последните 5 години, всяка година увеличават плавно цените, тази вече са си височки, но пак ще бъде фраш.  Има вероятност при промоцията "първите печелят" цените да са по-високи от сега обявените. Ако сте готови да рискувате препоръчвам да изчакате ласт минит офертите.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мен обаче дебелшко ми се вижда 250 лв + още 125 за едното дете и това на ден  Rolling Eyes

яко оливане...  ooooh! #Crazy
Пълни джобчета на почиващите в Албена, т.г пожелавам  Money

Общи условия

Активация на акаунт