Целувката ИЗНЕВЯРА ли е?

  • 15 103
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 568
Сексът може да е его,нагон...а целувката......означава...,че младите се обичат.. Joy

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 

Но да се целуват без да правят секс- значи със сигурност има чувства.
Да това не го отричам,но това не значи, че с една целувка са изневерили,ако след това няма продължение.Същото е и с мръсните помисли спрямо някои мъж(жена),те също са в главата ти,също има чуства.........това значи ли че си изневерил Naughty
Да, за мен има ли чувства- изневярата е налице.
За секса зависи- има ситуации, в които не бих го приела за изневяра.

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да ама докато не си легнат са чисти като сълзи Wink
Те легнат ли си и меракът им ще мине.
Но платоничната любов понякога е много силна и трайна.
Лично аз предпочитам мъжа ми да "натопи чушката" и да забрави, отколкото да бленува по някоя невъзможна любов с години.

# 48
  • Мнения: 830
Рени, а ако след като "натопи чура"ако пламне по-голям пожар?!Ето това ще е изневяра и ще създаде проблеми.

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, а ако след като "натопи чура"ако пламне по-голям пожар?!Ето това ще е изневяра и ще създаде проблеми.
Ако, ако... ако прекарал някоя без да изпитва чувства към нея е много слабо вероятно след това да пламне голям пожар. Но че ще изгуби всякакъв интерес е почти сигурно (говорим за сериозно обвързани хора).

# 50
  • Мнения: 620

Ако, ако... ако прекарал някоя без да изпитва чувства към нея е много слабо вероятно след това да пламне голям пожар. Но че ще изгуби всякакъв интерес е почти сигурно (говорим за сериозно обвързани хора).

Грешка,скъпа WinkНе е сигурно,хареса ли му,чакай обвързването да го спре....напротив- в повечето случаи усилва апетита Laughing Wink

# 51
  • Мнения: 4 451
И аз мисля, че си е чиста проба изневяра. Ама пак "гореща" тема сте подхванали Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 517
Абе само в мислите си да го пожелаеш си е чиста проба изневяра, какво остава за целувка  Mr. Green И смс, и флирт - млирт...СИЧКОТО! Друг е въпроса, че от различните видове изневери боли по различен начин,

# 53
  • Мнения: 830
Абе само в мислите си да го пожелаеш си е чиста проба изневяра...................
от утре всичките да сте подали молби за развод-причината е изневяра Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 517
Абе само в мислите си да го пожелаеш си е чиста проба изневяра...................
от утре всичките да сте подали молби за развод-причината е изневяра Mr. Green


Еее, ти па ся  Crossing Arms що такива драстични мерки. Я проявете търпение, за децата помислете  Whistling

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От пожелаването до реализирането има една крачка... Въпрос на стечение на обтоятелствата.

от утре всичките да сте подали молби за развод-причината е изневяра Mr. Green
Ти пък толкова ли си- за една изневяра ooooh! Тъпо е заради едно-единствено действие, и то без последствия, да се развалят семейства. Искало му се- направил го... е и?  33uu С какво допринася верността за семейството?... Да не би да го прави по-здраво?! Thinking

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 823
Определено да!!!

# 57
  • Мнения: 830
Ренииии,не видя ли имотиконата накрая,просто се шегувам Laughing.Явно не ме разбирате Wink

# 58
Абе едно единствено действие, но за момента. С времето ще станат 2,3,4,5...20 единствени действия (особено ако й хареса) и тогава ела ми кажи това моята жена ли е или на няколко други мъже. Та по-добре без изневяра. Отделно и за нея и за мен и за децата ще е по-добре да си имаме спокоен живот без караници, разводи и т.н...

# 59

Общи условия

Активация на акаунт