Липсва ли ви нещо от миналото

  • 4 764
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 728
много неща.... Sad Cry

# 31
  • Мнения: 4 555
Прочетох темата, спомних си много хубави моменти от детството и от младостта си... Но като че ли нищо не ми липсва. Не бих се върнала назад за да преживея пак нито едно от тях. По-скоро бих преживяла с радост нови такива.
Единственото, за което се сещам е един човек, който ми се иска да беше още жив, за да можех да го опозная по-добре и да запозная децата си с него.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бащината къща, безгрижното детство и студентство, но най-вече чичо ми  Cry

# 33
  • Мнения: 2 700
Безгрижието...
... и смехът

# 34
  • Мнения: 7 474
Липсва ми само безгрижието от преди да се роди детето Thinking

# 35
  • Мнения: 4 585
Искам да изтичам след каручка, да седна на опашаката и хванат за дибденята да се повозя гратис.

# 36
  • Мнения: 272
Липсват ми близки хора, които си отидоха от този свят.

Липсват ми безгрижието, спонтанността, мързелуването, моментите на безвремие, влюбванията...

Имаше и едни много вкусни гризини /не солети/ когато бях малка. Те също ми липсват  Laughing.

# 37
  • Мнения: 402
Тази сутрин съпругът ми ме събуди с песента на Васил Найденов - "След края на света", като прочетох темата и ми се върна текста на песента в главата.
Там сякаш е описано моето детство, безгрижието, мечтите, увереността че можеш всичко, стига да го поискаш и т.н.
На моменти ми липсва този идеален свят, улавям се че съм престанала да бъда мечтател, а съм се превърнала в прагматик.

Благодаря, че ме върнахте в детството ми, макар и за малко!

# 38
  • Мнения: 3 537
Липсва ми ...баба ми и дядо ми,  студентските години, детството и доста неща от бай Тошковото време....

# 39
  • Мнения: 674
Много неща и все хубави от бай Тошовото време и зората на демокрацията!!!

# 40
  • Мнения: 1 058
Най-много ми липсват спонтанвите ни пътувания с мъжа ми. Решаваме събираме багажа и изчезваме за ден два седмица.

# 41
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Липсва ми единственно баща ми,нищо друго. Sad

# 42
  • Мнения: 534
Безгрижието на ученическите години,тогава исках страшно много да порасна и си мислех че мойте проблеми са най-страшните на света,а сега като се замисля -ееееееееех живот си беше тогава-без ангажименти,без отговорности и други такива сериозни неща   Tired

# 43
  • Мнения: 4 668
Липсва ми професионалният спорт , лагерите ...
Липсва ми лежането по дивана в събота и неделя ...
Липсва ми спонтанноста ... - да запаля колата изведнъж и да тръгна към морето

# 44
  • Мнения: 2 759
              Липсват ми естествените форми и лица на приятелките ми, от времето преди да се тунинговат  ooooh!....

Общи условия

Активация на акаунт