Прокървяване преди цикъл...Дайте мнение , съвет

  • 4 539
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте на всички.
В петък, 09/03/07 ми се случи нещо странно и необичайно, поне за мен, защото до момента не ми се е случвало- в петък леко прокървих.... Cry
Дори си помислих, че ще ми идва, въпреки че е доста рано- 26-и ден, а напоследък цикълът ми е с различна продължителност- 32, 35, последният- 40 дни .....сложих превръзка, но зацапването трая няколко часа и беше много малко, дори не беше точно и менстр.кръв......
Нямам болки, само една мнооого лека болка в левия яйчник, който ме и понаболваше по време на предполагаемото О-ву...
Объркана съм и затова се обръщам за съвет към вас или ако на някоя й се е случвало подобно нещо- да сподели.
Чудя се дали да отида на лекар да ме види на УЗ, но на мойта лекарка графикът й е пълен, а на друга няма доверие, а и се колебая дали да не изчакам още някой ден (очакваната дата за М е 19/03/07)  и да видя дотогава как ще съм и  да си запиша час.....
Правих тест, беше "-", както ще видите и в графиката ми.
Моля ви ако имате някакво мнение, наблюдение или ви се е случвало подобно нещо- да споделите.
Благодаря предварително на всички.

# 1
  • Мнения: 1 209
Моят съвет е да изчакаи още 4-5 дни и да си направиш още един тест... Чувала съм, че по време на имплантирането е нормално да има прокървяване...
Успех, стискам палци...

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
Veri4, благодаря ти за отговорът.
И аз се спрях на този вариант, ще поизчакам още няколко дни.....
Късмет и на теб!

# 3
  • Мнения: 4 700
Madame_V  Стискам палци да е било имплантиране. Само така мога да си го обясня.

# 4
  • Мнения: 9 087
Покажи си графиката, не ти се отваря в подписа Simple Smile

# 5
  • Мнения: 179
Само така мога да си го обясня.
За съжаление има и други обяснение. Без лекар си е само гадаене ...
Аз лично бих си изчакала датата още една седмица.

# 6
  • Мнения: 1 100
И аз имах леко розово зацапване по-рано от очакваната дата на М. и след 6 дни тестът за бременност беше с две черти. Изчакай още една седмица.  Стискам палци Grinning

Общи условия

Активация на акаунт