ПЛЕВЕН - Пролетта на рамото ми кацнаааа живa и зеелееена

  • 13 437
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Гретхен имам служебния на неонатология ако искаш ще ти го дам,а като се обадиш може би ще ти дадат и личния.Ако те устройва пиши.А за този магазин днес ходих да купувам на млкия грейка от там.Още миналата година имаше обява,че ще го местят под стоматологията.

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Здравейте. Вчера се завърнахме от Бургас и вие вече сте изписали старата и сте започнали нова тема. Много нови майчета - супер. Видях и снимките от събирането - много ведело сте си изкарали.
В Бургас времето не беше на моя страна. Мрачно и вятър. Успях да се запозная с Шнолка - Мария и малкия Мартин, но се видяхме само веднъж. Трябваше да се видим с много хора, а времето беше малко.

Видях, че в предходната тема сте се представяли.
Аз съм завършила УНСС (бакалавър) и Свищов (магистратура). Не работя по спациалностите, но може би след като се завърна на работа ще потърся нещо ново и по интересно. Мъжът ми е лейтенант в Учебна база "Христо Ботев".

Лусмар и съпруга й ще ги дават на 15-ти нали?

# 17
  • Мнения: 5 026



На мен пък ми казаха, че преместен в една пресечка на Старата главна.
Точно там е. Миналата седмица купихме на Бужи от този магазин лятната количка и столчето за кола.

# 18
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Сигурно говорим за различен магазин,защото този големия точно до Астория пишеше,че го местят под стоматологията и днес като ходих там имаше нов детски магазин и мисля,че е той.Може грешката да е моя,но има доста колички.Иние имаме нужда от лятна количка,но не ми се дават толкова пари.Атракция колко струва вашата?

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 239
[
"Къде за последно правихте секс?", като се предполага, че ще каже в спалнята, кухнята, банята и т.н., а тя взе, че каза "В дупЕто"........... Joy Joy Joy
Тази е луда. Joy
Мерси за информацията Atrakcia, утре ще отидем да го видим.

# 20
  • Мнения: 710
мерси момичета за поздравления,много мило.Детенцето стана на 16 Laughing
вече си легна ,утре ще види поздравленията ви,ще му бъде приятно,предполагам Thinking
ако не се бъркам,днес срещнах фурор до кино галактика,беше с очила и детенцето спеше в количката,но ми беше неудобно да те спра.
понеже ще имам още един рожденик да питам за сладкарница неделя,съществува ли още и къде се намира?

# 21
  • Мнения: 5 026
Сигурно говорим за различен магазин,защото този големия точно до Астория пишеше,че го местят под стоматологията и днес като ходих там имаше нов детски магазин и мисля,че е той.Може грешката да е моя,но има доста колички.Иние имаме нужда от лятна количка,но не ми се дават толкова пари.Атракция колко струва вашата?
За един и същ магазин говорим-от този зад Астория са направили два. Единият е около Стоматологията, а другият е там, където е обяснила Гретхен.
 Нашата количка беше 78лв. Хем искахме да е по-евтина, че нашето царче не се вози много, предпочита даго носим на ръце, но по-евтините не струват. Иначе бях харесала на Маг ингланд-лятна (комбинираната ни е такава и съм доволна) в магазина зад Освобождение, но Анатоли категорично отказа да дадем 130 лв. и да го носим на ръце  Mr. Green

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Момичета здравейте,нуждая се от помощт Laughing Къде в Плевен има хубави магазини за колички,понеже утре ще ходя до там и ми се искаше да съчетая с малко шопинг,а и времето е толкова хубаво а ние нямаме още количка.Благодаря Ви предварително lovekiss
Аз преди три години ходих до Ловеч за количка, сега пък ти идваш в Плевен.  Wink

# 23
  • Мнения: 305
Ами да,защото тук освен на Чиполино и други тем подобни боклуци -няма! Crossing Arms Аз искам нещо по -хубавичко,дано днес да намеря.Инъче тук мога да си поръчам по каталог ама не смея,все пак не съм ли я видяла-не става.Имате ли идея в Втора Клинична База към кого трябва да се обърна за издаването на болничен,тей като са забравили да ми издадат при изписването и сега трябва да ходя до там да видя дали изобщо ще ми напишат такъв. newsm78

# 24
  • Мнения: 5 026
Имате ли идея в Втора Клинична База към кого трябва да се обърна за издаването на болничен
Отиваш в Родилното, някъде до стаята на сестрите има една друга стая - там питай! Ей, ама го обясних  Crazy

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
petita, мисля си, че хубава количка можеш да намериш в магазина зад кино "Освобождение", но не се надявай да видиш скъпите модели на живо. В повечето магазини ги продават само с поръчка и предварително оставено капаро. Не знам каква търсиш, но аз ако имах възможност бих си взела Куини Бъз, а за лятна  Зап, но и по-евтиния вариант ми свърши работа. Peace

# 26
  • Мнения: 305
Аз си мечтая за Пер Перего или Куини,има и едни на АВС дизайн,ама имат магазини само в София,обаче са жестокиии Shocked Приготвила съм към 400лв.и така ми се ходи до София ама няма кой да ангажирам да гледа бебо за цял ден.Та ще видим днес-дано имаме късмет.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ти гледай бебо да е здрав и нахранен, като поотрасне количка няма да му трябва, други неща ще са на дневен ред. Peace Баща ми преди време се майтапеше, че с парите за една количка цяла кола можел да си купи. Wink

# 28
  • Мнения: 801

ако не се бъркам,днес срещнах фурор до кино галактика,беше с очила и детенцето спеше в количката,но ми беше неудобно да те спра.


може и аз да съм била, със слънчеви очила и черна шапка бях....ЕЕЕ, трябваше да ме спреш,де....следващия път да го направиш  Party

Атракция бравос за темата   bouquet, болна, ама вредна, ахахахахах Mr. Green

а за количка, наистина няма смисъл да се купуват кой знае какви марки, важното е да е удобна както за майката, така и за детето.....
аз примерно никак не исках на Чиполино, но в крайна сметка такава си взех и то втора ръка и с нея мааме по чукарите като гламави - нищо и няма все още, а други чисто нови гледам са сдали багажа.....
а вчера ходих в музея и един колега ми вика, абе имам една лятна количка в ателието(той е фотографът на музея), ела да я видиш......отивам и какво да видя, количка на Пер Перего, много стара, кой знае от кой век е.......... но коланите й не работят, нямаше го и пластмасовият предпазител отпред, а и гюрукът липсваше...а иначе много добра, като я хванах да я бутам, ега ти - като песен върви, колелетата не са мръднали............чудя се дали да я взема, ама как да оправя тези неща - те са важни, особено коланите.....айде гюрук може и без него, с чадър примерно..........но предпазните колани, без тях не може......

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз на маг-ингланд (комбинирания вариант) му сменях закопчалките на коланите, защото  фабричните Вики много бързо се научи да ги разкопчава. Една позната работеше в цех за  шиене на раници за алпинисти и ми донесе оттам много здрави закопчалки.

Общи условия

Активация на акаунт