ПЛЕВЕН - Пролетта на рамото ми кацнаааа живa и зеелееена

  • 13 433
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 847
И аз само това намерих,Дикси,но да ти кажа май наистина е доста скъпо Rolling Eyes.Но при нас май друг избор няма.Директно ще ви попитам всички-знаете ли в Плевен детска градина,в която да работят нормални хора,които имат желание да приемат деца със СОП/специални образователни потребности/,без това да им е тежест,а да си вършат работата с желание?

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ох, Atrakcia, чак мен ме хвана гъдел Joy. Как се смее това малко човече.
Валенце ,и аз съм се интересувала за тази частна детска градина, даже съм виждала и автобусчето,което кара децата, но там няма групи. Мисля,че всички деца са заедно, защото няма достатъчно за групи. Скъпичко си е.
Дикси, таксата в обикновената детска градина е 40 -45 лв.

# 47
  • Мнения: 5 026

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, plamsi! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!

# 48
  • Мнения: 1 951
                                                                         

Честит рожден ден Пламси! Пожелавам ти да си здрава, усмихната и много обичана!

# 49
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 706


Честит рожден ден Пламси! Пожелавам ти да си здрава и щастлива!

# 50
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден и от мен!!! Бъди винаги много щастлива, здрава, усмихната и обичана!!!

# 51
  • София
  • Мнения: 9 847
Честит празник,Пламси!  bouquet
 
 
 

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПЛАМСИ! ДА СИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА МАЙКА И МНОГО ОБИЧАНА СЪПРУГА!

# 53
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПЛАМСИ! ДА СИ ЗДРАВА И ВЕСЕЛА!  newsm67  bigdance2 Tada
И В СКОРО ВРЕМЕ  1stroller
 

# 54
  • Мнения: 248
bdbaloni

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПЛАМСИ!
Пожелавам ти здраве и пак здраве, а останалото нека бъде низ от щастливи мигове!

baloni baloni baloni

# 55
  • Мнения: 5 026
 Ето го Божидар   с очилата на Любо на plamsi 

# 56
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честит рожден ден на Plamsi и от мен.Желая ти всичко най-хубаво.  bigdance2 newsm59  ura

# 57
  • Мнения: 2 556
plamsi, честит рожден ден и от мен!! Здраве, щастие и късмет, както и много любов ти желая  Heart Eyes

Валенцето, в нашата детска градина ходи едно детенце от нашия вход, което е на 3 годинки е със Синдром на Даун. Знам, че няма никакви проблеми от страна на персонала. Гледат си я заедно с всички останали деца и си е една от групата просто. Ако, искаш, мога да се поинтересувам за твоето детенце - директорката е млада, много готина и учителките са много свестни. Само че за съжаление градината е в Сторгозия - на другия край на града (вие нали бяхте в Мара Денчева някъде) и не знам дали ще ви е удобно да я водите там?? Пиши ми - ако искаш да се поинтересувам, непременно ще го направя.

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Чухте ли новината, царската дъщеря е родила момченце? Да й е живо и здраво. По такъв повод преди мноооого години на всички ученици са им завишили оценките с една единица и благодарение на това дядо ми е преминал в горно отделение (иначе е щял да повтаря заради слаб успех по вероучение).
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1017737
"Семейството на бившия цар подготвяло специални изненади в чест на първородното дете на княгинята, но всичко засега се пазело в тайна."

# 59
  • София
  • Мнения: 300
Здравейте момичета, поздравление за хубавата темичка. Hug
Аз съм влизала при вас един единствен път преди няколко месеца да ви питам за мнението ви при кой доктор в Плевен да раждам. Вие много ми помогнахте, за което много ви благодаря и така на 03 януари родих моята дъщеричка Рая. За сега с мъжа ми се върнахме уж временно да живеем в Плевен което се оказа по-добър вариант от финансова гледна точка от София тук поне имам жилище за което не плащам. Иначе да се представя аз съм на 26г. по професия съм счетоводител но в Плевен работех като управител на видеотеки. Живея на Дружба. Надявам се да ме приемете във вашата групичка и ще се радвам някой ден и да ви видя. Е представих се сега отивам да бавя.
Честит рожден ден на Plamsi и от мен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт