Крем за корем против стрии ?

  • 5 439
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Мустела  Peace

# 46
  • Мнения: 603

 Peace
Нямам никакви стрии, и корема ми бързо се прибра след раждането.

# 47
  • Мнения: 3 695
"VICHI"- от 6-я месец. Нямам нито една стрия от бремеността. Иначе имам малко от пубертета.Peace

# 48
  • Мнения: 533
На мен ми препоръчаха на "Мустела-9месеца" и съм доволна ,а и го ползвам доста време т.е. икономичен е ,разнася се лесно,но пък е скъпичък.

# 49
# 50
  • Мнения: 657
здравейте на всички и от мен.Реших и аз да си дам компетентното мнение по въпроса Wink По време на бременността аз ползвах различни кремове още от 2 месяц,към 6 месяц когато корема взе прогресивно да расте минах само на дева през деня и зехтин (от по скъпите) през нощта,на корема нямам нито една стрия защото там мазах редовно и прогресивно,но не мога да се похваля със същото и на бедрата.Тогава започнах да ровя за информация тук таме и видях че за вече получени стрии почти всичко е безсмислено.Аз обаче не се отказах,бях прочела за контратубекс че премахвал белези а това нали е един вид белег та си го купих,а после в един магазин видях нещо ново- крем на ЕВЕЛИН против стрии та си взех и него да пробвам,той не е много скъп 8 лв. Минаха 3 седмици от както исползвам и двете неща и мога да ви кажа че по голямата част от стриите съвсем исчезна а това което е останало избледня,но аз продължавам да се мажа с надеждата че и останалото съвсем ще се махне.Не знам точно кое е подействало,но си мисля че трябва да се използват двете заедно за по-добър ефект.Успех  Praynig

# 51
# 52
  • Мнения: 497
Мустела

# 53
  • Мнения: 111
Първо Чико, като ми свърши ми препоръчаха Кокона Майка /май така беше/ - олио за гърдите и мляко за останалите части на тялото! И от двете съм много доволна - засега!!!

# 54
  • Мнения: 657
понякога значително по-евтина козметика се оказва дори по-качествена от всичките Вишита на света,вие си приценете

# 55
  • Мнения: 617
Само като съвет не ползай крем с бадемово масло, защото от бадемовото масло ще се окосмиш повече. Аз ползвам кремовете за гърди и корем на  chico mama donna общо са 45лв ама още незнам дали да го похваля. Нямам стрии ама то и горема не ми е много голям.

# 56
  • v nas
  • Мнения: 50
аз ползвах зехтин и нямам никви стрии  Peace

# 57
  • Мнения: 1 294
С олио за бебета.Нямам стрии.
Трябва ти просто нещо мазно, не е нужно да даваш пари за скъпа козметика. Peace

# 58
  • Мнения: 1 371
Мустела за бременни!  Peace
Нямам нито целулит, нито стрии.(продължавам да се мажа с мустела за раждали, тъй като в момента все още се събирам  Mr. GreenPeace
 Hug

# 59
  • Мнения: 1 817
Олио против стрии на Веледа (мисля, че е немско) и бебешко олио на Jonson

Общи условия

Активация на акаунт