За какво използвате оцет Балсамико?

  • 17 874
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 777
Тук съм виждала бял балсамов оцет,но не съм купувала.Купувам  от тъмния. Simple Smile

Ето го белия.

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 08:48 от Pety

# 31
Освен в салати, слагам Балсамико- червен в таратора, който става малко по-тъмен и не толкова кисел. За мариноване на меса предпочитам лимона и зехтина, плюс подправки по вкус на домакинята.

# 32
  • Мнения: 5 462
Освен в салати, слагам Балсамико- червен в таратора, който става малко по-тъмен и не толкова кисел.
E това вече ме потресе ... ужас таратор +оцет балсамико !!!! ooooh! Shocked Shocked Shocked Sick Naughty Stop

# 33
  • Мнения: 99
На всички салати, червеният е страхотен.

# 34
  • Мнения: 187
Само за салати.

# 35
  • Мнения: 59
Не си купувам. Ползвам в много малки количества по заведения.
Сладникавия вкус, някак си не ми се връзва например със зелена салата.

# 36
  • Мнения: 154
Оцетът "Ди Модена" казват, че е най-добър. Отскоро ползвам, запалих се покрай салата от домати, която опитах в Италия: само нарязани доматки, сол, зехтин и няколко капки балсамов оцет.

# 37
  • Мнения: 1 318
Аз го ползвам само за салати, но определено ще пробвам и другите приложения Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 830
Салати, задушени зеленчуци, месо Peace

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 252
Ползвам го за салати.- винаги.За пръв път и аз чувам за бял Балсамико??!!!! Ще го пробвам, както ще пробвам и останалите му предназначения, които сте дали по-горе Simple Smile

# 40
  • Мнения: 99
Въпрос на вкус е. За мен белият балсамико е безвкусен, но пък моите кумове нр понасят червения и ползват само белият.

# 41
  • Мнения: 154
Аз имам на "Oilitalia" Aceto balsamico di Modena купен от Била. Дали е истински?

И аз си купих такъв ис мятам, че е далеч от истинския. Мнооого редичък ми се струва, прилича ми на обикновен винен оцет на вкус.

# 42
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз имам на "Oilitalia" Aceto balsamico di Modena купен от Била. Дали е истински?

И аз си купих такъв ис мятам, че е далеч от истинския. Мнооого редичък ми се струва, прилича ми на обикновен винен оцет на вкус.

Даа...
аз например не си го представям точно този в/у ягоди, както го прилагат в средиземноморието. Та те ще станат кисели  Sick

Общи условия

Активация на акаунт