Забележки в час

  • 1 986
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 459
Това съществува ли наистина или е плод на въображението им?  Shocked Joy

"Ученикът играе футбол с кутийка от безалкохолно в час"
"Ученикът пее в час, No. 9 му подражава"
" Ученика пее в час по музика"

"Ученичката идва на училище с прекалено високи токове (които по между другото не само, че не съответстват на вътрешния ред, ами не отиваха и на облеклото й)"
"Класът не се яви в час и по този начин наруши психическото ми равновесие на учител и оскверни човешкото ми достойнство"

"Ученикът играе със зар в час по математика" - Не е вярно, играех си със стотинка !

"Ученикът се кърши в час по английски без никакви причини" а на един съученик му звънеше телефона и беше няква чалгия и за тва.

"Ученичката пее и свирка в час по музика"(правехме си Мишо Шамара акапела - хор...защо - не знам, аз го отнесох)

"Ученичката се мята в час" (това е пак по музика, при друг учител...защо- нямам идея, нещо се бях развълнувала)

"Номер 25 предизвиква бунт" (По математика)

Същия номер "се държи непристойно и замеря преподавателя с подръчни материали" (тук дори не бях виновна, един съучених я уцели с капачка от маркер, и то без да иска, ма после класната се обади на майка ми , майка ми и трясна телефона с думите "не ме занимавайте с глупости"... това е по математика пак )

"Ученикът се бие със снежни топки през междучасието"

"Рисува по стената в час по рисуване"
"Пее в час по музика" (4 пъти ми е писана таква забележка)
"Държи се по недопустим начин с учителката по испански език" (първо беше "пача" и след това й дръпнах стола докато сядаше)
"Спи в час по математика"
"Днес синът Ви ме изкара от равновесие. Държи се грубо със съучениците си, псува наред по коридора, влиза в часовете на другите класове без разрешение и смущава преподаването." (това за псуването не е вярно - не бях аз)

"Мокри се нарочно на дъжда"

"Ученика разкопчава сутиените на момичетата в час по музика"
"Ученика цапа в час" - с една топка бутнах сферата на едната лампа и тя ми падна на главата, наряза ми кухата кратуна, всичко стана в кръв и го отнесох, че съм наклепал чиновете

"No 12 бие No 13 , а другите гледат от тях"
"Ученичката танцува на мелодии на ГСМ в час по Психология"
"Ученикът мете двора в час по Биология"

"Ученикът ляга по коридора и спъва своите съученици"

# 1
  • Мнения: 2 229
"Недостойно поведение в час по музика."
"Гаври се с образа на Левски." (в час по изобразително изкуство)

# 2
  • Мнения: 3 423
Аз имам забележка, че в час
по рисуване бия съученик.

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 10:56 от Liska

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
"Яде семки и плюе по пода" Shocked hahaha
"Не съобщава на родителите си за родителска среща" Crossing Arms
"Пие плодово мляко в час по история" hahaha Joy
"Дърпа косата на стоящия отпред" Blush
"Слуша дискфон със слушалки през междучасието" #Crazy hahaha Joy

Това си спомням само .............  Peace

# 4
  • Мнения: 139
Oooo това в тема която ще отнеме много време... Едно време си водехме бележник в училище за лафовете на учителите (и най-вече абсурдните)...И като завършвахме (след 5 години писане) наброяваха хиляда поне... Тези които се сещам са:

"Седни по-назад за да виждаш"

"Държите се като деца в детската градина!!!! Карате коли, пушите цигари и сваляте гаджета"

забележка в бележник:
"Мариела и Роман се клатят на последния чин"

Цитат:
"Момчетата да ги извадят, момичетата да ги разтворят... (тетрадките)"

 Joy hahaha

# 5
  • Мнения: 5 370
Това съществува ли наистина или е плод на въображението им?  Shocked Joy

Ковачева, била съм и учител и смея да твърдя, че има и по-трагични случаи от горецитираните. Просто си нямаш и идея колко деформира тази професия.Ако се сетя, ще дам и аз примери. Peace

# 6
  • Мнения: 8 999
Мой бивш съученик гордо размахваше бележник /от трета сменна/ :"Гони директора с чукове по КОРИДОРА", като че ли ако го е гонел по двора е щяло да бъде в рамките на нормалното

# 7
  • Мнения: 1 100
Хахахаха, бахти... на нас не ни пишат забележки, а направо ни гонят.
Няма да има какво да показвам на поколенията.  Crossing Arms   

Иначе, ако имах забележки...
Може би щяха да са:
Рисува и драска абсолютно навсякъде!
Яде в час по .... всичко!  Laughing
Реже косата си в час, реже и косите на другите.
Оцветява врата на съученика си.
Събаря съученика си от стола.
Хили се...
лелееее, добра комбинация би се получила. Laughing

# 8
Ами това са ви питомците - малограмотни идиотчета, на които не първите седем години, ами направо първите седем седмици им липсват!
Ей затова един ден децата на християните ще управляват държавата и ще са начело във всяка област - а отрочетата на безбожниците ще стават само за общи работници и сервитьорки  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 370
Ами това са ви питомците - малограмотни идиотчета, на които не първите седем години, ами направо първите седем седмици им липсват!
Ей затова един ден децата на християните ще управляват държавата и ще са начело във всяка област - а отрочетата на безбожниците ще стават само за общи работници и сервитьорки  Mr. Green
Пълни тинтири, ти пак си отвори лаф май, а?
И кой ти е казал, че сме "безбожници"? Sunglasses

# 10
  • Мнения: 5 877
Уф, да не съм ти учителка.
Тази професия по хората ходи, ей!!!

# 11
Ами това са ви питомците - малограмотни идиотчета, на които не първите седем години, ами направо първите седем седмици им липсват!
Ей затова един ден децата на християните ще управляват държавата и ще са начело във всяка област - а отрочетата на безбожниците ще стават само за общи работници и сервитьорки  Mr. Green
Пълни тинтири, ти пак си отвори лаф май, а?
И кой ти е казал, че сме "безбожници"? Sunglasses
За родителите на калпазаните става въпрос - ти твоето дете не го възприемаш като дебилно идиотче, нали  Wink

# 12
  • Мнения: 8 999
Ами това са ви питомците - малограмотни идиотчета, на които не първите седем години, ами направо първите седем седмици им липсват!
Ей затова един ден децата на християните ще управляват държавата и ще са начело във всяка област - а отрочетата на безбожниците ще стават само за общи работници и сервитьорки  Mr. Green

Ти май си Жоро01, а?

# 13
  • Мнения: 5 370
Ами това са ви питомците - малограмотни идиотчета, на които не първите седем години, ами направо първите седем седмици им липсват!
Ей затова един ден децата на християните ще управляват държавата и ще са начело във всяка област - а отрочетата на безбожниците ще стават само за общи работници и сервитьорки  Mr. Green
Пълни тинтири, ти пак си отвори лаф май, а?
И кой ти е казал, че сме "безбожници"? Sunglasses
За родителите на калпазаните става въпрос - ти твоето дете не го възприемаш като дебилно идиотче, нали  Wink
Аааа, де да знам какво ще стане, то отсега е рано да се каже.Има кажи-речи 4-5 годинки, дам. Twisted Evil

# 14
Ами то от родителите зависи, така че няма за какво да се притесняваш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт