Фаталните мъже ( има ли такова животно )

  • 1 546
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 664
Пътувах без бельо до Италия заради него Mr. Green Толкова беше фатален, че си забравих гащите Twisted Evil
Това стига ли? Whistling
Сега Liso върни жеста Crossing Arms

# 16
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
имала съм и още как,даже в момента живея с него.да започна отдалече,преди две години и половина през ноща получавам смс (няма да кожа какво пишеше в него)чета и не вярвам на очите си,защото все пак има човек който се грижи за мен с две думи нещо като съпруг ама без брак.не издържах и му отговорих на сутринта и като се започнаха едни телефонни разговори едни смс-си и хоп след месец и половина вече живеех при него и след две години бременна.не мога да ви опиша как ме накара да го направя,как оставих мъжа който ме носеше на ръце и ме боготвореше за мъж който познавах от само месец,мъж който имаше слава на най-големия дон жуан в града,за две години съм убедена,че не ми е изневерявал,просто преобърна живота ми наопъки,продължавам да съм влюбена до уши в него,е това ако не е фатален мъж newsm78

# 17
  • Мнения: 3 423
Пътувах без бельо до Италия заради него Mr. Green Толкова беше фатален, че си забравих гащите Twisted Evil
Това стига ли? Whistling
Сега Liso върни жеста Crossing Arms

Ето на, можело. Мен пък едва
не ме изяде лъв една нощ заради
въпросния мой фатален.

А ти е нормално да си пътувала без
гащи. Щото гащите си си изпрала
снощи вечер на каналааааа, пък на
това сълзливо време не съхнат пущините.

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 10:55 от Liska

# 18
  • Мнения: 10 758
Досега, който съм поискала, съм го имала.

# 19
  • Мнения: 4 664
И петите даже с керемида си бях изтъркала в негова чест Whistling
Ла Бомба , ай сиктир Shocked Мен не си Flutter

# 20
  • Мнения: 10 758

Ла Бомба , ай сиктир Shocked Мен не си Flutter
Не знаех, че си мъж Thinking....
Няма да си преправя поста, идвам в Бургас Mr. Green

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Има фатални, как да няма. Има подобна тема в Татковци - там дадох моето описание.

# 22
  • Мнения: 4 664
Друго исках да кажа, не се прави на дръж ми патката Mr. Green

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Една пра-леля, както си вървяла под ръка със съпруга, изведнъж съзряла младеж. Явно е бил фаталният мъж. Тя хвърлила чадърчето, оставила мъжа (с малко дете) и хоп! Пристанала, така да се каже, на младежа. С него живяла до края на дните си, не особено охолен, но затова пък изпълнен с любов живот.

# 24
  • Мнения: 967
Срещала съм "фатални" мъже и то не малко, но все още няма такъв, който да съм пожелала и да не съм имала  Mr. Green
(С изключение на батковците в гимназията, когато аз бях още заек и само въздишах по тях без да знам как се действа в такава ситуация. Но това са ситуации, изгубили давност и не се броят  Mr. Green)

# 25
  • Мнения: 1 503
Абе то за еднаж-дваж всеки се е прежалвал,ама не всеки откликва сериозно ,когато си на такава вълна newsm78
Та срещала съм двама-трима(сред,които и мъжът ми Thinking)

# 26
  • Мнения: 2 891
Един съм имала. Фатален стана след като се разделихме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт