Маратонки

  • 5 490
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
А къде се продават "Kengaroos" и/или "Cangaroo"?

# 16
# 17
  • Мнения: 4 668
Аз Geox ги харесвам , особено детските  Wink За мен също си вземам оттам , но мъжът ми пък казва , че по - неудобни обувки не бил носил  Confused

# 18
  • Мнения: 2 467
Найк, Адидас, Рийбок, Дисни.
Найк - малко по-теснички са. Адидас - без забележки, удобни, широки. Рийбок малко плитки дойдоха и почти не ги носихме. Дисни - удобни и красиви като за дете. Всички са купувани не от България, та за цените нямам инфо.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
За първи път купих маратонки Kangaroos(имат магазин на Витошка)останах много доволна,мъника ги носи 7 месеца,неискаше и да чуе за други обувки,много му бяха удобни.Здрави са и сега след като му омаляха ги измих и не им личи че са носени.
МИналата седмица ходихме за маратонки и пак взехме същия модел(беше намален)Ще му взем аи едни Геокс да ги пробвам,пък и ми харесват:)

# 20
  • Мнения: 1 544
На дъщеря ми само найк съм купувала а сега и едни геокс и взехме ,но още нямам впечатление от тях а малкия има едни найк и едни адидас.
Сега съм харесала една марка която от скоро вкарва детски маратонки ,, тсубо,, се казват и ги има в магазина на Дизел в МОЛ-а и в този на Солунска има страшни моделчета и за момичета и за момчета и сега имат намаление 30% и са около 50 лева но започват от 24 номер така ,че тази година малкия няма да се уреди защото носи 21 номер
ето сайта им ако искате да разгледате моделчетата http://www.tsubo.com/junior.php

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
Сестра ми му изпрати от САЩ маратонки Шампион - много съм доволна - нито му се потят краката, леко стъпва, супер са. За цена не мога да кажа.
Е-е-ех, Шампион...мъжът ми имаше такива преди години - и досега твърди, че по-удобна обувка не е носил /в сравнение с Адидас, Найк, д-р Шол, примерно/. Но вече не се намират в България. Ако някой все пак е виждал техни модели тук /и детски, и за възрастни/, и по-специално в София, моля - нека каже къде.

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Сестра ми му изпрати от САЩ маратонки Шампион - много съм доволна - нито му се потят краката, леко стъпва, супер са. За цена не мога да кажа.
Е-е-ех, Шампион...мъжът ми имаше такива преди години - и досега твърди, че по-удобна обувка не е носил /в сравнение с Адидас, Найк, д-р Шол, примерно/. Но вече не се намират в България. Ако някой все пак е виждал техни модели тук /и детски, и за възрастни/, и по-специално в София, моля - нека каже къде.

  Аууууу,скоро гледах някъде,ама къде беше  newsm78.Ако се сетя ще пиша. Peace

# 23
  • Мнения: 7 106
Сега съм харесала една марка която от скоро вкарва детски маратонки ,, тсубо,, се казват и ги има в магазина на Дизел в МОЛ-а и в този на Солунска има страшни моделчета и за момичета и за момчета и сега имат намаление 30% и са около 50 лева но започват от 24 номер така ,че тази година малкия няма да се уреди защото носи 21 номер
ето сайта им ако искате да разгледате моделчетата http://www.tsubo.com/junior.php

Дъщеря ми има ето този модел на Тсубо :



и нещо не съм много доволна  Confused. Носи ги от 10 дена а отпред кожата вече е наранена и изжулена. Ще кажете, че при малки деца това е нормално, но нито една друга обувка не се е скапвала толкова бързо  Rolling Eyes. Огледай добре, самата кожа (по-светличкото) е много мека и фина и при най малкото отъркване в нещо се наранява.

Иначе моят мъж има 4 чифта от тях и е много доволен - не са мръднали. Но за щерката нещо не нацелихме правилните обувки май...

# 24
  • Мнения: 1 544
Жалко как им се бях наточила на тези тсубо  Tired абе за дъщеря ми стават тя е голяма и внимателно ходи , в последните години не е съсипвала обувки ама за малкия трябва май да си ги избия от главата.
Зори мерси ,че сподели  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 2 876
На дъщеря ми само найк съм купувала а сега и едни геокс и взехме ,но още нямам впечатление от тях а малкия има едни найк и едни адидас.
Сега съм харесала една марка която от скоро вкарва детски маратонки ,, тсубо,, се казват и ги има в магазина на Дизел в МОЛ-а и в този на Солунска има страшни моделчета и за момичета и за момчета и сега имат намаление 30% и са около 50 лева но започват от 24 номер така ,че тази година малкия няма да се уреди защото носи 21 номер
ето сайта им ако искате да разгледате моделчетата http://www.tsubo.com/junior.php

Бях си харесала товаhttp://www.tsubo.com/junior.php?collection=current_collection&style=all&id=C8-01&details=yes  111лв newsm78  скъпички ми се видяха , а бяха и лепени newsm78 Иначе са красиви оределено

# 26
  • Мнения: 1 544
 ketito  как 111 лева къде се ги гледала ? това са от детските модели и бяха по ефтини  newsm78 или поне така мисля .... освен пък този модел да го има и в дамски варянт и той да струва толкова  Thinking аз също съм го харесала ,но за Алекс а от момичешките моделчета тези ми харесват http://www.tsubo.com/junior.php?collection=current_collection&am … 9&details=yes

# 27
  • София
  • Мнения: 6 971
Да се включа отново в темата, както писах в първият си пост, купих на малкият маратонки Булдозер (разочарованието ми беше и повод за темата) - на вид много хубави, на цена 19 лв. (това беше и основанието за оглупяването ми).На третият-четвъртият ден подметката от долу започна да се бели на симпатични гумени ивици. В сряда, една седмица след покупката отивам в магазина с гаранционната карта и питам продавачката какво ще правим с тези вълшебни обувчици. Момичето най-любезно ми обясни, че няма проблем ще ги ремонтират  #Crazy, е изтъпях, подметката ли ще сменят, какво, а тя продължава да ме убеждава, че ако не се получи ремонта ще ми дадат друг чифт( не виждам какво да го правя, ако е с това качество). Оставих телефон за връзка и все още чакам да ме уведомят за решението си (ще пиша като стане). Е, вече съм фен на тази марка, ако някоя мама реши да купува нещо на Булдозер, да си прецени дали си струва риска.

# 28
  • Мнения: 5 255
Има намаление в Esprit на Хр.Белчев и в МОЛа на Стамболийски на Pablosky  Peace
естествена кожа Peace

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Има намаление в Esprit на Хр.Белчев и в МОЛа на Стамболийски на Pablosky  Peace
естествена кожа Peace

  А цена?

Общи условия

Активация на акаунт