ГМО!!! Генно Модифицирани Организми в България

  • 2 068
  • 31
  •   1
Отговори
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Започвам темата във връзка с друга тема, където се повдигна въпроса, че се готви разрешаване на производството им в страната.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171049.60

Мили дами, решете как да се казва темата в клюкарника, петицията и действайте!.

# 1
  • Мнения: 11 607
Запис!

# 2
  • Мнения: 5 679
Това е просто недопустимо. Не стига, че една голяма част от зеленчуците и плодовете са обогатени с нитрати от изкуствените торове които се употребяват, както и животните се хранят с какви ли не добавки, за да се угояват допълнително, ами сега и това. ГМО - тези хора луди ли са. Защо трябва да се храним с изкуствени храни, които на всичкото отгоре са и по скъпи, като си имаме нашето земеделие и животновъдство.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Записвам се и ще помагам с каквото мога ooooh!

# 4
  • Мнения: 243
Отдавна вече се храним с тях - ягоди, картофи.......Незнам дали има смисъл...

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Мисля си за едно по-стряскащо заглавие на темата в клюкарника, да речем "Да спрем генните модификации на храната на нашите деца!". Нещо такова. А за петицията ще помагам за популяризиране, за съставянето нямам компетенции.

# 6
  • Мнения: 11 747
Някой може ли да ми посочи къде мога да прочета какво представляват точно генно модифицираните организми.Освен,че са вредни друго не разбрах.

# 7
# 8
  • Мнения: 11 747
Благодаря,прочетох.Разбрах,че ние вече ги ядем тези храни и че с петиция няма да можем да ги спрем.Засега поне имаме малко избор какво да си купим,но има изгледи да не ни остане!

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Засега поне имаме малко избор какво да си купим,но има изгледи да не ни остане!
Да де, идеята е поне да се опитаме да променим нещата.

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Записвам се и ще помагам с каквото мога ooooh!
И аз!  Peace

# 11
  • Мнения: 2 631
Записвам се и ще помагам с каквото мога ooooh!
  Peace

# 12
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Записвам се и аз.

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Записвам се и ще помагам с каквото мога ooooh!
Ама незнам  какво ще е това дето ще можем да направим, щото хората от това бизнес въртят,пари вадят ooooh! Иначе изцяло подкрепям Peace После що били дебели американците, ми ако знаете какво продават по техните супермаркети ooooh!

# 14
  • Мнения: 5 500
Хубаво, записвам се и тук, ама какво ще правим?

Общи условия

Активация на акаунт