въпрос за бебеправене

  • 2 080
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 21
Здравеѝте момичета,
казвам се Емилия,и съм от пловдив.
бихте ли ми казали как стоѝ въпроса с промивките с дамски душ
по време на бебеправенето.мога ли да го използвам в дните около овуто,
или не?ще се унищожи ли ценен материал ? newsm78 извиниавам се ако
звуча малко тъпичко,ама този месец за първи път ще пробваме и ...... Blush
 не съм много наясно!
ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ОТ ТОЗИ ФОРУМ  Peace Peace Peace
ПРЕГРЪЩАМ ВИ ! и чакам да ми отговорите нещичко !

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Да ти кажа,аз промивки не правя,но доколкото съм чела тук из форума те не са препоръчителни когато се работи за бебче

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Не съм ползвала дамски душ, но доколкото знам изобщо не се препоръчва употребата му, а да не говорим пък за периода, когато си правите бебе. На твое място не бих го използвала Naughty Пожелавам ви успех Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 248
И аз знам, че ползването на дамски душ нарушава нормалната среда на влагалището и в случай че нямаш някакви сериозни инфекции, налагащи употребата му по-добре не си прави промивки. Още повече че по време на овулация и бебеправене наистина е противопоказен...

# 4
  • Мнения: 21
БЛАГОДАРЯ ВИ за бързите отговори мили мами !!!!!!
 newsm10   много искаме бебенце,и се надявам бързо да стане.
 EFP  пожелавам ви на всички !!!

# 5
  • Мнения: 11 003
Никога не съм си правила дамски душ, но всички видове промивки не са препоръчителни по време на бебеправене. Успех Peace

# 6
  • Мнения: 28
По добре не си прави такива промивки, особено щом сте решили , че искате бебенце . Успех и скоро да се похвалиш. Peace

# 7
  • Мнения: 364
Успех!!! Hug Hug Hug
Дано скоро дойде бебо при вас и при всички, които чакат!!! Praynig Praynig Praynig

И не си прави промивки!!! Naughty

# 8
  • Мнения: 780
промивките с дамски душ се правят само когато имаш някакъв проблем  Naughty в смисъл пр ако имаш раничка и се опитвате да я лекувате с глобули е препоръчително преди поставянето им да се правят промивки или при др подобни случаи пак се използва нооооо
след приклучване ан лечението се прави отделен курс за подобряване киселинноста нормалната на влагалището сиреч оправят се пакостите дето ги е сътворил дамския душ
така че мисля ясно обясних че не е хубаво да го ползваш
свеждащ шансовте до по нисък процент  Mr. Green


ей голям филосов съм била Laughing bowuu

# 9
  • Мнения: 159
Не използвай, защото изобщо не е приятно. Дерзайте за бебче! stork-boy

# 10
  • Мнения: 2 120
Категорично ПРОТИВ, когато се прави бебе.

# 11
  • Мнения: 4 555
Ако трябва да правиш промивките с някаква медицинска цел, направи ги и след това си правете бебето.
Успех Simple Smile

# 12
  • Мнения: 574
По принцип не са препоръчителни!Още повече при бебеправене  bouquetСтискам палци  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 335
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158293.msg3069119#msg3069119
Успех ти желая и много скорошна бременност!!

# 14
  • Мнения: 4 700
4увала съм 4е дамски ду6 ИЗОБ6ТО не се препоръ4ва, а какво остава 6том правите бебе. Зарежи го тоzи ду6. Поне аz така бих направила. И успех в бебеправенето  Hug

# 15
  • Мнения: 21
ще го хвърля направо този дамски душ  smile3527, къде ми е бил акъла,
даже и да си го помисля.сега си правя ClearOvu Test,вече 2 дни,и се
 появява втора 4ерти4ка на 10-тата минута и е толкова бледи4ка......и вчера и днес.
като чета темите във форума относно тестовете за ову, виждам че и други момичета
са изпадали в тази ситуация.ще продълйавам да ги правя и ще чакам дебелата тестова
линиѝка.много целувки на всички !!!! Kissing Heart

# 16
  • Мнения: 21
пак казвам БЛАГОДАРЯ на всички, много сте мили !
пожелавам успех на всички сладурки
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 17
  • Мнения: 2 422
Можеш да правиш промивки като ти свърше първите 2 3 дни но след това категорично НЕ ако има нужда естествено. И кой ти е казол да правиш такова нещо. успех в бебе правенето.

# 18
  • Видин
  • Мнения: 961
Не ти го препоръчвам,  noоще повече сега когато сте решили да си правите бебе!
Ако не ти се налага не ги прави!Успех! newsm10

# 19
  • Мнения: 2 270
Ако трябва да правиш промивките с някаква медицинска цел, направи ги и след това си правете бебето.
Успех Simple Smile
На същото мнение съм
Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт