Кабелен оператор

  • 640
  • 11
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 269
Здравейте, случайно да знаете дали в район Младост 4 (София) имат обхват и други кабелни оператори, освен Евроком и Евротур Сар (Естнет)...?
 Hug

# 1
  • Мнения: 2 891
Мисля, че няма. Защо питаш?

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 269
Мисля, че няма. Защо питаш?
Благодаря!   bouquet
Питам защото в момента сме към Евроком, но в къщи ми пискат, че искали смяна (заради Диемите, нали ги спряха.) А преди това бяхме към Естнет, като ползвахме и кабелен интернет на Нетисат през тях, но двете фирми прекратиха договора си, така се наложи да минем на Лан, но същевременно решихме да си сменим и кабелния оператор по доста кофти начин..... без предупреждение  Embarassed .....
И сега някак си не върви да се върнем пак към тях....  Embarassed

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЕСТНет и Евротур Сат са едно и също и не излъчват Диемите  Confused
http://www.estnet.bg/site/lib.php?n=news&file=a&sid=84

# 4
  • Мнения: 2 891
Bulsatkom или ITVPartner ти трябва, за да гледате Диемите.

# 5
  • Мнения: 5 140
Bulsatkom или ITVPartner ти трябва, за да гледате Диемите.

 Peace

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 269
Мерси много!   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 891
За нищо, даже по ефтино идва. Сега Bulsatkom имат даже промиоция някаква. Ние им станахме абонати и го казвам от опит.

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 269
За нищо, даже по ефтино идва. Сега Bulsatkom имат даже промиоция някаква. Ние им станахме абонати и го казвам от опит.

Великденска - 28лв включването.
Но плаща ли се монтажа допълнително?   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 891
30 лв. Общо стават 58лв. Първият месец не плащаш такса, на втория - плащаш 12 и нещо и после, абонаментът, който си си избрал.

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 269
30 лв. Общо стават 58лв. Първият месец не плащаш такса, на втория - плащаш 12 и нещо и после, абонаментът, който си си избрал.

jj okocha, хиляди благодарности!!!!
 Hug  bouquet Hug

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
И аз ще минавам на Bulsatkom. Аман от кабелджиите, вдигнаха цените, а услугите хич ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт