Loreal ...моля ви споделете....

  • 2 029
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Извинявам се предварително ако повтарям темата, но съм решила да си купя боя за коса на Лореал.Косата ми в корените все става оранжево-жълто...как да го махна това?(боядисвам се в русо)Затова се спрях на тази боя,знам че е добра но се колебая в цветовете които предлагат, ще ми помогнете ли?Благодаря Ви предварително!
Ето линк: www.concord.dir.bg

# 1
  • Мнения: 476
Какъв нюанс на русото искаш да постигнеш ?

# 2
  • Мнения: 481
Бих искала да постигна такъв рус цвят,който да не жълтее и да не е пепелно..защото трудно се поддържа, амоята коса е тъмно кестенява...колебая се между Recital и Excellence

# 3
  • Мнения: 27 524
Excellence са най-добри  Peace

# 4
И аз съм за Loreal Excellence, по-точно за перленото русо 1021. С него се постига много приятен рус цвят.

# 5
  • Мнения: 158
Aз също подкрепям за Execellence, но май напоследък ги поразвалиха...Според мен е най-добре да отидеш на фризиор, където да те направят както искаш...Ако ли не...Гледай къде е произведена боята, з-то разликата в качеството Франция- някаде другаде е огромна... Preference също става. Успех  newsm10

# 6
  • Мнения: 481
Благодаря Ви за бързите  отзивчиви отговори, момичета .Определено ще са ми от полза!  bouquet

# 7
Моето мнение е , че Recital са най-добри.Те са на гелова основа и освен перфектно покритие и цвят остава и невероятен блясък.Ползвала съм N4  от кафявите тонове и останах много доволна.Сега смятам да се изрусявам и отново ще се доверя на тази боя.

# 8
  • Мнения: 131
Независимо каква е боята за коса, на някой коси винаги избива жълтеникаво.червеникав оттенък. За да го неутрализираш можеш да ползваш шампоана Деникю на ФармаВита. Той е със синка, а освен това и подхранва. Аз го ползвам в момента и съм много доволна, даже някои познати ме питат с каква боя съм се боядисвала. А тя си е старата Лонда.

# 9
  • Мнения: 2 897

Абсолютно Peace

# 10
  • Мнения: 812
Независимо каква е боята за коса, на някой коси винаги избива жълтеникаво.червеникав оттенък. За да го неутрализираш можеш да ползваш шампоана Деникю на ФармаВита. Той е със синка, а освен това и подхранва. Аз го ползвам в момента и съм много доволна, даже някои познати ме питат с каква боя съм се боядисвала. А тя си е старата Лонда.
Къде се продова този шампоан?

# 11
Скоро Палете пуснаха четири нюанса на русото,които са със формула,която премахва оранжевия отенък.Аз ползвах една от тях и са наистина много добри.Боядисах се сама вкъщи и няма обичайното жълто-оранжево.Също видях в една аптека пак на същата марка бои нови кутийки на които пишеше XXL и също ставаше въпрос за нещо подобно.

# 12
  • Мнения: 1 800
Какъв цвят ти е естествената коса? мисля че мога да ти помогна , но трябва да знам за цвета и какви цветове имаш в момента на косата? По принцип ако искаш да избегнеш златните и червеникави отенъци, трвабва да използваш боя която има "студена"(сool) основа, ох как го обясних, но да има зелено или синьо или да пише ash или neutral...Най-добре е при фризьор, защото те знаят какво точно да използват и ако имате вече боя се третира косата по различен начин

# 13
  • Мнения: 131
Независимо каква е боята за коса, на някой коси винаги избива жълтеникаво.червеникав оттенък. За да го неутрализираш можеш да ползваш шампоана Деникю на ФармаВита. Той е със синка, а освен това и подхранва. Аз го ползвам в момента и съм много доволна, даже някои познати ме питат с каква боя съм се боядисвала. А тя си е старата Лонда.
Къде се продова този шампоан?В специализираните магазини за коса.
Независимо каква е боята за коса, на някой коси винаги избива жълтеникаво.червеникав оттенък. За да го неутрализираш можеш да ползваш шампоана Деникю на ФармаВита. Той е със синка, а освен това и подхранва. Аз го ползвам в момента и съм много доволна, даже някои познати ме питат с каква боя съм се боядисвала. А тя си е старата Лонда.
Къде се продова този шампоан?

# 14
  • Мнения: 131
Май нещо обърках. Шампоана против жълтия оттенък на русото се продава в специализираните магазини за коса. Аз си го купувам от Пловдив от веригата "Зара".

Общи условия

Активация на акаунт