Chipolino или Bertoni

  • 8 334
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 026
Ползвала съм комбинирана на Chipolino и лятна на Bertoni, но не мога да направя съпоставка. Комбинираната е много тежка.

# 31
  • Мнения: 6 164
За мен и двете са боклуци, съдейки по количките на майките около мен. Маг Ингланд са нестрошаеми Mr. Green и са на същите цени. Но ако толкова държиш на тези 2 вида - Чиполино.

# 32
  • София
  • Мнения: 44 098
всъщност от новите модели на чиполино има и доста леки комбинирани.

# 33
  • Мнения: 1 427
И двете са китайски, само имената са им различни....така че, е все едно!

# 34
  • София
  • Мнения: 44 098
И двете са китайски, само имената са им различни....така че, е все едно!

уфф а чико като са италиански, да не мислиш, че в италия се прави.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз съм си Чиполино Тамика http://chipolino.com/showimage.php/420x/tamika_cherry.jpg Като зимна е с порт бебе и става така http://chipolino.com/showimage.php/420x/tamika_lila.jpg а и наче за по-голямо дете има и чувалче за краката.
Доволна съм за сега.

# 36
  • Мнения: 11 003
От двете изброени - Чиполино Peace
А защо не Cangaroo или Mag England?

# 37
  • София
  • Мнения: 44 098
аз от кенгуру съм останала с впечатление, че са доста тесни колички, поне от тези, които съм срещала из парка.

# 38
  • Мнения: 215
Chipolino  Wink Моята е модел Венеция еко. Много лесна за управление, маневрена и удобна (става и за планинско катерене  Hug), комбинирана. Страшно съм доволна!
Peace
А защо не Cangaroo или Mag England?
Защото са по-скъпи и имам чувството, че бебето ще се изхлузи от тях. А и за вторите съм чула, че са доста чупливи.
Ти решаваш ...  newsm78

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 11:52 от e_mili

# 39
  • Мнения: 1 427
Кенгуру верно са тесни, но май това е единствения недостатък. Аз лично съм с Маг Ингланд-за първи път чувам , че са чупливи! Вече 2 години я експлоатирам яко и не е мръднала!

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз съм за Чиполино.Нямаме оплаквания.

# 41
Ние имамеБЕРТОНИ.комбинирана е.не се е чупила,след това тръшкане,което съпруга ми упражняваше върху нея,докато я сгъва.може да се каже ,че не съм я пазила особено,така че издържа на напъна.Аз си я харесвам.Дори не сме я избирали по някакви критерии и тя взе ,че излезе сполучлива.

# 42
И е на 4 колела.Аз сам твърдо за четирите колела.по стабилно е

# 43
# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
един дол дренки са и 2-те "марки" Wink

Общи условия

Активация на акаунт