Момиченце/момченце ,какво ще е през АВГУСТ моето детенце?

  • 10 167
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Aunt Ogg, първия път качих 16 кг /стартирах от 55/. Сега - до миналата консултация бях +2, но този път стартирам от 60 кг  Embarassed Утре ще се отчета /на ЖК съм/ колко още съм качила за 1 месец.
Мираfingerscrossed

# 31
  • Мнения: 1 380
aunt Ogg споко и аз съм така. За да не се тъпча със сладки неща съм се запасила с банани и пия чайове и вода. Все ми е гладно и корема ми вечно къркори от глад, пък уж ям. Аз съм в 17,3 г.с и съм с 5 кг, отгоре. А се движа не е като само да седя. Пък да не би къркоренето в корема ми да е от бебето, вече не знам. Усещането е едно такова все едно в корема ми има езерце с рибки. Миналата седмица питах а.г и тя каза, че още е рано да го усещам, и къркоренето е от червата. Нямам идея.

# 32
  • Мнения: 660
добро утро и от мен,много стилен шрифт Гита:)
аз се разписвам само и отивам да пия едно чайче:)
 Hug

# 33
  • Мнения: 361
Здравейте мами Heart EyesПоздравления за новата темичка-супер е newsm44
Аз си чакам утре да ми излезе резултата от БХС-то и от самоназначената стерилна урина и ще звъня на лекарката да видя дали да продължавам с това нош па и дали ще ме гледа пак на видеозона(дано да newsm10,ако можеше само това да правя smile3521) и какво изобщо ще правя.

След 2 седмици трябва да пътуваме за Сандански при свекито, ама с тези болки дето ги имам от време на време и вибрациите от колата малко ме е шубе.

Извинявам се, но някой ще ми каже ли как да си запиша час при д-р Марков, колко пари струва и за колко време напред записва?Не мога да намеря инфото в старите темички oops

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Охо за килата говорите а ей сега ще ви кажа аз какво е яко първия път от 57 на 98кг втори път от 75 до 101кг сега от 68 вече съм 76 добре че ги свалям че щях да съм в психото вече

# 35
  • Мнения: 998
Mira, предполагам, че ще ходиш при Калчева, не се притеснявай аз съм ходила при нея и съм с много добри впечатления, а братовчедка ми две деца роди при нея (още докато работеше в болницата) и също е много доволна  Peace

За кг, аз предния път се улях и качих 25, а сега гледам да се ограничавам и съм качила 4 до този момент.

# 36
  • Мнения: 1 380
Охо за килата говорите а ей сега ще ви кажа аз какво е яко първия път от 57 на 98кг втори път от 75 до 101кг сега от 68 вече съм 76 добре че ги свалям че щях да съм в психото вече
Сега си добре, само 8+, пък и щом казваш, че ги сваляш лесно, ЯЖ И НЕ СЕ БОЙ, свга ти е паднало, имаш сериозно оправдание. Hug

# 37
  • Мнения: 564
Адриана, във Фемина за ФМ мисля, че цената е около 50 лева, аз бях при Врагалева и ми излезна 60 лева, но 10 от тях бяха за диск с бебока, защото с милото забравихме да си вземем от нас дискче. Така, че си вземи CD да ти го запишат.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте и от мен,

Да се разпиша и аз - браво, много хубава тема, а човечетата са най-сладурските до сега Peace.

adriana d - тел . на МЦ "Фемина" е 983 30 20, аз се оабих един вторник и за другия ми записаха час за д-р Марков - цена 50лв.

Честито на всички които са научили пола на бебчовците    bouquet
sonita - този антибиотик Аугментин и тук го изписват на бебетата, когато се налага, но е доста коварен - моят син получава от него разстройство, това се води и в листовката като странична реакция. Познавам и други деца, на които не им понася - обриви, разстройство и т.н. Много внимавай Praynig

Лек и слънчев ден на всички   bouquet

# 39
  • Мнения: 361
Аз съм в края на 4 месец и вече съм с близо 4 кила от горе, но са ми само на тумбака pregnantМного ли са newsm78

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
GERA,да за Калчева говоря страх ме е понеже не съм и редовна пациентка да не ме претупа пък и като кажа на лекарите че ми е трето и ме гледат така сякаш сама мога да си видя нещата които ме интересуват.
sladkish4e,ям аз ям ама после голям глад бре чак ме втриса но сега знам как ще ги свалям с Мариета сме видни рицарки ама сега ме е срам да се вясна при тях,а за килограмите с двете бремености пиех много лекарсва и лежах на легло дълго време и така станах слон,ама и сега натам вървя май.
Абе как 4кг ще са много бе ох и аз да бях качила толкова щях да черпя,браво на вас много добре се движите

# 41
  • Мнения: 3 388
Сонита, завиждам ти за слънчевото време  Heart Eyes При нас се мъчи да изпече, но вятъра е студен.

Знам, че е лошо и студено времето при вас! Нали съм от този край и получавам инфо от нашите всеки ден  Wink Дано скоро да се позатопли, че аман от студове. И тук го дават да захладнява за няколко дни, но все пак няма да е както преди /надявам се/.

Гита, страхотна темичка!!!!!!!!  Hug  bouquet  bouquet Дано скоро имам добри новини, та ме закичите и мен с хубаво човече  Crazy

Моят мъж излезе преди малко на работа и взе безжичния модем да го смени, че нещо се развали, та сега съм опънала жиците на другия и е някакъв малък ужас от кабели, тъй като и лаптопа ми е на захранване.

Бели4ка, аз съм  с около плюс 2 досега и док много ме похвали / като имаш предвид какви са строги тук са килограмите/. С тази разлика, че аз винаги съм имала коремче и сега смао си расте повечко  Crazy До края на 5 месец се надявам да остана на максимум плюс 3, а до края на бременността се моял да не кача повече от 12-14! Мисля, че е абсолютно реално, освен ако не се случи някоя хормонална аномалия, знам ли ....  newsm78 ...

# 42
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро, мамчета  bouquet!
Набързо да докладвам, пък после ще ви чета...
Бяхме на преглед - цялото семейство Laughing. Баткото много държеше да присъства - даже стана много рано, за да не закъснява за градина. Мишката ми си е добре - махаше с ръчички и крачета, сочеше с палец нагоре. Пол не видяхме, а така ми се искаше Гита да ми сложи едно от тези прекрасни мъничета...Нищо. Другият път - важното е, че всичко е наред. Спирам фолиевата и магнерота. Лекарката забрави да ме претегли на кантара, но аз вкъщи виждам голата истина - а тя никак не ми харесва - вече съм +5 кг. Кръвното ми е добре - 110/60.
На Калоян му беше много интересно - пита това, онова, учуди се колко силно може да бие сърчицето. И после с умолителен глас ми каза "Мамо, защо още да крия, искам да се похваля на градината, че и ние ще си имаме бебе..." Беше много сладък и естествено, че му разреших Grinning. Представям си довечера като го вземам как ще ме зяпат всички Crazy.
Падна ми забраната за секс и се възползвахме даже - е, съвсем нежно Embarassed...

# 43
  • Мнения: 361
Благодаря момичета Heart EyesМежду другото аз го пих този антибиотик в втория месец,когато бях болна от грипа-нищо ми нямаше, но то си е до организъм.

# 44
Adriana,телефона за записване при д-р Марков е 9833020.Обади се и ще ти запишат час цената е 50лв.
Да се включа и аз в темата за килограмите,започнах от 54 сега съм в 18 г.с и съм 57кг,но смятам да вднимавам с качването smile3521

Общи условия

Активация на акаунт