Бебешки пъзел - къде в София

  • 1 223
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
 Момичета, знаете ли къде в София се продават пъзели с малко, но големи части, подходящи за деца под 3 години? Неда си пада по тези, дето са с по 9 части заедно с книжка. Знаете ли за някакви други подобни? Въпросът е да не са дребни и много части, защото купихме такъв, но много я затруднява. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 8 505
В Симба има пъзели от 12 части-дано не се лъжа за броя.
Също и в Кауфланд,Хит,Хиполенд-пъзели на Едука-най-малките са 2 пъзела в кутия от по 9 части.В Хиполенд има и от пъзелите на Симба.

# 2
  • Мнения: 1 327
в Марсел има едни готини пъзели в буркани. Мисля, че бяха по 15 лева. Има 2 картинки - джунгла и море. От мек материал са и са подходящи за тази възраст

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
Светльо също много харесва да реди пъзели,първоначално почнахме с дървени сега му купувам от магазин Комсед на Ravensburger(не съм сигурна дали така с епише)
Мъника чудесно се справя с тези от 15части,а и ма и един от 45,който много обича заедно да средим.Пъзелите на фирма Larsen също са хубави те са с разлиен брой части,но фихурките са нестандартни форми,има малки и големи,тях взимам от Красно село

# 4
  • Мнения: 636
 Благодаря ви много! Много сте точни!

# 5
  • Мнения: 748
още един вариант, само че не знам дали не сте големи за тях: http://www.wader-wozniak.pl/show.php?idseria=25&lang=pl& … a=121&lang=pl
има ги в малкия цум на пиротска, на 2 етаж.

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В София прес има комплекти от 3 пъзелчета- с големи парчета. Много са хубави. Предимно картини от приказки.
Във всеки комплект има пъзел с 6, с 9 и с 12 части.

# 7
  • София
  • Мнения: 43 900
Виждла съм страхотни дървени в склада на Симба - май-бяха с герои на дисни.

Ето такива и имаше и такова домино.


http://www.simbatoys.de/world_of_toys/eichhorn/index.html

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 17:00 от bubu_to

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
някой виждал ли ги е тези пъзели на Симба по магазините?

# 9
  • София
  • Мнения: 43 900
в склада им да, иначе по магазините не съм виждала нищо на симба, доколкото знам в хит май и в метро продават тяхни играчки та може и пъзелите да ги има. поне като ходех имаше от първия вид и доминото, от втория вид имаше но не с дисни а някакъв друг беше...

# 10
  • Мнения: 1 327
подобни пъзели, като тези на Симба, купих от магазините за по 1лв /на Стефан Стамболов, на синята зона до женския пазар/. Имаше 3 вида - 2 със животни и 1 с колички. Ати много си играе с тях, и в яслата имат подобни и не знам как не и омръзват.. Те нямат толкова много картинки като показаните на снимката, само животните и количките са цветни. Струваха по 3 лв пъзела. Сещам се, че подобни виждах преди време и в ТСМ по 10 лева.

# 11
  • Мнения: 636
Аз купих на "Симба" по идея на Reflex от "Хиполанд", само че не са такива като на снимките по-горе, а са с животни - козел, кученце, крава. Дървени, по 12 части, 3 лева. Още веднъж благодаря ви за отзивчивостта, мили момичета.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 43 900

леле метрите са страхотни. а как се поръчва или имат ли магазин някъде?

# 14
  • Мнения: 2 891
Хиполенд в Sky City. През седмица взимам по един за малкия. Има дървени и от дебел картон.

Общи условия

Активация на акаунт