За възприятията в Клюкарника

  • 3 382
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Просто обядват хората. Кой дюнери, кой кашкавал...

Имаше една тема "Доколко сте запознати с нещата от форума" или нещо подобно. Мързи ме да я търся, но имаше хора, които дисертация могат да напишат за форумските отношения.

# 31
  • Мнения: 9 894
като не ти харесва, не чети = аз мисля другояче, ама не мога да се обоснова  hahaha
мноо ме дразни Слави, той е тъп и прост и не може две ноти да изпее = уфф, хем няма какво да се гледа, хем ме мързи да изпържа едни кюфтета на милото през това време  hahaha

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Просто обядват хората. Кой дюнери, кой кашкавал...

Имаше една тема "Доколко сте запознати с нещата от форума" или нещо подобно. Мързи ме да я търся, но имаше хора, които дисертация могат да напишат за форумските отношения.

Мойта, мойта Sad
Не излиза с търсачка. Еди, нещо да кажеш? Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 792
А аз коленопреклонно моля да ми се сведе до знанието списъчния състав на групичките от т.нар. "Групиране". Моля.
Аз съм от ЧИФГ  можеш да ме отметнеш по списък.

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Shocked Нищо не каза пък ти...
Що е то ЧИФГ ?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Чеиз- Изпльоскващите- във Форума - Госпожи?

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чипровски излагащи и френско говорящи?

# 37
  • Мнения: 5 228
Като стана въпрос за форумски навици, може ли някой да ми обясни каква е целта (щото смисъл е твърде силна дума в случая) на следните постинги:

Запис Peace

Защо се записвате, уважаеми? Статистика ли се води някаква или какво? Обяснете като за много недоразбрал човек.

# 38
  • Мнения: 2 792
Чеиз- Изпльоскващите- във Форума - Госпожи?

 Тцъ не познахте, а аз толкова си играх да си променям профилът и всичко съм си написала  Tired

# 39
  • Мнения: 9 894
просто за да ти излиза темата в нови отговори на моите публикации - по-лесно се следи това, което те интересува.
Явно няма какво да напише човекът, пък иска да си следи темата.

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Записват се много силно интересуващи се, но нямащи какво да кажат по проблема Peace Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 6 743
Да разясня за скалата.
Веднъж съм се изказала
необмислено и ето, че
ехото подело песента,
Лиске, би ли повторила, за не разбралите и непрочели като мен  Blush казаното, защото много често чуваме за "Степен на недоклатеност по Лиска"  Mr. Green  Laughing

# 42
  • Мнения: 2 792

Запис Peace

Защо се записвате, уважаеми? Статистика ли се води някаква или какво? Обяснете като за много недоразбрал човек.
Аз това го разбрах наскоро, записват се за да могат да следят темата през Нови отговори на мои публикации .

# 43
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Местожителство:
ЧИФГ (Чипровскоинтелектуална форумска група)

Как става записването там? Със "запис Peace"?

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Да разясня за скалата.
Веднъж съм се изказала
необмислено и ето, че
ехото подело песента,
Лиске, би ли повторила, за не разбралите и непрочели като мен  Blush казаното, защото много често чуваме за "Степен на недоклатеност по Лиска"  Mr. Green  Laughing
Не Лиска (образцова), не.
От мен тръгна след нейната приказка колко са недоклатени.
Понеже тя много точно на око определяше дозата, реших, че е редно тази скАла, по която се измерва недоклатеността, да носи нейното име.
Обясних ли?

Общи условия

Активация на акаунт