8-ма Холандска тема

  • 15 618
  • 271
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Хайде, момичета, на новата темичка -  нека тя е изпълнена с много приятни новини !  Hug Hug Hug






Старите теми:

1-ва тема
2-ра тема
3-та тема
4-та тема
5-та тема
6-та тема
7-ма тема

# 1
  • Мнения: 1 559
 Zvezdi Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 195
Звезди , много хубаво си украсила темата  Hug
Едита , мила , дано всичко е наред  Praynig  Hug  Heart Eyes  Да се похвалиш с добра новина по вечеря и с още едно момче в отбора  Party
Направо ви казвам като знам , че ще ражда и ми се е свил стомаха  Rolling Eyes
Ама тя е смела и силна , ще се справи  Wink 

# 3
  • Мнения: 1 132
Добро утро момичета!
Звезди   bouquet
Дали се е родил младежа на Еди вече? Стискам палци  Praynig  Praynig да мине лесно и бързо!
Снощи ме побърка от рев туй моето дете, не спря от  20 до 23 часа  Crazy, после заспа и не се буди цяла нощ, събудих я в 7.30 да яде, че вече щяха да ми се пръснат цомбите  Mr. Green  . То ни да спи цяла вечер ни да не спи.
Хайде изчезваме по разходки  Hug

# 4
  • Мнения: 1 110
Звезди супер оформление  bouquet

Тук се е усмихнало едно слън4ице Simple Smile цяла сутрин сме по парковете да оползотворим последните дни тук  Peace

# 5
  • Мнения: 7 914
  bouquet за милите думи, момичета

Уф, и аз я мисля eddita.... Praynig всичко да е наред Hug

# 6
  • Мнения: 316
Привет и в новата кломпенска тема  Hug Звезди, много типично холандско уформление   bouquet
Едита, стискахме и още стискаме всички палци и показалци. Дано да си гушкате вече момченцето  Peace  Hug  Heart Eyes
Мопи, сладурката ви има страшен график  #Crazy Харесват ли й разходките навън?
Чудно временце се е отворило тези дни. Днес бях на контролен, бебо уж слиза стремглаво надолу, но да го видим какви ще ги измъдри. Половинката е болен вкъщи, дано и аз не прихвана нещо грипно, че на финалната права  newsm78
Приятна седмица   bouquet

# 7
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравейте моми4ета HugЕдитта гушка ве4е малкото юна4е newsm44   Да са живи и здрави  newsm51 Лека ве4ер

# 8
  • Мнения: 1 110
Supeeeer!

Да и е 4естит на Едитта малкия мъж и бързо възстановяване  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 316
БРАВО НА ЕДИТА!!!!! ДОБРЕ ДОШЪЛ НА МАЛКИЯ ЮНАК. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА  Hug Hug Hug
Чакаме снимки и подробности   bouquet

# 10
  • Мнения: 7 914
Eddita

Честит ви Малък Принц!



Да ви е здрав, много послушен , усмихнат и само радост да ви носи!

А на мама бързо възстановяване

# 11
  • Мнения: 2 195
честито  и от  нас !
Да ви е жив и здрав малкия Максим !



# 12
  • Мнения: 1 761
Едита,честито бебенце!Пожелавам ти бързо възстановяване!Бъдете здрави и щастливи всички у дома!!! Hug

# 13
  • Мнения: 1 132
Еди, честито момченце и добре дошъл на малкия  newsm18 Макс  newsm18 !
  bigdance2 Tada   ura Tada  bigdance2  ura
Нека расте, здрав, красив, палав и да радва винаги мама, тати и бати!  Hug    bouquet  newsm24

# 14
  • Мнения: 1 132
И нашия татко е в болнични тази седмица, че и другата сигурно.
Морки, харесват и разходките на Софи и през цялото време спи, не иска и да яде навън.Преди се будеше с рев да яде, а сега не...обаче като се приберем вкъщи се почва екшъна  Crazy .....рев и мрънкане, ама казват, че коликите към края били най силни (дано  Praynig ) .Мислех си, че сега като яде по малко и я мъчат колики не наддава добре, но вчера като я премериха беше 5640 гр/60 см .Явно няма да има манекенски мерки  Mr. Green .
Хайде, отивам да разхождам домашните любимци  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт