Мамчета дайте съвет!

  • 381
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
От около месец храня малката с Nutrilon.а преди това бяхме на Nan.От няколко дни започна доста често да повръща по малко и се чудя дали млякото нещо не и понася и какво да правя.Според вас да го сменя ли?Или да изчакам още малко,ако го сменям какво мляко да взема този път?

# 1
  • Мнения: 1 446
Защо смени млекото? Ако много повръща можеш да даваш специално против повръщане има NAN AR , Фризовом и др.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 048
Моят съвет е да не експериментираш много с честа смяна на АМ.

# 3
  • Мнения: 990
Защо смени млекото? Ако много повръща можеш да даваш специално против повръщане има NAN AR , Фризовом и др.
И аз това щях да попитам, защо го смени.Като се родиха близнаците ,по препоръка на неонатолога започнах с Нутрилон, но повръщаха и получиха запек. Смених го, отново по препоръка на лекар с Фризовом ,и нямахме проблеми вече.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 404
Най-добре се посъветвай с педиатър и не сменяй млякото на своя глава.
Само ще отбележа, че дъщеря ми е на Нутрилон от раждането и никога не е повръщала.

# 5
  • Мнения: 27 524
Според мен не е от млякото. Не го сменяй. Не я тръскай след хранене, не я преобувай, храни я по-бавно, с по-малко дупки в биберона и немного разхлабен пръстен. Не давай топло мляко, а на стайна температура да е водата.

# 6
  • Мнения: 153
моето слънце е на фризолак и сме нямали проблеми с него и затова мисля че проблема не е в млякото тя повръща по малко само когато след хранене я вдигна и затова след ядене я държа легнала около 30 мин.

# 7
  • София
  • Мнения: 676
Може да е нещо временно и затова поизчакай още малко. Ако не, се консултирай с педиатърката ви или както са препоръчали момичетата-пробвай с NAN HA  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
моят син започна да повръща така по малко след хранене,когато навърши 1 месец.Пиеше Милумил тогава.Не му смених млякото,намалих му грамажа-ефект никакъв.Вече е на 4 мес. и пак повръща по малко понякога.
Аз правя така-храня го,вдигам го да се уригне и пак го гушкам легнал поне за 10 минути,това при него помогна.

Общи условия

Активация на акаунт