Кондиломи - моля за помощ

  • 437 202
  • 930
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 15
Мими70 имуностимулатори пих само когато ми ги откриха в началото-ударно Изопренозин, който ми действаше ужасно, чувствах се като парцал, след което реших, че при мен няма срив, защото не боледувам, не пазя диети, не отслабвам.По-скоро при мен  е от стресови моменти.
 Оцетна киселина се купува от всички магазини за химически препарати и магазини за селскостопански  препарати.
Дефламола не е спрян от производство, защото аз си купувам от София непрекъснато, но искам да ви кажа, че сега след като ги горих с оцетна не съм ползвала даже и дефламол.

# 901
  • Мнения: 6
Аз също съм от София и не мога да го открия никъде.Във всяка аптека от един месец насам ми казват,че е спрян.Ако е възможно да споделиш от къде го купуваш?

# 902
момичета,как се обезкосмявате с тези кондиломи.аз се борих с тях месец.бях заприличала на змей горянин  #Crazy и вчера се разглеждах отдолу и видях някаква коричка.реших да я разкарам понеже реших че е изгоряла кожа. и днес   #Cussing out ооо ужас пак са се появили.ще умрааа. писна мииииии #2gunfire  #2gunfire #2gunfire

# 903
 И аз искам да попитам за някякво точно място тай като не сам от Софиял. Има ли някяде по центъра такива аптеки или магазини , в който продават оцетна киселина ?

# 904
  • Мнения: 15
Дефламол/Deflamol маз не може да се купи от аптеките от средата на юни 2009 година  Новини
13/08/2009

По неизяснени причини вече два месеца от аптеките изчезна българският препарат Дефламол/Deflamol. Производителят Софарма не дава никаква информация за причината за отказ на пазара.

Дефламол/Deflamol е комбиниран лекарствен продукт, който се ползва основно при изгаряния. Има широка употреба и за третиране на пресни рани с цел предпазнаве от образуване на раневи белези.

При изгаряне моге да се ползват различни препарати, като Дермазин/Dermazin, Пантенол/Panthenol, Апипантен/Apipanten, кремове с екстракт от невен (Calendula officinalis) и прополисови мехлеми.

При поява на Дефламол отново на пазара, ще ви информираме.

Педиатрична аптека Ерудита

дефламол пазара deflamol

# 905
За изгарянето се мазах с Дермазин 1 % крем. Той е като дефламола - за изгаряне.
Оцетната киселина си взех от фирма Теоком
И резултата - две намазвания и брадавиците ги няма. За сега. Незнам дали се появяват пак след третиране с тази киселина, защото ползвам за първи път.

# 906
  • Мнения: 2
zdraveite desherqmi e s vaginalni kondilomi kak se tretirat te . imashe i v6nshni no s ocetena kiselina gi mahna napravihme veche psteka do sheinovo i i pravq samo promivki  Sad

# 907
  • Мнения: 1
Здравейте,преди около месец си направи типизация на ХПВ понеже нямах излезнали.Но имах контакти с мъж на който му се появиха.Въпросът ми е как стоят нещата с появата на кондиломи в устата?понеже много ме е страх.аз не съм имала сексуални контакти без презерватив, но ги хванах и толкова ме е страх,цхе всеки момент ще ми се появят.пия Изопринозин.много ще съм ви благодарна ако на някои са му излизали в устата и какъв е рискът да ми се появят там?Мерси предварително

# 908
  • Мнения: 37
Вероятността кондиломи да се развият в устата е мн малка и рядко се случва.Продължавай с Изопринозина и ако все пак забележиш поява на някакви образования,се обърни към лекар специалист,който да направи обстоен преглед. Peace

# 909
  • Мнения: 37
Кондиломите се лекуват под лекарско наблюдение.Вътрешните се мажат както външните,ест с друг вид препарат/ако мога да го нарека така/ и след като бъдат намазани всички кондиломи,се пият имунностимуланти.Задължително да се лекува при лекар гинеколог.

# 910
  • Мнения: 2
da qvo e mnogo truden da se mahnat ot qnuari se borim s kondilomite . desherqmi e na 14g. nee imala polovi kontakti v6zmojnolie da se e zarazila  ot podloga zashoto bqnme v bolniza za dve sedmici i sled 30 dni sled tova se poqviha

# 911
  • Мнения: 15
tumqna1 искам да те успокоя, защото знам с какво си се сблъскала. Лекарите ни вменяват непрекъснато, че това се предава само по полов път, но аз съм живо доказателство, че не е така. При мен излизането на кондиломи стана след ходенето ми на Спа  хотел и веднага след това ходих на гинеколог за профилактичен преглед.Досега смятах, че от басейна, джакузито и сауната е станало нещо, но напоследък си мисля, че са ме заразили в гинекологичния кабинет. Там цитонамазката ми беше перфектна при прегледа и веднага след това ми излязоха кондиломи.Мъжът ми не е заразен, защото аз реагирах моментално при появата на брадавиците и спряхме да водим полов живот.Непрекъснато  се сблъсквам с непрофесионализма на лекарите и  търговското им отношение към нашия проблем.

# 912
 Naughty Аз съм в седмия месец бременна и преди 3 месеца ми се появиха 2 брадавици.Докторката ми каза, че най-безопасно е да ги мажа с Алдара.Притесних се и прочетох в интернет за лекарството.Отначало ми се видя скъпо, но се оказа,че в София го продават на единични кремчета и като видях резултата още на втората седмица се успокоих.Въпреки всичко мазах общо 6 седмици,защото АГ-то ми каза, че така ще се предпазя от повторна поява.Малко се зачервява и боли, но ефекта е уникален.Аз лично не смея да мажа сама с концентрирана оцетна киселина, защото това все пак е вирус и като прочетох всичко за HPV ме побиха тръпки.

# 913
  • Мнения: 6
ТаСта на мен също ми се появиха известно време след като ходих на гинеколог Sad А някъде месец преди прегледа не съм имала полови контакти.След това реши да сменя гинеколога,защото тази госпожа беше страшна грубиянка.Но както и да е станалото станало Sad Да ви попитам момичета,четох че можело да лекуваш кондиломите с оцет.Вярно ли е това?Ако има някой да го е прилагал да сподели

# 914

Общи условия

Активация на акаунт