Какво да го правя тоя ....или с тия ??????

  • 3 022
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 062
Е, нали си ги знае6 норвежците-те са готови винаги да намерят извинение:) Говоря ти от личен опит, макар че проблема ни не е със съседи, а със съседно кафе:) След няколко имейла до об6тината, се е  намесил и fylkeslege така че има движение по въпроса. Съгласна съм, че не е лесно с 4 деца, но пък и никой не е длъжен да страда заради това. Не пи6е6 колко са големи. Може6 да се обади6 на barneværnet и те да им намерят детска градина, различни занимания и т.н. Към Тристан не говорим за скандали и агресия към тях, а за това да им се помогне да разберат, че и те трябва да се съобразяват със съседите си. Затова ти писах и за вътре6ните правила, със сигурност имате такива. Намери ги и ги използвай.

# 46
  • France
  • Мнения: 726
Влез в сайта на столична община,търси наредбата за обществен ред или нещо подобно,за да имаш законов аргумент и го копирай,сложи го на видно място във входа

# 47
  • Мнения: 2 673
Трябва да извикаш полиция! Всеки път, когато има такава гюрунтия! Засипи полицията ли ...или службата, която се занимава с подобен проблем...с писмени жалби! Категорично! Ако падат гащи и идва да си ги иска, кажи че е в грешка и НИЩО НЕ СИ НАМИРАЛА! Хвърляй ги! мамка му! или пробий по една дупка на задника.. Thinking #2gunfireА това с децата незнам как се потушава...ама като така са "възпитани". Те не са виждали  хора, бе, ... ooooh! Sickедва ли знаят че не са си дОма У пещарата, а в жилищен дом Sick

# 48
  • Мнения: 3 674
Трябва да извикаш полиция! Всеки път, когато има такава гюрунтия! Засипи полицията ли ...или службата, която се занимава с подобен проблем...с писмени жалби! Категорично! Ако падат гащи и идва да си ги иска, кажи че е в грешка и НИЩО НЕ СИ НАМИРАЛА! Хвърляй ги! мамка му! или пробий по една дупка на задника.. Thinking #2gunfireА това с децата незнам как се потушава...ама като така са "възпитани". Те не са виждали  хора, бе, ... ooooh! Sickедва ли знаят че не са си дОма У пещарата, а в жилищен дом Sick
Не става тук с полиция.Те 6те доидат само ако има някакво голямо престъпление... Sad

# 49
  • Мнения: 3 674
Развитие...Днес пак безумна аларма. ooooh! 4увам 4е нещо много тежко пада...и то по няколко пъти.
Абе тия горе стругове ли изпускат... #Crazy.направо се 4удя ве4е какво става там.Та взех една летва и взех да блъскам тавана... Sick така окло 2 минути  блъсках.Изведнъж се звъни на вратата, този звън ми  прекъсна това" удоволствие" с летвата. Crazy Отварям и кого мислите 4е виждам насрещааааа?? Shocked Познахте от раз! Тоя с"гащите"... Confused  а между другото отдавна"не си ги е изтървал на терасата ми.Ама сигурно е от времето.При нас вали адски сняг от няколко дена,та явно простират вътре.Оххх, искам да е вечна зима и безписрно да вали сняг... Praynigтака няма да се валят чеченски гащи на терасата ми.
....Та стоя аз на вратата а той почва с ръце да ръкомаха и да ми обяснява "Проблем,сори...деца в стрес....деца от Чечня ..стрес...много плака...те."  #Crazy
Опитвам се да му кажа....4е сега не проблема с децата..а с "тежките стругове" дато ги изтърват горе. Но явно  е 4е той не ме разбира,и па си кара неговата."
Деца,много стрес...Чечня..."   doh И се вайка.Само махнах с ръка и му дадах знак да си отива горе. smile3505 Незнам ама почвам да действам от утре 6те се обадя на домоуправителай.Край! Naughty
Ддано не съм ви досадила...

# 50
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Човека ти дава нишан, а ти се чудиш  Mr. Green
Викай полицията за шума, поне живееш в законова страна. Ако имаш желание, можеш да си направиш и шумоизолация. Аз си направих поради подобни проблеми такава и сега живея като в звукозаписно студио, пълна тишина  Mr. Green Има ефект, но това не си е работа, не си длъжна да търпиш никого.
А ако следващите наематели от горе се случат да са арабско семейство с 11 деца?  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 674
Човека ти дава нишан, а ти се чудиш  Mr. Green
Викай полицията за шума, поне живееш в законова страна. Ако имаш желание, можеш да си направиш и шумоизолация. Аз си направих поради подобни проблеми такава и сега живея като в звукозаписно студио, пълна тишина  Mr. Green Има ефект, но това не си е работа, не си длъжна да търпиш никого.
А ако следващите наематели от горе се случат да са арабско семейство с 11 деца?  Mr. Green
Оле оле...Shocked Ами тогава 6те се застрелям badcomp  ама няма да се слу4и,понеже апартаментите са само с 3 спални... Joy

Общи условия

Активация на акаунт