Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 март 2007, 16:21 ч.

За доц. Анадолийска

• 17 023
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • София
Работи ли още доц. Анадолийска в Педиатрията? ЛЛ ни я препоръча горещо.

# 46
Здравейте мамчета и бабчета !
За всеки лекар в България могат да се чуят всякакви противоречиви мнения .
Преди 20 години Доц. Анадолийска спаси синът ми . За което съм безкрайно благодарна .
След 3 месеца некадърно лечение от личната лекарка синът ми беше "пътник" . Доц. беше сприхава и малко лудичка , но високият и` професионализъм респектираше . Майките си затваряхме устата , защото виждахме , че за разлика от други лекари е в пъти по-кадърна .
Преди няколко дни заведох роднинско детенце при нея за консултация . Опасявам се , че отидохме напразно . Тя вече е много , много възрастна . Фъфли и нищо не и` се разбира . Вероятно инсулт или други старчески изменения .
Моля , посочете ми читав нефролог .
На фона на тоталната липса на специалисти , а ще става още по-зле , съм готова да преглътна , че детето ми е "дебело" или "грозно" , стига да бъде спасено.
Други спец. от които съм доволна са Лилова и Буева . Само , че едната е в неопределен болничен , а другата прави кариера като консултант . На практика са неоткриваеми .

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт