Дермабион

  • 39 174
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 235
Аз също изпих една опаковка-60 бр преди няколко месеца. Вземах по 2 на ден- предимно за кожата и ноктите. Не съм качила килограми, нито пък съм забелязала да ми избиват пъпки. Все пак съм доста над пуберитетната възраст...

# 16
  • Мнения: 17
Правя си следната комбинация дермабион 2на ден и калмацин 1 на ден и не съмзабелязала да ми се е повишил апетита.

# 17
  • Мнения: 1 952
М/у другото дермабиона съдържа медицинска мая, а не бирена, това едно и също ли е ?

# 18
  • Мнения: 4 770
  Хм, незнам, но дано да не се пълнее от него!  Praynig

# 19
Аз пия Дермабион заради много интензивен косопад. Смятам , че леко напълнях от него - около 1-2 кг за 2 месеца. Но има добър ефект. А това за пъпките се прояви и при мен, само че не го свързвах с лекарството. Иначе е супер евтино 3,40лв. за 60 хапчета, които изпивам за 1 месец.

# 20
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти за споделеното!   bouquet
  А можеш ли да опишеш как точно ти повлия на косата и кожата... Hug

# 21
здравеите , аз също пия Дермабион , доволна сам , но на мен ми казаха да ги пия по 1 таблетка на ден  и при мен се забеляза леко покачване на килограмите около 1-2  , но не мисля че е от  хапчетата. А сега ми предложиха други хапчета който също са ефикасни - Гератамин Нео ще пробвам и тях . Rolling Eyes Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 770
   Хм, а пък на мен от тоя Дермабион ми излизат пъпки... Crossing Arms  Или поне нещата съвпадат... Затова го спрях. Влияе ми леко на апетита, но напълняване само по себе си не съм забелязала.  Rolling Eyes

# 23
Пила съм Дермабион за акнето.
Според мен нямаше някакъв ефект. Нито положителен, нито отрицателен.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 052
Пила съм го няколко пъти за последните 4-5 години и освен, че ми се излекуваха пъпките (отвратителни, дълбоки, болезнени), не съм качила и един грам от него Naughty Препоръчвам го с две ръце. Пиех го по схема препоръчана ми от лекар, която малко се различава от тази в листовката.

# 25
  • Мнения: 410
А как изглеждат самите таблетки, гладки ли са, имат ли мирис? Някой от полезните разкрасяващи продукти са доста гаднички откъм тия показатели (напр. вит. В има ужасяваща воня).

# 26
  • Мнения: 3 641
Момичета виждам ,че по-голям процент са доволни и не с акачили килограми. Ще взем аи аз да си го купя Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 4 052
А как изглеждат самите таблетки, гладки ли са, имат ли мирис? Някой от полезните разкрасяващи продукти са доста гаднички откъм тия показатели (напр. вит. В има ужасяваща воня).
Таблетките са гладки, без мирис.

# 28
  • Мнения: 410
mimeime, благодаря ти!   bouquet
Това окончателно ме нави и аз да ги пробвам!

# 29
  • Мнения: 55
Пила съм го няколко пъти за последните 4-5 години и освен, че ми се излекуваха пъпките (отвратителни, дълбоки, болезнени), не съм качила и един грам от него Naughty Препоръчвам го с две ръце. Пиех го по схема препоръчана ми от лекар, която малко се различава от тази в листовката.
[/size][/size]
Моля те сподели повече   bouquetКаква е сxемата-знам,че ще трябва да се определи от медицинско лице,но съм толкова напатила от некъдърни дерматолози че.. #2gunfire? Кога видя резултат? Аз в момента пия Пурим,но е още рано за резултат.

Общи условия

Активация на акаунт