Дермабион

  • 39 170
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 52
Здравейте на всички взех си Дермабион и започнах да го пия при мен е още рано да се каже дали има ефект тъй като го пия от 8дни все още имам пъпки но разбрах че това е нормално да избиват дори и повече тъй като кожата започва да се чисти това означава че лекарството действа и НЕ трябва да се спира действието.

# 61
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз също го пия,но по 1 на ден.Прочетох,че някой го пият по схема: 1-я месец по 3 хапчета на ден,2-я  по 2 и 3-я  по 1.....после почивка около месец и пак се повтаря.
Въпроса ми е лекар ли е предписал така да се пият па схеха?Защото на опаковката пише 1-2 хапчета на ден и не пише в продължение на колко месеца да се пият Thinking
Някой го пият с калмацин,защо и какво е това?
Благодаря предварително Wink

# 62
  • Мнения: 113
  Пия го по лекарско предписание - по 2 хапчета на ден сутрин. .Курсът е 3 месеца.Почивка от месец и после ако имам нужда още 3 месеца.
   Но ми го изписаха заради проблем с кожата на ръцете - имам алергия от прах и др.,но  засега забелязвам че ми действа благотворно не само на ръцете,но и на лицето и косата  Simple Smile  Grinning.

# 63
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
аз пък направо бях забавила, че съм пускала такава тема ooooh!

# 64
  • Мнения: 12
Привет  Simple Smile

Пила съм таблетките Дермабион, по предписание на дерматолог. При мен не помогнаха толкова, колкото чистата бирена мая. Но факт е, че съквартирантката ми от доста време пие Дермабион е доволна от ефекта върху нейната кожа  Peace
Наистина има "прочистващ" кожата ефект, особено в началото, но след това състоянието на лицето й се нормализира.  Peace
За косата е трудно да се каже, защото нейната по принцип е с хубав, плътен косъм  Simple Smile

П.С. А сега се сещам, че вкъщи имам и таблетки чист цинк, но забравих да си ги взема тук  и не съм ги пила  ooooh!

# 65
Страхотни съвети Simple Smile И аз сега си взех Дермабион и след като прочетох ваште съвети мога да го пия с положително настроение. Бих искала да попитам освен това имали някакви други подхранващи таблетки за кожа.Имам проблем с кожата на таза, така наречение целулит на бедрата и малко на дупето. От един месец насам пия повече вода по мин. 1.5л на ден,от 1годин насам хода на латино танци 2пъти през седмицата и 3пъти на зимни кънки. Спортувам си активно, храня се бих казала добре, не ям пържено и мазно, но все още немога да си изгладя кожата, т.е. имам си така наречената портокалова кожа на бедрата, знам че това се получава от лоша обмяна на веществата и ми трбва нещо което да ги подхранва и регулира, незнам дали Дермабиона ще ми помогне? Попринцип имам и много суха кожа, единственно на лицето ми е по мазна и ми се появяват пъпки все още а вече минах пубертета, мажа се с най-различни неща и все още се появяват а съм вече на 25г. и вероятно ми трябва нещо за подхранване на кожата?!  Thinking  Надявам се да не съм ви отекчила с това дълго писмо и се надявам да ми дадете савети, предварително ви блгодаря  Flutter

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 357
Взех си и аз Дермабион-а.Пия по 2 на ден,защото така пише на опаковката.Дано да има ефект Thinking

# 67
  • Мнения: 739
схемата 3, 2, 1 ми бе предписана от дерматолог, но преди мноооого години и от тогава все така си го пия /не постоянно, разбира се/  Grinning жива съм

# 68
Момичета при мен имаше голям ефект от Дермабиона,излизаха ми болезнени,дълбоки,вътрешни пъпки по 1,2 всяка седмица и докато мине едната идва другата и така...ужас.Пия го вече 1 месец х 2 на ден,но още първата седмици имаше ефект-пъпките просто спряха да ми излизат или ако има някоя заблудена,то тя е много малка и външна,минава бързо и не оставя белези.Най-се изкефих,когато в продължение на 2 седмици не ми излезе нито една пъпка Simple Smile,а преди това съм ползвала какво ли не/като започнеш с антибиотик през устата по схема и минеш през всевъзможни за мазане-далацин,имекс,зинерит и още едно,вече не му помня името/ и непрекъснато сменях хидратиращи кремове на виши,корф,лед,клиник и т.н.,що пари съм дала,а тези витамини струват само-4,50лв.
Пробвайте ги задължително,ако не помогнат при вас,то поне с нищо няма да ви навредят,а забравих да кажа,че спря да ми капе и толкаво косата,ама аз коса имам много,така че това ми е последна грижа,пъпките са ми проблема.Успех!

# 69
В основата на Дермабион-а са витамините от Б групата/и само те/. Обаче са в многооо ограничено количество. Има къде по-добри продукти.
Вижте Дермабион-а и го сравнете с NOW - EVE http://www.nowfoods.com/Products/ProductsAlphabetically/M003618.htm
Кожата, косата и ноктите стават.....  Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 410
Вижте Дермабион-а и го сравнете с NOW - EVE http://www.nowfoods.com/Products/ProductsAlphabetically/M003618.htm
Кожата, косата и ноктите стават.....  Heart Eyes

Това реклама ли е или да.

# 71
Реклама щеше да е, ако е посочено от къде/кой да се купят.
Линка е към международния сайт на Now, просто да се види съдържанието и да може да се съпостави с Дермабион-а. Съвсем да разсея мнителността ти, ще ти кажа още няколко страхотни продукта. Optimum Nutriton "Opti-women", Ultimate - Complete Formula/ нормални витамини, а не специализирана формула за жени/. Мога още да изредя, ама мисля схвана идеята ми. Всички продукти са на свободна продажба и никоя не е от т.н. мрежов маркетинг.
Защо лекарите изписват въпросния Дермабион - много просто. Те с това са запознати - изписват продукти които им се рекламират и на които фирми ходят на семинари/ между другото Септолете за гърло с страхотен продукт на фирмата/.
А, това че има в пъти по-добри неща....карай не е важно. Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 410
Коментарите ти са толкова свързани с темата за Дермабион, че няма накъде.

Ако искаш да споделиш положителния с опит с разни продукти, създай нова тема.  Peace

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 357
Вече превършвам 3-та опаковка.Пия по две на ден,както пише.Ами няма ефект при мен CryЩе се насоча към други вече.

# 74
Здравейте,случайно попаднах на тази тема за Дермабион. Аз също имам проблеми с кожата,по точно по челото и по брадичката ми избиха папки. Ходих на дерматолог и ми предписа тези хапчета да пия,дано да има ефект. Пия ги от 10-тина дена,все още не виждам положителен екект,а отрицателен (по брадичката ми се появиха повече Sad ),дано това да е добър резултат,защото прочетох,че излизат ли повете това озн че започва да се чисти кожата.Пия ги 3 х 1,след 10-12 дена съм на преглед,да видим какво ще стане до тогава и какво ще каже дерматолога.

Общи условия

Активация на акаунт