кражбите в училище

  • 3 131
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Дано се намери... И на мен ми е интересно колко голямо е детето и каква марка е телефонът.
И моето питане е същото? newsm78
Давам съвет: следващият GSM гледайте да е от най-архаичните модели, за да не му го вземе никой. Crossing Arms

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
На дъщеря ми и откраднаха първия телефон от училище, надявам се това да не се повтори. Съветът ми  е както и на другите  да подадете жалба в полицията, дано да пазите документа от покупката.

# 17
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 131
На една приятелка й откраднаха якето посред зима в училище...Какво остава за мобилен телефон.

# 18
  • Мнения: 1 364
На мен ми откраднаха телефона на улицата, без да разбера....а какво остава за дете. Сега ги гледам 1- 2 клас, вървят към училище и си показват едно но друго телефоните.
На колко години е детето?
Дано успеете да го намерите, в което аз се съмнявам.

# 19
  • Мнения: 9
телефона беше самсунг за 360лв с плъзгащ панел.След като го няма вече е съгласна другия да бъде по обикновен но след дъжд качулка .Подадох жалба и гаранц. карта в полицията.Е ядосвам се че е била безотговорна и е допуснала да и го вземат но нали сме майки прощаваме.Дано имаме късмет да се намерим.

# 20
На  синът ми миналата година, когато беше първи клас  му изчезна телефона.Беше обикновен, но той много плака.Аз пуснах един sms към неговия телефон, в който обясних, на кого е телефона, Че му служи да се свързва с нас, ако се случи нещо и други такива, и на следващият ден му го върнаха.Явно децата бяха свестни.В тоя ред на мисли тази седмица се прибра с един пуловер точно като неговия.Като го питам откъде се взе този пуловер, той ми отговори, че и класната, и децата му казали, че е негов.Естествено на следващия ден пуловерът пътуваше обратно към у-ще.

Общи условия

Активация на акаунт