Прокървяване-до раждалите секцио!

  • 724
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Привет мамчета, родих преди месец- секцио, операцията мина добре ,но ме притеснява ,че в последно време(2 седмици) лохиите ми намаляха и станаха съвсем бледо кафеникави(което е нормално раэбира се), но днес на няколко пъти эабелязвам  отново кръв  и това ме плаши-неэнам нормално ли е, чувала съм, че кръвта е само в началота newsm78 при вас как беше-моля споделете и ме посъветвайте нещо ще съм ви много благодарна!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 424
не се плаши.
на мен ми тече близо 2 месеца, като имаше дни, в които нямаше нищо, после пак ярка кръв.
оня ден даже бях на лекар - всичко е ок!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 773
при мен започна с кръв след това нещо кафеникаво пак кръв и така ми спря към 40 ден

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
И при мен беше така-"на приливи и отливи" Joy
Тъкмо се зарадвам,че са свършили лохиите и айде пак!И така 40 дни.Обаче ако е нещо много различно то това,което си виждала до момента-по-добре се консултирай с доктора.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Да не би пък да е М? newsm78

# 5
  • Мнения: 1 668
И аэ това се чудя ама маи не е!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 227
djesmin_86, при мен беше горе долу по същия начин. След затишие от няколко дни, като се юрна една ми ти кръв.... И аз като теб се чудех от какво, но се оказа М, като първия ден беше ок, но от втория нещо страшно. Много обилен и чак пих Метергин Sick.

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Възможно е да е менструация.

# 8
  • Мнения: 305
Ипри мен е едно таковааа-вчера няколко капки,а днес сутринта направо си потече

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И при мен беше така, на приливи и отливи цели 52 дни. После спря изцяло за точно 2 дни и ми дойде цикълът doh

# 10
  • Мнения: 1 986
  Не се притеснявай,и при мен беше така-лохиите отшумяха и след има-няма 2 седмици пак прокървих за 2-3 дни,после-затишие и след още 2-3 седмици-отново Confused

# 11
  • Мнения: 397
Не се притеснявай! И при мен беше така, на приливи и отливи.

# 12
  • Мнения: 51
  Не се притеснявай,и при мен беше така-лохиите отшумяха и след има-няма 2 седмици пак прокървих за 2-3 дни,после-затишие и след още 2-3 седмици-отново Confused
И при мен беше така
Явно е нормално не се притеснявай

# 13
  • София
  • Мнения: 1 750
Мисля, че не е притеснително. При мен беше по подобен начин - два дни след като свърши кафеникавото зацапване са появиха няколко капки ясна червена кръв. Това беше само един ден. После М ми дойде чак след 4 месеца и си беше както обикновено.
Ако искаш за успокоение питай гинеколога си.

# 14
  • Мнения: 7 107
Ако имаш притеснения, свържи се с гинеколог.
Моите лохии се влачиха почти два месеца и бяха доста променливи. На моменти, когато вече си мислех, че ще изчезнат започваше леко кървене.
Менстуацията няма да я сбъркаш. Бях предупредена, че ще бъде обилна. Беше.

Общи условия

Активация на акаунт