Как преценявате някой тук, че е интелигентен?

  • 8 968
  • 226
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Аз интелигентна ли съм, след като никой не ме е виждал?

Ти си простовато момиче, но имаш готино чувство за хумор.  Sunglasses

А искам да се издигна интелигентно в твоите очи...Как да стане?

Земи Оскар и ше те признаем.

# 16
  • Мнения: 822
Аз се разпознах във втората група с 20-25 изречения... LaughingАма толкова мога.Имам лимит така да се каже...Ама не страдам.
Форумът е последното място,където смятам да се правя на умна,хеле пък интелигентна...
Виж да дам съвет,да споделя,ако мога да помогна на някого-да...
Нали уж повечето  бяхме тук за да се забавляваме,а не да се правим на умни?(Няма специален знак за риторичен въпрос...)

П.П.Кейси,в темата за Ботев няма да пиша,за да не кажеш,че те преследвам,а то не е така...Интересни са ми темите ти...

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 по звездичките  Laughing

хайде избрройте  форумската интелигенция , за да знам кого да цитирам, като трябва  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 837
П.П.Кейси,в темата за Ботев няма да пиша,за да не кажеш,че те преследвам

О, моля, пиши. Темата силно ме вълнува, не можах да спя добре дори... Другото е плява  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 423
Аз си водя списък. Като Шиндлер съм.
А, някой се е осмелил да гъкне на тия,
дето са вътре, а няма да може повече
да гъква. И никой не смее. Интелигентно
и тихо си попълвам тетрадката, после
ще я прошнуровам, ще я дам за подвързия,
може да ламинирам кориците, та да не
остават мазни петна и ще отворя втора.
Щото интелигентността тежи. Не може
в един том да я побера. Ще се боря или
с Вазов, или с Британика. Жоро го баннаха.
Пък и за него имаше само майче и пиче.
Другото го разколебаваше.
Знам ли, Кейси, има хора, които ме кефят,
има други, които не запомням, което обаче
не значи, че едните са такива, пък другите
онакива. Просто едните имат повече бълхи.

# 20
  • Мнения: 4 678
Ъъъъъъ ,аз маъъййй съм тъпппп, newsm68 не стааам заа тооосссссс фороооом Weary

# 21
  • Мнения: 208
Аз интелигентна ли съм, след като никой не ме е виждал? А Лиска? А Jaime?
Jaime едва ли... Тя е "малограмотна" и подкрепя "извращенията на природата"  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 080
Всеки има пропуски .Онякъде издиша така да се каже .За мен е важно къде какво изпускам но само от време на време .В крайна сметка какво толкова ..Живота е един единствен ценен миг от вечността ,струва ли си другото ?

# 23
  • Мнения: 677
Многопластов е въпроса ти,Кейси..
Има потребителки,които ме радват винаги,когато видя техен пост..Има такива,които пропускам и не чета въобще,което не ги прави НЕинтелигентни..Имам симпатии към някои от пишещите и в спамърската тема и в Споделете също,което не ми пречи да смятам и двете теми за малоумни..Не знам,аз съм зодия везни и голямо съмнение ме мъчи постоянно..Например аз си умирам за един сериал,а на Ню и се драйфа от него..Но това не ме кара да си мисля,че тя не е интелигентна..На мен ми харесват различията и аз като Буболина съм толерантен..
Мога и поименно да изредя кои смятам за такива,ама те си знаят,така че няма смисъл..

Харесват ми тези,на които можеш да прочетеш много неща между редовете,има препратки към разни други работи..И така..

Някой разбра ли ме?
 

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тони, аз те разбрах. И се разпознах. (Не ми бачкат емотиконите, иначе щях да наплескам оная, дето пърха с мигли)

# 25
  • Мнения: 4 555
По стила на изразяване, нивото на разсъжденията, донякъде и правописа.
Да добавя - и по интересите, които преценявам според темите, по които човекът взима отношение човека.

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тони, аз те разбрах. И се разпознах. (Не ми бачкат емотиконите, иначе щях да наплескам оная, дето пърха с мигли)

чак пък да се разпознаеш  newsm78   .....  смешка такава  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423
Малко оф, за кето се надявам авторката да ме извини!
Тони Сопрано, наистина ли си Везни?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Малко офф и аз: Тони, кажи на Сикрет, че си ми посветил поне един ред в постинга си Simple Smile

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
И аз малко офф: Тони, кажи, че си ми посветил поне една любовна стихосбирка, саморъчно написана.

Общи условия

Активация на акаунт