Как преценявате някой тук, че е интелигентен?

  • 8 956
  • 226
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Трипъл офф:
1.Буболино,7ми октомври май е везни,ето-пак не съм сигурен..
2.Дафодил,на теб ода бих посветил,ти за един ред ми редиш..
3.Бу,моля те,жена ми чете тук..

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
Трипъл офф:
1.Буболино,7ми октомври май е везни,ето-пак не съм сигурен..
Да... аз съм на 9-ти, везни си.. ooooh!

# 32
  • Мнения: 3 405
Кейсии, тъкмо щях да си лягам. Сега трябва да чета мнения Wink

# 33
  • Мнения: 1 629
тони, късно е, давай поименно Naughty

ПП стихосбирки и снимки без, че някои не го докарват на фотогеничност Crossing Arms

# 34
  • Мнения: 3 423
Кейсии, тъкмо щях да си лягам. Сега трябва да чета мнения Wink

Ако не ги прочетеш, сънят ти ще е прост.

# 35
  • Мнения: 3 405
Така, разбрах, интелигентен е този, който е разбрал за какво иде реч.
Тони и Кейси, стига сте питали, разбрани сте Wink

# 36
  • Мнения: 5 539
Някои интелигенти ги улавям от раз.
Други се прикриват много успешно, че са такива.
Трети мимикрират като интелектуалки, но правописът ги издава.
Четвърти ме побъркват с логореята си и не'ам нерви да ги чета въобще.
Свят широк - хора разни...

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По-лесно ми е да определя, кой не е такъв. Но тези, които не са неинтелигентни, не означава, че са интелигентни - за мен и според това, което познавам по писанията им.

Не се притеснявам да кажа на някой, че ми харесва как мисли, но пък вече се въздържам от критики и изказвания за нехаресване. И аз като Лиска реших да съм мила и добра.
Не ме интересува, кой в коя категория ме слага и кой как се е изказал за мен или за друг, все пак...

# 38
  • Мнения: 655
след като никой не ме е виждал?

Кейси, Mr. Green!
А на въпроса ти - по начина на изразяване, по липсата на правописни грешки (защото не е възможно да се имаш за интелигентен и да правиш смехотворни грешки при писане, да не давам примери-има си тема по въпроса), по разсъжденията.

# 39
  • София
  • Мнения: 10 825
Ми аз обикновеННо някой като ми каже, че съм "ногу сладка", "ногу мила" и други производни и особеННо като се съгласи с мен по някои въпрос веднага решавам, че е страшно интелегентна личност. Тва щото и аз съм интелегентна, та щом мисли като мен, какъв друг да е?!

след като никой не ме е виждал?


Е как пък никой да не те е виждал?
Аз съм те виждала
Големи очи имаше Mr. Green
После сигурно са се посвили, очите де, ама скоро пак ще се отворят широко Heart Eyes

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Всеки смята себе си за умен.
Когато усети сходство в разбиранията с някого, автоматично го определя като интелигентен.
Иначе трябва да признае собствената си ... неинтелигентост.
 

# 41
  • Мнения: 2 792
  Имам един доста обширен и подробен тест за интелигентност, когато заподозря интелекта в някой форумец му го пускам на лични да го попълни и да ми го върне, тези които са го попълвали знаят за какво става въпрос.

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ъх, най-после се сетих как приемат в ЧИФГ. Което пък значи, че не съм попълвала теста  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 2 381
По стила на изразяване, нивото на разсъжденията, донякъде и правописа.
И аз така преценявам. Само че понякога съвсем умишлено се изразявам по-просто, особено в забавните теми.  Grinning

# 44
  • Мнения: 2 032
Кейси, да ти отговоря- в повечето случаи не знам кой от  драскачите в този форум дали/колко е интелигентен. Има хора с много време за губене, има четящи по диагонал, има войнствен народ, има и спокойни....ама, освен при фрапантните случаи, аз не мога да предценя интелигентността на потребителите.
Значи ли това, че аз съм тъпа, всъщност?

Общи условия

Активация на акаунт