Как преценявате някой тук, че е интелигентен?

  • 8 954
  • 226
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 900
малки са ми ушите. Всъщност преди да направя 115 дни във форума, бяха по-малки.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 444
Гледам доста се размива въпроса, но по същество, не е непосилна задача да разбереш кой колко умствен потенциал има, какъв е интелектуалния му багаж и др. Необходимо е само да прочетеш последните постове на някой и си създаваш определено мнение.За мен лично сервилниченето не определя интелекта никому, напротив, има съфорумки, които са били доста груби, при това без повод с мен и определено са спечелили антипатията ми, но наред с това са интелигентни и не мога да им го оспоря.Истината е, че тук неминуемо лъсваме и не е въпрос да си дипломиран психолог, за да прецениш интелекта отсреща

# 182
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Я всички мерете ушите в см.  Naughty
Да знам с кого да общувам, ама ха.  newsm08

# 183
  • Мнения: 3 835
Я всички мерете ушите в см.  Naughty
Да знам с кого да общувам, ама ха.  newsm08

Имат, нямат, няколко сантиметра, Василисо, ще общуваш ли с мен?  Thinking

# 184
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Я всички мерете ушите в см.  Naughty
Да знам с кого да общувам, ама ха.  newsm08

аз съм клепоуха  Crazy   Laughing

# 185
  • София
  • Мнения: 900
Пууууу,
мойте с лупа не мойш ги откри  search search search

# 186
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Я всички мерете ушите в см.  Naughty
Да знам с кого да общувам, ама ха.  newsm08

аз съм клепоуха  Crazy   Laughing



лъжа ... хубави са ми ушичките   smile3535

# 187
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
4-те на "Шогун" /и то в оригинал  Mr. Green/
Шогун-ът е на ингилизки в оригинал  Mr. Green

Добре, че ме светна. А пък аз мислех, че е на японски с австралийски акцент.  Mr. Green Надявам се да не ми кажеш, че официалният език там е ингилизки.

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 00:22 от venina

# 188
  • София
  • Мнения: 2 958
.....
И обичам да мисля и не е нужно да се напъвам, само и само да изсера някое изречение.И много други неща мога...

Ама чата го можете вие.


Цитирам те , защото ми хареса.

А иначе някой беше казал, че  темите,  в които се е завързал  спор /в Клюкарника/, обикновено или ги заключват,или прерастват в чат.
 Peace

ПП - За тези ,които завоалирано ми отговориха след  постинга ми по тази тема - разбрах ви . Wink

........Истината е, че тук неминуемо лъсваме и не е въпрос да си дипломиран психолог, за да прецениш интелекта отсреща

Ммда.


# 189
  • Мнения: 4 392
А, знаех си аз, че не ми е чиста работата, с тез ехолокатори, дето за уши минават!
Бу, има утеха и за теб. Grinning Тези, с ехолокаторите, били щедри. Peace
А сега да пУТходя сИрЬознУ КАм ТемЪтЪ :
Не съм си задавала въпроса, кой- по- най е интелигентен тук. На някои потребителки/ потребители се радвам повече, а на други- се  "радвам" особено. hahaha

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 03:01 от Amarena

# 190
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз не мисля, че лекият, саркастичен уклон е чак толкова страшен... Защо има хора, които толкова се впрягат??? Аз намирам за интелЕгентни дори (някои) съфорумки, които се "заяждат" с мен (да не се объркат всички!). И аз го правя, но ако не е плоско и еУементарно - си е направо градивно. К'во, като не съм филоложка и когато стане дума за пълен член, посягам към дънките на мъжо...
За сведение: не съм урбанизирана селянка. Кефи ме да сменям стиловете!  Mr. Green Айде, скачайте са...

# 191
  • Мнения: 2 070
Абе хора, то не бяха мустаци, то не бяха шунди, то не бяха уши.  Joy

Кейси, да ти кажа честно - много се напъвам докато "изсера" едно изречение. Получих хемороиди на мозъка, главата ми е зачервена, очите изцъклени, на пръстите имам плюски, дупето ми вече е плоско. Такива други, ако видиш нейде - пиши ги неинтелигентни, дано ти помогне да се ориентираш в този свят пълен с въпроси.

# 192
  • Мнения: 15 619
Е, хубава работа!!!
Сега и ушите ще трябва да си измеря!!!! Wink

# 193
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Залютя ми на очите от толкоз интеуект.
Чесно.

# 194

Общи условия

Активация на акаунт