Искам да забременея по-бързо

  • 49 286
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
Tova koeto zabravih da ti napisha e 4e spermatozoidite ako sa aktivni i normalni jivejat v jenskoto tialo megdu 3-5 dena ima dokazatelstva 4e niakoj ot tiah oceliavat do 7 dena v jenskia organizym.Taka ne se stresiraj ,bydi spokojna ,gledaj da namalish kofeina .Tova nezna4i da go spresh edna 4asha kafe e ok.No bez hap4eta za dieti,koka- kola i shokolad.
Tova e moja lubim ovulacionen kalendar
http://www.babycenter.com/calculators/ovulation/
triabva da si vyvedesh pyrvia den na poslednata ti menstruacia i natiskash Submit .Shte ti se zaredi stranica na kojto shte  pishe prez sledvashtite niakolko meseca vkoj den verojatnostta d aza4enesh e naj goliama
Moja syvet e ne 4akaj za tozi den zapo4ni 3-4 dena po rano ot data kojato shte ti izpishi i prodylji s opitite 2-3 dena sled tazi data .

Pishi ako uspeesh sled vsi4ko kazano do tuk
Oshte vednyj mnogo kysmet!!!!!

# 16
  • Мнения: 2 270
Мила, два месеца са нищо, не се отчайвай така. Ти знаеш ли нещо повече за овулацията? От там ще започна. Виж, отвори библиотеката или пусни в търсачката и намери нещо повече за нея. После ако имаш въпроси ги задай.
Успех
Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 802
molq vi pomignete s moq priqtel mnogo iskame da si imame dete.Ve4e ot 2 sedmici se ma4em no ne se polu4ava ot4aqna sam kajete mi moga li da napravq ne6to za da uspeq da zabremeneq po barzo



Пиши на кирилица!!!


Не знам защо , но и на мен ми се струва, че някой си прави шега с тези изказвания и питания  !
май някой ни се присмива на разговорите и на очакванията ни !

# 18
  • Мнения: 560
А секс правите ли? newsm12
Ако този пост е истински:
Седни и прочети ВАЖНИТЕ ТЕМИ.Очевидно е,че нещата не са ти ясни.Споко-не си единствена-и аз не бях доцент по гинекология.
Ако този пост е подигравка:
.............. /псувам само по време на шофиране/ smile3505

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 12:28 от rushsf

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета не се нахвърляйте:)
аз също преди да започнем опитите за второ бебе хич не бях наясно с това чудо на природата "овулация"Simple Smile
Ако някой е пуснал тази тема с подигравателна цел сега седи и ни гледа саира как се мъчим да го разконспирираме;)

# 20
  • Мнения: 3 988
А секс правите ли? newsm12
Ако този пост е истински:
Седни и прочети ВАЖНИТЕ ТЕМИ.Очевидно е,че нещата не са ти ясни.Споко-не си единствена-и аз не бях доцент по гинекология.

Присъединявам се към това мнение.

Не може да искаш бебе и да не отвориш една страница и да попрочетеш това онова. Никой не се е родил научен, изобщо не е в това въпроса.
Не е срамно да питаш, когато не знаеш, но е срамно да не прочетеш нито ред и да задаваш безмислени въпроси.

Ако този пост е подигравка:
.............. /псувам само по време на шофиране/ smile3505

Жалко и безсмислено.

# 21
  • Мнения: 364

Не знам защо , но и на мен ми се струва, че някой си прави шега с тези изказвания и питания  !
май някой ни се присмива на разговорите и на очакванията ни !


Ако е така, не и/му пожелавам да бъде на наше място никога! Но знае ли човек..... Обикновено такива "шеги" се връщат като бумеранг.

# 22
  • Мнения: 3
Хайде не се карайте момичето може и да не знае някои неща,но ще се научи.Привлече ми вниманието тази тема, защото аз съм на 33год.,всички приятелки имат поне някой аборт,деца, а аз като " лошо дърво" което не дава плод -33год.и нито аборт, нито въобще забременяване.От 1,3год.с мъжът ми се "мъчиме" без резултат, а времето си тече...Вярно, имам миома вляво, но тя не е пречка, дори намаля след взетите от мен мерки.Нямам доверие на лекари освен ако не са познати, иначе само  харч-пари без резултати.Мъжът ми казва ,че трябвда да се успокоя и тогава ще стане, но аз не мога и сънувах щъркел миналата пролет, че долетя, а тази пролет, че бе кацнал на гнездото си. newsm78 Надявам се и пожелавам на всички на Благовещение да се похвалиме с блага вест!Ако е момиче ще я кръстя Благовеста!  bouquet

# 23
не се подигравам с никои! грешката е моя исках  да кажа 2 месеца и благодаря на всички които ме насочиха кам повече информация Embarassed Embarassed Embarassed

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
viarra , освен за миомата, какви други изследвания си правила? Харесваш или не лекарите след 1,3 години ти е време да потърсиш причината. За съжаление си права, времето си върви. Пиши от къде си все ще се намери някоя девойка да ти препоръча читав специалист.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 271
Иди на лекар , който да  започне редовно да ви следи и съветва - и двамата. Успех!

# 26
zdraveite mili bude6ti i nastoq6ti mai4eta.purvo sujalqvam no nqma kak da pi6a na kirilica:(((imam sledniq vupros kum vsi4ki jelae6ti da mi pomognat 4rez otgovora si-predi 7 meseca napravih abort po jelanie...sega s priqtelqt mi iskame dete...toi mi predloji brak i taka natatuk...re6ihme 4e e podhodq6t moment....pravihme sex bez predpazvane na 16-q den ot cikula mi(stana taka za6otto togava iznenadva6to re6ihme da ne se pazim)ina4e 6tqhme da go napravim i predi tova!imam nqkoi simptomi-glavobolie gadene povi6ena temperatyra razdraznitelnost bolko v krusta i nisko doly...ot togava do dnes minaha 7dni.vuprosut mi e dali ima nqkakva veroqtnost 4ydoto da e stanalo ili da stava v momenta i az suvsem skoro da vidq dvete 4erti4ki.znam 4e e rano za test i imenno za tova pitam ako nqkoq ot vas koqto s sigyrnost ima pove4e opit da mi spodeli neinoto li4no mnenie!predi6nata mi bremennost be6e razli4na-imah samo gadene i povru6tane i to ne vseki den-za tova ne moga da znam sus sigyrnost kakvo stava vutre v men i dali sum sama ili ve4e nqkoi se e zaseliv v men!blagodarq vi i 6te 4akam

# 27
  • Мнения: 209
Това дали на 16-ия ден си била в овулация зависи от продължителността на цилкъла ти. Симптомите, които имаш са типични за бременните, но въоръжи се с търпение и изчакай закъснението (дано да има такова)! newsm10
Дано stork-girl да те навести скоро!

# 28
blagodarq ti za otgovora!4estno kazano i az ne znaq kakva e to4nata produljitelnost!ot 26 do 30 dni!taka 4e sama razbira6 4e ne moga da sum sigyrna za to4niq  den na ovulaciqta!cikula mi neprekusnato meni svoqta produljitelnost!vse si mislq 4e e vuzmojno!edin genekolog vednuj mi kaza 4e e vuzmojno da nastupi bremennost nezavisimo ot ovylaciqta-t.e malko sled kraq na M i malko predi na4aloto na M!pritesneniqta mi sa svurzani s aborta i s posledstviqta ot nego!nqmah yslojneniq no znam li....vse pak 6te iz4akam o6te-trqbva da mi doide na 9-10ti!nadqvam se 4e nqma da se sly4i!!

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Клеопатра, пиши на кирилица ако искаш да получиш повече отговори - ползвай Кредор ако нямаш кирилица на клавиатурата.  Peace

1/ Както сама си казала за тест е още много рано - изчакай датата, на която трябва да ти дойде и направи тогава тест с първа сутрешна урина.
2/ Не разбрах - само веднъж ли сте пробвали за целия цикъл? Ако е само веднъж шансовете са малки, но ги има предвид това че при един 30-31 дневен цикъл овулацията е около 15-17 ден, а вие сте пробвали точно на 16 ден.
3/ Симптомите, които описваш са характерни както за бременност, така и за ПМС - аз лично ги имам всеки месец без да съм бременна. Не бързай да се навиваш че нещо е станало, защото после разочарованието е огромно. Още повече щом са минали само 7 дни от акта не ми се струва възможно това да са симптоми на бременност - имплантирането на зародишчето в матката става между 7ми и 10 ден след овулация...
3/ При цикъл вариращ от 26 до 30 дни овулацията е между 11 и 17 ден от цикъла. А този гинеколог да вземе да си завре дипломата на едно тъмно място... що за изказване  Shocked Бременност може да настъпи само по време на овулация, та нали овулацията всъщност е отделянето на яйцеклетка т.е. няма яйцеклетка=няма бременност. В редки случаи овулация настъпва веднага след М - например ако цикълът е къс като продължителност, а М продължителна. А за овулация преди датата на очакваната М - в такъв случай се касае за късна овулация т.е. за цикъл, който ще е с 10-14 дни по-дълъг от обичайния...
4/ Това че си направила аборт не значи че задължително ще имаш проблеми, така че спокойно и успех!

Общи условия

Активация на акаунт