Мами, пазарувате ли онлайн?

  • 1 872
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 326
................ от биосайтовете козметика и хранителни добавки...


Това ме впечатли ! Би ли дала линкове , а какво си поръчваш и от какво си доволна?  Дали доставят до България?

# 16
A бихте ли си купили през интернет обувки за децата ?

# 17
  • Мнения: 4 546
ами не, не пазарувам. някой път се изкушавам, но цените като цяло ми се виждат по-високи и като сложа и доставката..предпочитам да си го купя от "редовен" магазин

# 18
  • Мнения: 8 917
Нямам време да обикалям по магазините - пазарувам доста често онлайн.

# 19
  • София
  • Мнения: 797
A бихте ли си купили през интернет обувки за децата ?

 По-скоро не! Обувките не винаги си отговарят на номерата или пък ако са неудобни, как ще се прецени без да се пробва?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 146
Аз съм доволна от обувките, които купих по интернет през последния месец.
Засега само аз и бебето се уредихме, по-нататък мисля да взема и за баткото и таткото.
Ако се съмнявам за размер за дете - взимам следващия - ако му е много голям ше го носи следващия сезон, а ако му е по мярка - още по-добре.
Като си спомня колко време търсих обувки за себе си... И все не можех да си харесам. А сега стана лесно - харесах си модел, размер и платих.

# 21
  • Мнения: 4 422
Пазарувам и съм много доволна ,особено от последната си покупка,че беше на много голяма стойност и се притесних как ще дойде. Peace

# 22
  • до канала
  • Мнения: 518
да и съм много доволна

# 23
  • Мнения: 400
Аз съм доволна от обувките, които купих по интернет през последния месец.
Засега само аз и бебето се уредихме, по-нататък мисля да взема и за баткото и таткото.
Ако се съмнявам за размер за дете - взимам следващия - ако му е много голям ше го носи следващия сезон, а ако му е по мярка - още по-добре.
Като си спомня колко време търсих обувки за себе си... И все не можех да си харесам. А сега стана лесно - харесах си модел, размер и платих.

А от кой сайт си поръча обувки? Аз нещо не мога да открия свестен? Мерси:)

# 24
  • Мнения: 13 512
Пазарувам и съм много доволна ,особено от последната си покупка,че беше на много голяма стойност и се притесних как ще дойде. Peace
Ей, мимозата- това е поне четвъртата тема, в която си писала  за тази твоя покупка..

# 25
  • Мнения: 4 422
E , и? Нали това се пита в темата?Пречи ли ти? Sunglasses

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 13:48 от mimozata

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Веднъж бях поръчала едни книги.
По принцип предпочитам да видя на живо, това което ще купувам. Онлайн магазините ги ползвам по скоро като справочник.
Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 457
Пазарувам и съм много доволна ,особено от последната си покупка,че беше на много голяма стойност и се притесних как ще дойде. Peace
снощи разглеждахме колички с моя информативни-колко струва твоето чудо newsm78-много ни впечатли Peace-може и на лични Mr. Green

# 28
  • Мнения: 97
Аз съм си харесала един детски спален комплект от nani.bg.Дали някой е поръчвал от тях,има ли доволни?

# 29
  • Мнения: 4 422
Пазарувам и съм много доволна ,особено от последната си покупка,че беше на много голяма стойност и се притесних как ще дойде. Peace
снощи разглеждахме колички с моя информативни-колко струва твоето чудо newsm78-много ни впечатли Peace-може и на лични Mr. Green
На лични,че монда пак ще пише  hahaha 

Общи условия

Активация на акаунт