Стара Загора 24 - Welcome to ЗМИЯРНИКА and have a nice day...

  • 10 795
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 122
А отчет за слончо няма ли  Mr. Green

# 271
Днес нашите деца заспаха сравнително рано. Ъплоудват ми се снимки. Обещал съм.
Та каква сексуална тема ще се пуска? Тематични ли ще са никовете? Щото аз не ща да съм "Членчо" или "Тest Ist". Примерно...

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Смоко, ти само стой и гледай... Ша видиш...

Що се отнася до слона... Слон е...! Слонище...! Уно гранде СЛОНИЩЕ...!
9,300 кг е днес, 72 см... Нямам думи...
Само за сравнение... Сестра му, на 1 год. беше 8,350 кг и 73 см...

Имам едно бегло опасение, че тюфлека ще е по-голям от сестра си... И на ръст и на килограми, когато тръгне да прохожда наесен... smile3521

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Казах ти аз, че върви кило на цъцъра ама ти не...май ви е заложено на мъжете да спорите с мен Mr. Green ей тъй..за кеф  Twisted Evil

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сссссссссссссссс... Mr. Green

# 275
  • Мнения: 16
Добро утро на всички Simple Smile
Малииии Ивко добре го дава с килата - вие и нас ще минете другия месец  Embarassed
Спорен ден на всички - края на седмицата наближава Joy

# 276
  • Мнения: 449
Малиии, къв е тоя дундьо Иво, бе Crazy Никола беше 8.300 на една година Laughing за сметка на това пък аз съм била 13.800 на една година Embarassed
Вчера викам чакай аз да ви гледам сеира дали ще да изпаднете във втора група...и ей го на изпаднахте Mr. Green Ама няма все аз да ви го вдигам/положението, де Hug/
Ами то от много гърчене по улиците остава ли ви време/да посъскам малко и аз/. Ама днес ще ме видите, да знйте, предупреждавам. Само кажете къде ще сте Grinning

# 277
Обещаните снимки. Малко са микс, но който гледа ще се познае. Някои са много зле, но пък ми харесват като атмосфера и персонажи. Все си казвам да не снимам на автоматичен режим...


 






Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 09:26 от Смок

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ми на Бирхалето мари, Пиперлянке, де другаде...

# 279
  • Мнения: 11 314
Смоче, последната снимка на Ивата (сепийната) да я пуснеш при нас във фотографската тема.
Супер е! Peace

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И да не забравите да се пооблечете, че на Бирхалето ще е студенко... Мда-а-а...

И айде, марш към новата тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177491.0

Общи условия

Активация на акаунт