ДАЙТЕ СЪВЕТ ЗА КРЕДИТ

  • 2 004
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
В ДСК ,Пощенска(аз от там теглих 3000 ),но в Райфайзен в момента май са най изгодни (лихвата там е най ниска ).

# 16
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
От банкова гледна точка при акумулиране на общ семеен доход и после на минмум за семейството детските не са доход и не се вземат под внимание, защото са с временен характер.Това се отнася за жени в майчинство, както не се приемат за доход и издръжките от разведен партньор.

Вие може да рефинансирате съществуващият кредит на мъжа ти, а с горницата да си покриете 3 000 лв.
Вероятно мъжа ти работи.Неговата фирма при всички положения има обслужваща Банка.Той може да се договори за удостоверение от работодателя за пред Банката, в която да се декларира реалното му възнаграждение (ако го осигуряват на по-малко) и така да вдигнете семейния си доход и шансовете за кредит.

Има го варианта и да декларираш пред Банката доходи от наем с опцията, че не ги показваш на държавата.Тогава искат само заверен договор за наем.

# 17
  • Мнения: 15
Благодаря за съвета Аzade!

# 18
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
 newsm10

# 19
пробвай в прокредит.там искат устно да кажеш реалния доход на тебе и мъжа ти.на моя приятелка дадоха 8000,00лв.при осигурителен доход 250лв.ако искаш да ти кажа име на една девойка много приятна и разбрана там-кредитен инспектор

# 20
  • София
  • Мнения: 423
Не се е навил. Тя го помоли веднага, ама той - не искал да се разправя с институции, такъв му бил принципът и такива са условията във фирмата. На който не му хареса - нали знаеш ... Осигурява я на 200лв. Става въпрос за малък кредит - до 2000лв. Аз й казах да види как стоят нещата с отворения кредит - ОК - на ОББ. Ще видим какво ще й кажат от там.
Аз имам ОК на ОББ ЗА 3000 лв ,одобриха ме на заплата 180лв,но в документа който попълваш си има графа за допълнителен доход(чисто взимах 350 и го написах) #Crazy,одобриха ме за 4 дни Joy Joy Joy

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Много моля да поясниш дали ти поискаха някакви документи, с които да удостовериш размера на допълнителния доход.

# 22
  • Мнения: 6 417
В някои банки има условия заплатата да се превежда по сметка при тях. Rolling Eyes

# 23
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Работодателя издава служебна бележка за доход, която се дава в Банката,заедно с копие на трудовия договор.

После има и една проверка от страна на банката- всякак банка има акаунт към НОИ, където се вижда осигурителния доход и трудовия стаж.

Общи условия

Активация на акаунт