антицелулитен крем

  • 28 375
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 753
Не съм доволна от Леокрема. Мажех се цял месец, всеки ден, като го втривах и с масажен диск и пак нищо, а как лепнеее.  ooooh!

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 10:43 от Иля

# 31
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
ЛОРЕАЛ комплект два гела- дневен и нощен Peace , купувам си го от летищните безмитни зони и навсякъде е на ралична цена между 14- 19евро

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз мисля, че какъвто и да е кремът най-добре е той да е по-мазничък, за да провокира масаж докато го нанасяте  Laughing
аз съм масажистка и преди страшно много се интересувах от тези неща и съм питала, а и от опит знам, че масажът и то много силовия масаж е основен фактор за борба с целулита...в комбинация с максималко правилно хранене (избягване на газирано) и движение резултатите са налице  Hug
 Peace

# 33
  • Мнения: 806
Здравейте Grinning
Искам да споделя, че преди време пробвах метода с втриване с кръгови масажни движения на утайката от кафе и имаше ефект Grinning.
Но сега ми се появи малко повече целулит и затова ми се иска да комбинирам освен с утайка и с антицелулитен крем , но ми се иска да е нещо по евтино Blush
Прочетох само едно мнение за Дева
Запознати ли сте дали има и други такива подобни, на по достъпна цена? newsm78

# 34
  • Мнения: 2 829
четох някъде из форяма мнение за девата че са били добри---лично аз не съм го ползвала,не мога да дам мнение
Тук в София визях че има комплект на дева-+диск (с упражнения)  -в комплекта има и скраб за тяло--цената е 10 лв

# 35
  • Мнения: 806
четох някъде из форяма мнение за девата че са били добри---лично аз не съм го ползвала,не мога да дам мнение
Тук в София визях че има комплект на дева-+диск (с упражнения)  -в комплекта има и скраб за тяло--цената е 10 лв

Звучи супер Peace, Благодаря ти  bouquet
Ще потърся, дано ги има и в Бургас Praynig

# 36
  • Мнения: 2 829
успех-предпологам че ще ги има Wink

# 37
  • Мнения: 131
Преди време ползвах много антицелулитни кремове, но за жалост ефекта бързо преминаваше./До зимата/
Един лекар ми каза, че за да имат ефект, трябва първо да се направи мнага топъл душ на бедрата с възможно най-топла вода.След това кожата да се обтрива със спарче или нещо подобно, за да може да се зачерви силно. След това да се попие и веднага да се втрие антицелулитният крем, докато кожата е с още отворени пори и да се продължава да се прави масаж и ли със специален уред или с масажен диск. Ефекта е поразителен.
Сега на пазара, обаче се продават и много термоактивни кремове, чийто цел е точно тази. Има и гелове, които не са въобще мазни и не позволяват никакъв масаж. Незная кои са за предпочитане.
При мене се е случвало даже , ако нямам антицелулитен крем и използвам по.мазно тоалетно мляко, само с половинчасов масаж пак да намаля обиколката на бедрата. Обеснявам си го с факта, че може би  водата, която е в клетките, потози начин се извежда и отделя. Нали уж целулитната клетка съдържала много вода,
По този метод съм сваляла 2-3 сантим. за 3-4 дена и влизах в някои дрехи за повода, но за жалост след това бързо се наваксва, когато си предразполажен.

# 38
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Аз използвам антицелулитния крем на Avon smile3521 smile3503 newsm51

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
Масажа може да се прави и с четка за масаж от естествен мек косъм. Има доста такива на пазара. След един хубав кръгообразен масаж /което е адски досадно/ наистина има ефект, дори и от най-евтините кремове. Въпроса е в кръвообращението - трябва да се засили.

# 40
  • Мнения: 473
Ползвала съм и продуктите на Roc и крема на Avon и трябва да ви кажа, че на Avon ми действа най-добре. Обиколката на крака наистина намалява с цели 5 см и изглажда кожата. Преди намазване трябва да се натъркат бедрата с ексфолиант за тяло, за да може да се подготви кожата и крема да попие по-добре. Но като чета тук май на всяка жена различно действа всеки продукт. Късметът е да го уцелиш кой!

Общи условия

Активация на акаунт