постинор

  • 921
  • 8
  •   1
Отговори
Някой имал ли е странични ефекти след приема на Постинор

# 1
  • Петрич
  • Мнения: 321
Пих Постинор януари месец.Тогава цикъла ми закъсня с 4-5 дни.Февруари и сега, март, на деня на овулацията получавам ръждиво зацапване.Ходих на гинеколог,уж всичко ми е наред,така че предполагам е от Постинора.Нещо са се объркали хормоните. Rolling Eyes
Иначе, ти за какви странични ефекти питаш?

# 2
вече два пъти през пет дни получавам някакво кафеникаво течение което минава след няколко часа и ми закъснява с 5дни но винаги си ми е бил нередовен цикъла

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Няколко пъти съм пила Постинор и винаги след 4-5 дена ми се появяваше някакво кървене(също като М) отделно от редовното за месеца.

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Няколко пъти съм пила Постинор и винаги след 4-5 дена ми се появяваше някакво кървене(също като М) отделно от редовното за месеца.

И при мен така. Други странични ефекти не съм имала.

# 5
  • Мнения: 2 005
Ами и при мен е така,когато го пия след 5 дни идва някакво кафеникаво течение,за това не трябва да се пие често newsm78Защото винаги като вземеш табл. до 5 ден ти идва течение,подобно на менструален цикъл Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 245
В спешния си вариант "2 в 1", от гинеколога ми знам че не хубаво да се пие повече от 3 -4 пъти годишно,тъй като може да предизвика хормонални смущения и напълняване.
На мен лично ми се случи да го пия "спешно"2 поредни месеца след което забелязах промени които до момента ги нямаще наистина

# 7
аз го пих за първи път и затова съм толкова притеснена

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз съм пила веднъж Постинор и нямах зацапване или други екстри, дойде си ми около датата.

Общи условия

Активация на акаунт