мързи ме да правя секс с мъжа ми

  • 18 934
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 563
а другите 50% защо Laughing
 не се заяждам, подразни ме първосигналната ти реакция " ти си мързелувай.....той ще си намери мъжът ти..." и защото както и повечето мъже си разбрал само че жената я "мързи", но не и защо. Причините вълци ги яли Laughing щото и твоето предложение за помощ с прането дойде едва след като ти беше посочено от няколко жени какви аджеба са причините за нежеланието за секс:peace:
 лека нощ от мен Simple Smile

# 46
  • Мнения: 208
Заради такива "от ясни по-ясни" и "видими от 100км" неща 50% от браковете завършват с развод.
Заради мъже, които се сещат чат пат да помогнат само с едното простиране 50% от браковете завършват с развод  Crossing Arms Само претенции - жената да не отказва секс, да измисля секс изненади, да домакинства, да гледа децата, да се поддържа в приятен външен вид, да не досажда, да не задава много въпроси. А мъжът?

# 47
  • Мнения: 1 425
...защото както и повечето мъже си разбрал само че жената я "мързи", но не и защо. Причините вълци ги яли Laughing щото и твоето предложение за помощ с прането дойде едва след като ти беше посочено от няколко жени какви аджеба са причините за нежеланието за секс:peace:
 лека нощ от мен Simple Smile
Съвсем вярно - изобщо не претендирам да съм по-умен от повечето мъже, но ето като ми посочиха причината - измислих нещо с което да помогна. Ама ако не ми посочат причината, а ми отказват секс - ами ще си търся любовница.

# 48
  • Мнения: 25 447
Само претенции - жената да не отказва секс, да измисля секс изненади, да домакинства, да гледа децата, да се поддържа в приятен външен вид, да не досажда, да не задава много въпроси. А мъжът?

Ми мъжът - при колежката!  Mr. Green
Майтапче!  Peace

# 49
  • Мнения: 5 468
Колкото повече се стремиш да му угодиш, толкова повече се разглезва, изисква и хуква на майната си.
Колкото по-голям главорез си, толкова повече си свива ушите и се чуди, как да ти угоди. Настроение за любовници - няма Naughty.
Мъжете са  просто кретени. Извинявам се на мъжете, които четат Blush. И няма да споря. Това е факт.

# 50
  • Мнения: 236
понеже повечето мъже са кретени , шанса да иде при някоя колежка или приятелка е голям за съжаление.но защо се цупи,като му откажеш,доколкото разбрах работиш май и след работа пране,дете,манджи и.т.н нормално е да нямаш желание за секс и аз не бих имала след такъв дълъг ден.като се сърди толкова говори с него има 2 варианта:
1.поделяте си задълженията-той пазарува, простира и оправя дете,а ти готвиш за вечеря.
2.напускаш работа за да си вършиш спокойно домашните задължения и да не го товариш и него след работа,крайна мярка е наистина,но иначе как?работния ден на жената често продължава в къщи та чак до 10-11 часа, а мъжа като се прибере знае че се е прибрал да почива.а уж ние сме били нежните половинки?май само на думи обаче е така.

# 51
  • Мнения: 2 431
Смисълът на темата май се промени - стана "Трябва ли съпрузите да са екстрасенси" newsm78 и "Отказът от секс води ли до секс с колежката" newsm78. Последното ме кара съвсем сериозно да се замисля, какво евентуално би станало в такъв случай, че мъжът ми има само колеги... Naughty

# 52
Уважаема ,brrrr, след 20 год.брак те съветвам да се стегнеш малко и да обръщаш повече внимание на мъжа до себе си ,защото може сексуалните ти фантазии да си останат само в сънищата ти и никога да не се сбъднат.Пробвайте да правите любов в банята-много е вълнуващо ,като преди това зарадвайте бабите с двудневно гостуване на децата при тях.Желая ти успех. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 251
Еми лошо няма, мъжа ти ще си намери някоя любовница дето не я мързи, пък ти си мързелувай на воля.

 Peace

# 54
Мили момичета и момчета! Много ви благодаря за всички изказани мнения. Искам да ви кажа, че всички вие сте прави до голяма степен. Проблемът е в МЕН, а не в мъжа ми. Може би наистина се уморявам, защото след работа в офиса имам още 5-6 часа допълнително работно време в къщи - докато не си легне детето съм все на крак. Мъжът ми ми помага чат пат, но по-често се забива в компютъра и стои хипнотизиран там с часове. След като детето легне, аз се изтягам на диванчето, наслаждавайки се на "ТИХА ПОЧИВКА" - никой отникъде не подвиква "Мамо, дай това, мамо, донеси онова, мамо, залепи ми играчката, мамо, нарисувай ми русалка..." Заглеждам се в някой филм и започва да ми  се доспива. Нерядко отказвам секс, само защото нямам сили да се дотътря до банята, за да си обръсна краката, например /работният ми ден започва в 7часа със събуждането на детето, после на работа, после и в къщи това-онова и ето ти 15-16 часа заетост, през които часове не мога да намеря време за себе си/. От друга страна мъжът ми много настоява за секс, още на сутрешното кафе започва да ме подпитва дали вечерта ще съм уморена ... ама с оня тон, с който - е, сещате се. Това ме тормози ужасно, иска да му обещая в 7 сутринта, че към 11 вечерта ще има секс. Направо ме прерязва през кръста с това настояване. Човекът е много настойчив и това ме отблъсква понякога. Сигурна съм в любовта му, както съм сигурна и за своята /само от 8 години сме заедно/, дори бих казала, че е луд по мен. Но вече нещата не стоят така, както, когато бяхме гаджета - в смисъл, че и двамата имаме много повече отговорности и сме по-натоварени, отколкото преди да се роди детето и да се оженим /или обратното/. Сексът, макар и на рядко, е прекрасен - само да ме гушне /ако искам точно това, разбира се/ и вече съм ....... хайде да ви спестя подробностите. Но просто не мога да се преодолея /мисълта за ранното ставане на следващата сутрин, за задачите, които ми предстоят в работата на другия ден и още куп неща, за които мисля/ толкова често, колкото на него му се иска. От милото детенце не можем да се отървем дори и за половин ден, да не говорим за 2-3 дни /бабите и дядовците изобщо не са навити да гледат внучето с преспиване, иначе много го обичат!/. Как да се абстрахирам от ежедневието и битовизма?
Сигурна съм, че той любовница няма да потърси, защото ...., е, просто си го знам. Мъчно ми е, че не откликвам на желанията му, тормози ме това и може би още повече ме отдръпва от него, защото гледам на него като на жертва на моите капризи. Въобще един омагьосан кръг. Дано не се окажете прави за разбитото семейство. Не искам друг мъж! И той не иска друга жена!

# 55
  • Мнения: 563
ами с това трябваше да започнеш Peace не знам какво да те посъветвам, кажи на мъжа си тогава че причината да не искаш секс е умора, а не че да кажем той не те привлича ( каквито мисли сигурно му се въртят в главата) или нещо помежду ви не е в ред. Ако можете да организирате по друг начин домашната работа, а не ти на мивката, той пред компа, сигурно също би помогнало.
за подпитването - ми и мен би ме отблъснало, честна дума. Може би кажи му че не ти е приятно да те пита от сутринта, не знам...от битовизма наистина трябва да се абстрахираш, но как да стане...идея нямам

# 56
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Точно, и аз това щях да кажа.  Wink
1. Да престане да те пита от сутринта - така де, до вечерта може 100 пъти да си смениш настроението.
2. Я хич да не сяда пред компа, ами да обърне внимание на детето, да му залепи играчката, да му нарисува ... айде да не е русалка, а танк например, да го нахрани, да помогне със салатата и така. С 2 думи - да те отмени малко, за да имаш време да отидеш в банята и да се разкрасиш, пък и да отдъхнеш и настроение да ти дойде.
Успех!

# 57
  • Мнения: 1 120
мила,дай детето при баба или някъде другаде за няколко дни.вземи си отпуска,карайте само на готови храни и с най-прости думи казано починете си

# 58
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами съвет от личен опит не мога да дам, но гледам как една колежка се справи доста добре с това. Наеха си една бабка-пенсионерка да се грижи за детето почасово, когато я извикат. То те я викат всеки ден де, но за различно време. Тя има пълната грижа за детето - да е облечено в чисти дрешки, да хапва навреме, да го разхожда, да играе с него. Майката готви, пере и чисти, но бабата й е невероятна отмяна с детето. На колежката й остава доста свободно време за фитнес, магазини, вечери в ресторант с мъжа й. А и имат време да се поиграят с детето, да му прочетат приказка, да излязат с него в паркчето  Peace

# 59
  • Мнения: 8 999
Въйййй! От сутринта ли! Е, това наистина би ме скапало и мен. Но доколкото разбирам от мъже и секс, то те, мъжете, са абсолютно склонни на такъв тормоз. Ама все пак, колко често го правите - може и да е прав човекът, да си урежда любовна среща от сутринта, ако го държиш на сухо по 1- 2 месеца, например Mr. Green Направете си график Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт