Колко ти трябва за да си щастлива?

  • 2 303
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
понякога малко , понякога много , но май наистина малките неща в живота (спецялно в моя)го правят наистина смислен и много щастлив family4 newsm10 smile3521

# 31
  • Мнения: 7 723
Щастлива съм, когато децата ми са щастливи  Wink

# 32
  • Мнения: 3 740
Един мъж, четири деца, една каравана и предчувствието за дълъг ден.

# 33
  • Мнения: 2 070
В последно време, дори само липсата на гадене, би ме направила щастлива  Grinning

И аз бях така, само че гадене го замени с повръщане по пет пъти на ден.

По темата - ситуационно е, на периоди, според това какво вече имам или нямам /не само материално/. В момента едно единствено конкретно нещо ми липсва, но ще си спестя споделянето този път.

Един мъж, четири деца, една каравана и предчувствието за дълъг ден.

Иначе и аз така, но нека ги намалим до три децата да речем.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз все съм си щастлива... Намирам си за какво... Понякога съм само ядосана, рядко - нещастна и то само по много сериозни причини!

# 35
  • Мнения: 15 619
Моето щастие зависи от мен.  От посоката на мислене е. Затова на моменти ми стига малко, друг път не ми е достатъчно  и многото.

 
В последно време, дори само липсата на гадене, би ме направила щастлива  Grinning
При мен е обратното, ощастливена съм, когато върна, че ми олеква... Mr. Green
 

 

 

# 36
  • Мнения: 3 740
Един мъж, четири деца, една каравана и предчувствието за дълъг ден.
Иначе и аз така, но нека ги намалим до три децата да речем.

А, не, никое не ми е в повече. Grinning

# 37
  • Мнения: 4 733
Трябва ми малко luna.

# 38
  • Мнения: 106
Малка уютна къщичка, сгушена в планината, любимия човек, хубави книги около мен, камина, едно голямо куче в краката ми, мъркаща котка до камината, поне 3 тичащи диваненца .... това в мечтите, а иначе - усмихнатата муцунка на дъщеря ми и едно Обичам те или една целувка от Кокомили  Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 298
Много. Искам много и веднага. Що се отнася до материални неща - толкова, колкото покриват нуждите ми. Не съм вещоман, нито сноб (в това отношение), не робувам на мода и марки.
 Най-важното е всички в семейството ми да са здрави, но от там натататък започва да се гради пирамидата на Маслоу и е ясно, че покривайки едно ниво на нужди, се достига друго, и после трето и т.н.
Щастлива съм, ако всичко друго ми е наред и мога да поработя над себе си. Ама наистина - да чета, да мисля, да научавам нови неща.

Иначе моментите на щастие са ясни - смеха на децата, прегръдката на любимия човек, гордостта от нещо постигнато, еуфорията от настъпващата пролет, любима песен...........

# 40
  • Мнения: 3 268
Зависи от толкова много неща, че не мога да седна и да напиша всичко.
И малко, и нищо, и много, и недостижимото, и невъзможното...
Блонди,много хубаво си го казала.И аз мисля точно така.Щастието е в дребните неща,които ни се случват и често не знаем,че точно сега,в този неповторим момент,който ще отмине безвъзвратно,ние сме били щастливи.

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Щастлива съм, когато децата ми са щастливи  Wink
И аз тогава съм най-щастлива.

# 42
  • Мнения: 179
 Аз съм щастлива, когато малчо си изяде вечерята. Винаги има нещо, от което, да не е доволен.
Ту пиперите му много, ту му горчи или киселее. Когато са картофи, що са картофи! Когато е ориз,
пък не го обичал...все едно гледам чуждо дете! А иначе ми е добричко милото.
Само да има апетит се моля!
 А в съпружеско отношние, ми стига, мъжът ми да е до мен и да ме топли.
Когато усещам тялото му до моето, съм най-щастлива! Може нищо да не си кажем.
Един топъл поглед, една кратка милувка и едно силно туптящо сърце... Цял един свят!

# 43
  • Мнения: 15
Усмивката и гласа на дъщеря ми ме правят истински щастлива.Чак се чудя как съм живяла преди без тях.Щастлива съм и когато съм на среща с приятелки, и когато чуя гласа на майка ми по телефона.

# 44
  • Мнения: 15 619
Колкото ти душа иска!!! Wink

Общи условия

Активация на акаунт