Диета за бременни на Радост от Огледала???

  • 3 959
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 559
Креми ,ако преди да забременeeш първия път си била леко закръгленка разбирам после ,че си била на минус Peace..Ама ако си била слаба и след раждането си била веднага на минус. #Crazy #Crazy #Crazy
Кой ,квото и да ми говори си е структура Crossing Arms.Не сте ли забелязали ,как такива жени са слаби( c тесен таз), с дълги крака и кокалести.Ако такъв тип жени забременеят не слагат много и после са във форма светкавично бързо.

# 16
  • Мнения: 1 975
При нея на 80% си е структура.Имам няколко приятелки като нея,които родиха деца,ядаха си добре по време на бременоста,не качиха много,и след това за месец бяха във  форма..да не се заблуждаваме,всеки си е индивидуален.

Абсолютно smile3521

# 17
  • София
  • Мнения: 570
Абе едва ли е само ген. Как всички манекенки и водещи са с такъв ген?! Ивайла Бакалова също качи много малко кг., Ирен Онтева веднага след раждането се качи на подиума и не и личеше, че скоро е родила. Според мен спазват някакви диети и правят някакви упражнения, или ходят на масажи и разни процедури в салоните за красота.

# 18
  • Мнения: 306
Здравейте!!!Много готина тема!Според мен всичко зависи от начина на живот,стреса и ГЕНА!!!!Може да ядеш малко,без сладко,без бял хляб,а да качиш много!!!Аз с първата бременност ядях страшно много / сладко,пица,хляб..../, получавах контракции от преяждане и качих 12кг.!!!! 2м. след това тежах 40кг/забременях та 45/, без диети!!!

# 19
  • Мнения: 2 152
Айде пак аз, че се дразня.Висока съм 173см. С дълги крака, тесен ханш, без талийка обаче.Качих изцяло и само на корем.Не съм правила никакви диети-е как да правя , да не съм малоумна бе хора, аз нося дете. Shocked #Crazy Такъв ми е гена...

За Ивайла Бакалова, много пъти си е признавала, че като е родила е била месец само на киви-нищо друго не е яла само киви.
На мен пък Радост много ми харесва.Виждала съм я на живо.Не мога да кажа, че е някаква изписана красавица, но има такъв сладък чар и излъчване и не спираше да се усмихва.Абсолютен сладур Heart Eyes.Нели от Огледала, сега Туистър, ми е грозна в сравнение с Радост. Има едно нещо наречено излъчване,което някой хора, колкото и да са хубави, но го нямат-еми не се получава  тази харизма....

Общи условия

Активация на акаунт