Хайде да си направим тема ПРОТИВ ДИЕТИТЕ?

  • 6 162
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 601
Къде сте, мамиии... Joy
Да не сте всички на диета днес newsm17
Сакън! Недей! Никакви диети! Laughing

# 136
  • Мнения: 511
След спортния полуден, бях освирепяла, ноооо
Риба тон с краставичка и бонус.Сега се чувствам просто чудесно.
Да видим като дойде време за вечеря  Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 1 952
Риба тон..много я лав..само че аз я ям с картофено пюре, не мога чак толкова диетично с бонус Wink

# 138
  • Мнения: 287
рибата тон аз я мухам само с марулка...и не съм на диета ами така си я обичам!
 Иначе тез дни нещо се заплеснах по НВ ВМ - на Тонимирата режима и много добре ми идва на тренировките, че имам енергия да избуша уредите Joy

# 139
  • Мнения: 1 952
То и аз искам да избуша нещо и скоро и това ще се случи...ама отде таз енергия незнам  #2gunfire

# 140
  • Мнения: 1 952
monita911 ... ич не е по темата, ама ти е много хубава бебата Simple Smile

# 141
  • Мнения: 287
monita911 ... ич не е по темата, ама ти е много хубава бебата Simple Smile
  Peace Hug еее, мерси-мерси, цял бащичко ми е миличката, за туй е таквази хубавица Grinning

# 142
  • Мнения: 1 952
Момичета, диетата си е диета, но има нещо друго от което съм потресена- медикаментите за отслабване.
1. За тези, които не действат - повечето от тях нямат никакъв ефект, но ние си ги купуваме и си хвърляме парите на вятъра, а после оправданието ни е - не ги пиех редовно, не пазех режим, не спортувах и т.н. Колко измислени медикамента за отслабване има в аптеките, я се замислете, дори си нямате представа колко много са. Модерната напоследък думична "КЛА" - ние имаме аптека и всичко що съдържа "КЛА" в името си, с вади на показ, а откачената женоря купува като за последно, пие хапчета по схема и чака чудото да стане, а то не става и не става....
Това го остави де-то поне е безвредно, вредно е само за джоба ни.
2. Обаче има един друг тип медикаменти, за които лекари, фармацевти и всякакви други що годе начетени лица се опитват да ни обяснят колко са вредни, как прецакват стомаха, изсмукват всичко от организма и нанасят непоправими последици, като някои от тях предизвикват дори рак, и ние пак си ги пиеме. Това нормална работа ли е ? И из форума виждам питанки от сорта на..."А Ксеникал от бременни или от кърмещи може ли да се пие"
Какво му стана на тоя свят, каква е тая мания, просто незнам...

# 143
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Момичета, диетата си е диета, но има нещо друго от което съм потресена- медикаментите за отслабване.
1. За тези, които не действат - повечето от тях нямат никакъв ефект, но ние си ги купуваме и си хвърляме парите на вятъра, а после оправданието ни е - не ги пиех редовно, не пазех режим, не спортувах и т.н. Колко измислени медикамента за отслабване има в аптеките, я се замислете, дори си нямате представа колко много са. Модерната напоследък думична "КЛА" - ние имаме аптека и всичко що съдържа "КЛА" в името си, с вади на показ, а откачената женоря купува като за последно, пие хапчета по схема и чака чудото да стане, а то не става и не става....
Това го остави де-то поне е безвредно, вредно е само за джоба ни.
2. Обаче има един друг тип медикаменти, за които лекари, фармацевти и всякакви други що годе начетени лица се опитват да ни обяснят колко са вредни, как прецакват стомаха, изсмукват всичко от организма и нанасят непоправими последици, като някои от тях предизвикват дори рак, и ние пак си ги пиеме. Това нормална работа ли е ? И из форума виждам питанки от сорта на..."А Ксеникал от бременни или от кърмещи може ли да се пие"
Какво му стана на тоя свят, каква е тая мания, просто незнам...

Еми не е нормално- не може да плюскаш до несвяст и да разчиташ да отслабнеш с някакви чудодейни хапчета с неясен произход!!! Не искам да влизам в спорове, но да пиеш такива боклуци, да си тровиш организма с тези химии/ билки си е необяснимо за мен.

Също както някой по- горе беше писал и за измислените диети, които стоят на първа страница на форума- " Страхотна Диета", "Лимонена диета" и т.н. Някой някъде прочел нещо под думата "ДИЕТА" и веднага се подлага на поредния експеримент със себе си  Peace Да, може и да свали няколко кг., но ефекта от диетата става виден след спирането й- т.е. не бива да се наблюдава "ЙО-ЙО" ефекта, да се чувстваш добре, да промениш тотално хранителните си навици и култура. В този ред на мисли по- скоро става въпрос за режим на хранене, а не за диета.

# 144
  • Мнения: 8 505
Какво му стана на тоя свят, каква е тая мания, просто незнам...

Обяснението за мен е много просто-това е по-лесният начин.Колко е ефикасен е друг въпрос,а колко е вреден няма да коментирам.Всеки сам си преценява дали и с какво да си трови организма.

Общи условия

Активация на акаунт