Хайде да си направим тема ПРОТИВ ДИЕТИТЕ?

  • 6 158
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 952
Мами..и не само мами...стига вече с тия диети.
Всеки измислил диета..диетата на д-р тоя и на еди си кой си..а някой дава ли си сметка за последствията от всичко това за организма и здравето, а ?
Потресох се като видях "бонбони за отслабване". Бонбони и глад...що за глупост??
Предлагам тука да си пишеме всички, които си лапаме на воля..нали затова живееме, двата кефа, дето имаме и да се лишваме от единия, как пък не!
Не че съм ЗА целулита, дебелите задници и разни други преливници, ама айде да спортуваме и да се грижим за тялото си, а не само да мислим как да го измъчваме.

# 1
  • Мнения: 176
Чудесна тема. Аз съм ЗА.
Не че нямам за сваляне ,напротив ,цели 15 килограма, но мисля този път да опитам и аз със спорт(за първи път),стига с тези мъчения- диети.


# 2
  • Мнения: 1 952
Браво, Добре дошла   bouquet

# 3
  • Мнения: 287
а, ето ме и мен!!!
ама просто не мога да спазвам правила, мамка му Twisted Evil
и не мога да мухам само мазно, и не мога плодове само да ям или хич да не ям, не мога да пия вода с лимон вместо любимото ми сутрешно кафе с мляко и некви си трици...
 мога да си хапвам по малко полезни неща и да се потя до тотално всмърдяване на душата на кростренажора Laughing да се доверявам на Л-карнитина и да съм си доволен самодеец!
 Те това съм я!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 952
а, ето ме и мен!!!
ама просто не мога да спазвам правила, мамка му Twisted Evil
и не мога да мухам само мазно, и не мога плодове само да ям или хич да не ям, не мога да пия вода с лимон вместо любимото ми сутрешно кафе с мляко и некви си трици...
 мога да си хапвам по малко полезни неща и да се потя до тотално всмърдяване на душата на кростренажора Laughing да се доверявам на Л-карнитина и да съм си доволен самодеец!
 Те това съм я!!!  bouquet
Ти си номер 1   newsm24

# 5
  • Мнения: 287
мерси-мерси, душко, ма то и ти си си ти всъщност, така че вече сме си банда Wink Peace

# 6
  • Мнения: 31
ееее това се казва темичка, С двете ръце и двата крака я подкрепям.  След раждането ми останаха едни 5 килца и така си се мъчех с диетки тъкмо ги сваля, та взема че се поотпусна и хоп ето ти ги пак кантарчето показва 60. И спрях да се измъчвам , съпруга няма претенции аз взех да наблягам на повечко ходене пеш (преди не слизаха от колата , та даже и до кварталния магази бях с  нея) и ето 2 килца изчезнаха. СТИГА ТОРМОЗ не може всички да са слаби, пък аз имам едни ей такива Shocked гърди Само да не стане след второто раждане още 5 килца и тогава незнам, ще трябва да  забравя въобще за колтата само пеш  Wink

# 7
  • Мнения: 31
ееее това се казва темичка, С двете ръце и двата крака я подкрепям.  След раждането ми останаха едни 5 килца и така си се мъчех с диетки тъкмо ги сваля, та взема че се поотпусна и хоп ето ти ги пак кантарчето показва 60. И спрях да се измъчвам , съпруга няма претенции аз взех да наблягам на повечко ходене пеш (преди не слизаха от колата , та даже и до кварталния магази бях с  нея) и ето 2 килца изчезнаха. СТИГА ТОРМОЗ не може всички да са слаби, пък аз имам едни ей такива Shocked гърди Само да не стане след второто раждане още 5 килца и тогава незнам, ще трябва да  забравя въобще за колтата само пеш  Wink
колада имах впредвид

# 8
  • Мнения: 511
Ха! Ето я мойта тема Hug
Тва диетите са такива душеизтезания че....
Пробвах да се запиша в Рицарки на кантарчето, че след раждането ме беше хванала дебеларската депресия, не стана Crazy
Скоро се засилих да ям лимони с кисело мляко Stop
....е реших че 200гр са добро постижение и ей ме тук!
Ми не мога, ако не виждам храна мога с дни да не ям и хич няма да се сетя, обаааче видя ли нещо вкусничко Crazy
Та за диетите знам доста, но спазвам само някои, здравословни според мен правила на разделното хранене и дотам.
Аз съм на мнение, че човек трябва да си позволява всичко, но с мярка. Всеки организъм е различен и се влияе различно от диети, режими и прочие изтезания.
Лятото иде, знам че ще отслабна и то без диети. Ей тва съм аз.

# 9
  • Мнения: 484
И аз съм ЗА!!! Даже бях пуснала подобна тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165880.msg3238268#msg3238268
Никога не съм спазвала диети, спортувам всекидневно. Е, в момента, след раждане преди 6 мес. не съм особено слаба, но пък съм щастлива, пълна с енергия, въпреки уморителното ми ежедневие.
Диетите само ни съсипват, а ефектът им е толкова нетраен.
Спортувайте и се радвайте на живота  Joy

# 10
  • Мнения: 2 959
...ама айде да спортуваме и да се грижим за тялото си, ...
The same myself , ако добавиш към горното и здравословното хранене, повече усмивки и течности, и аз съм във Вашата група?!

# 11
  • Мнения: 1 952
...ама айде да спортуваме и да се грижим за тялото си, ...
The same myself , ако добавиш към горното и здравословното хранене, повече усмивки и течности, и аз съм във Вашата група?!
Естествено, че ги добавям...аз съм ЗА здравословното и не мисля, че разни диети измислени спадат към здравословния живот.

# 12
  • Мнения: 11 607
Да се запиша и аз.... Само ако знаете от колко кг. имам да свалям...... Не можете да броите до толкова! Ама се водя от следния девиз: Ти си красива, ако не ти трябва огледало, което да ти показва това!

# 13
  • Мнения: 528
Страхотно! Подкрепям ви с две ръце Peace
Много движение, спорт и разнообразна храна!  На това казвам ДА Peace

# 14
  • Мнения: 4 629
И аз съм за. Отскоро правя упражненията на Синди. А иначе основният ми спорт са дългите разходки в парка. Времето беше малко кофти тази зима тук, но вече са запролети и пак започнах с разходките  Hug

Диети не пазя и никога не съм правила. Пробвах тук тази с лимоните - дето всеки ден се пият определено количество лимони до безобразие  Crazy Свалих някое и друго килце. Но да се лишавам от вкусотий не мога  Naughty

Имаше една тема с предложение да има отделен форум диети, но незнам какво се случи. Някой знае ли какво се реши? Дали ще има такъв форум?

Общи условия

Активация на акаунт